fbpx
Budowa domu

Ile trwa budowa domu?

• Zakładki: 20


Szukanie wykonawcy, omawianie projektu, załatwianie formalności, budowa… ile czasu musi minąć, byś zamieszkał w wymarzonym domu? Kiedy przeczytasz niniejszy artykuł, możesz być zaskoczony! Jeżeli sądzisz, że stawianie domu wymaga miesięcy czy lat oczekiwania, koniecznie kliknij.

Od czego zależy czas budowy domu?

Jeśli czas budowy domu liczysz od podjęcia decyzji, musisz włączyć w to znalezienie rzetelnego wykonawcy, omówienie z nim projektu, wybranie materiałów i dopełnienie formalności w urzędach, np. zgłoszenie zamiaru budowy bądź uzyskanie zgody. Natomiast jeśli za początek przyjmiesz zlecenie budowy wykonawcy, czas będzie zależał od skomplikowania projektu (wielkości budynki itp.), pogody, innych warunków zewnętrznych – np. pandemii – technologii budowania, budżetu.

Koniec końców do nowego lokum wprowadzisz się co najmniej po roku, a często po dwóch lub więcej latach.

Domy w 7 dni

Czy to możliwe, by istniały domy w 7 dni? Jeśli wejdziesz na stronę Domymodulowe.info, przekonasz się, że tak. Wybrawszy nowoczesny dom modułowy BraHus®, możesz zacząć rozpakowywać się w nowym lokum po zaledwie tygodniu. Taki budynek nie potrzebuje uzyskania zgody na budowę, wystarczy fakt zgłosić.

Modułowa nowość ze Skandynawii jest ekologiczna, wodoodporna, trwała (ma gwarancję dziesięcioletnią), dobrze izolowana od chłodu. Wewnątrz można zastosować podłogę ogrzewaną i tradycyjny system centralnego ogrzewania, na zewnątrz zaś panele fotowoltaiczne, przydomową oczyszczalnię. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na czasie i finansach.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Domymodulowe.info.

Zdj. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
17 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *