fbpx
Wnętrza

Jak urozmaicić przestrzeń w domu?

• Zakładki: 51 • Komentarz: 6


Jak urozmaicić przestrzeń w domu?

Dziś wcielam się w rolę architekta wnętrz – niebawem zaczną się święta, a to dla mnie zawsze czas przyjemnego dbania o domowe ognisko, reorganizacji przestrzeni, przed noworocznych porządków. Nasz dom jest naszą oazą spokoju i pewności, jednak z czasem urządzona przestrzeń zaczyna robić się oklepana – wciąż te same wzorki, wciąż te same widoki. Jak za pomocą niewielkich nakładów finansowych nieco urozmaicić domowe ognisko?

Stawiamy na dekoracje

Przede wszystkim dekorując drobne elementy. Dekoracje zawsze można zmienić, kosztami tego rodzaju zabiegów możemy swobodnie manipulować – to od Was zależy jakiego rodzaju elementy kupicie, gdzie, jakiej jakości. Warto inwestować w trwałe rzeczy, które można poprzez dokładanie drobnych elementów zmieniać. Mówię tu o np. o szklanych wazonach, donicach, ramach na zdjęcia, w których można wymienić obrazek.

Przestaw fotel

Jeśli już wyczerpaliście listę elementów dekoracyjnych do zmian, może warto pomyśleć o przestawieniu mebli? Wpływ przestawiania mebli na samopoczucie mieszkańców został poddany badaniom naukowym – i co się okazało, działa to korzystnie, motywująco, pobudza nasz twórczy potencjał. Dlaczego? Bo inaczej spoglądamy na rzeczywistość, kiedy kanapa stoi z innej strony. W ramach kreatywnej edukacji zaleca się, by uczniowie każdego dnia zmieniali swoje miejsce siedzenia w klasie. Dzięki temu pobudza się możliwości spojrzenia na rzeczywistość z zupełnie innego punktu! To wspaniałe wyniki badań, uprawniające nas do zmian ustawienia mebli w naszych domach. Z pewnością szybko poczujecie korzyści płynące z tego rodzaju zastosowań.

Wybierz zdjęcie

Nic tak nie wpłynie na personalizację Waszej przestrzeni w domu jak zdjęcia, które powiesicie. Osobiście polecam wykonanie dużych obrazów na płótnie z Waszych podróży, ulubionych miejsc czy Waszych pupili. Zdjęcia sprawią, że dom czy mieszkanie, w którym żyjecie na co dzień stanie się Waszą autorską przestrzenią. Takie zdjęcia w dużych formatach wydrukować możecie w drukarniach przez internet, polecam fotonarame.pl, mają spore doświadczenie w tym zakresie i drukują obrazki naprawdę w porządnej jakości i wedle oczekiwań Klientów.

comments icon6 komentarzy
6 komentarze
28 wyświetleń
bookmark icon

6 thoughts on “Jak urozmaicić przestrzeń w domu?

    Napisz komentarz…

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Najstarsze
    Najnowsze
    Najwyżej oceniane