fbpx
Energia słoneczna - fotowoltaika

Gwarantowana cena prądu i to w 100% ekologicznego? Niemożliwe, ale jednak!

• Zakładki: 23 • Komentarz: 2


Nieustannie szukasz sposobów na podreperowanie domowego budżetu? A może w wielu wyborach kierujesz się dobrem naszej planety? Niezależnie od powodów warto postawić na odnawialne źródła energii. Jak zapewnić sobie w 100% ekologiczny prąd w cenie, która nie będzie zmieniać się przez wiele lat?

Dlaczego warto wybrać panele fotowoltaiczne?

Odpowiedź może być tylko jedna: bo to się po prostu opłaca! Energia ze słońca jest warta rozważenia m.in. ze względu na niskie koszty pozyskania. Łatwość magazynowania energii słonecznej, szybki zwrot z inwestycji (po około 7 latach) i niezależność domowego budżetu od corocznych podwyżek cen energii to najważniejsze zalety OZE, które szybko odczujesz jako zysk w domowym budżecie. Dzięki Twojej odpowiedzialnej decyzji zmianę na lepsze odczuje też przyroda. Każdy, nawet niewielki krok jednego gospodarstwa domowego w stronę ekologicznej energii, jest zmianą na lepsze z perspektywy naszej planety.

Łatwy dostęp do fotowoltaiki nie byłby jednak możliwy bez zaufanych firm, które od wielu lat działają na polskim rynku. Najlepszą z nich jest bez wątpienia Polenergia Fotowoltaika. To jedyne w naszym kraju przedsiębiorstwo z sektora OZE, które ma wyłącznie ekologiczne elektrownie. Dzięki temu jego oferta jest bardzo atrakcyjna. Klienci mogą w magazynie energii przechowywać nawet 100% wytworzonego prądu, a nie 80%, które zazwyczaj można odzyskać z nadwyżki wytworzonego prądu przekazywanego do sieci. Co ważne, Polenergia Fotowoltaika daje gwarancję na dostarczenie zadeklarowanej ilości energii.

Polenergia 360 – najlepsza oferta fotowoltaiki w Polsce

Wybór oferty Polenergia 360 oznacza stałą cenę prądu na lata. Energia jest w 100% ekologiczna, przetwarzana z promieniowania słonecznego oraz wiatru. Polenergia Fotowoltaika tworzy innowacyjne produkty zgodne z własnym standardem Energia 2051. Gwarantuje on, że produkty są neutralne klimatycznie, a jednocześnie w pełni pokrywają zapotrzebowanie na energię, która jest generowana ze źródeł odnawialnych.

Jakie są najważniejsze zalety oferty Polenergia 360?

 1. Masz pewność, że będziesz korzystać z instalacji najwyższej jakości. Doświadczeni monterzy instalują ogniwa fotowoltaiczne i falowniki najwyższej jakości, firm takich jak Risen, Jinko, Sungrow i SolarEdge.
 2. Czujesz profesjonalne wsparcie od analizy zapotrzebowania energetycznego Twojego domu lub budynku i przygotowanie indywidualnego projektu instalacji, przez pozyskanie dotacji i instalację fotowoltaiki, po audyt pomontażowy.
 3. Otrzymujesz 25-letnią gwarancję na dostarczenie deklarowanej ilości energii ze słońca.
 4. Instalacja fotowoltaiczna z oferty Polenergia 360 może być uzupełniona o technologię typu smart home. Możesz bezprzewodowo konfigurować i komunikować się z urządzeniami w swoim domu. W aplikacji możesz m.in. sprawdzić pobór mocy w czasie rzeczywistym i zmierzyć moc czynną. Technologia smart home wspiera też autokonsumpcję prądu, co jest bardzo istotne przy obniżaniu rachunków za prąd.
 5. Zamiana domu w magazyn energii. Nie musisz obawiać się awarii sieci energetycznej ani nieplanowych przerw w dostawie prądu. Możesz korzystać z nadwyżek wyprodukowanej energii, kiedy w Twoim domu wzrośnie zapotrzebowanie energetyczne. Zmagazynowanej energii nie musisz oddawać do sieci.
 6. Fotowoltaika przydaje się w domach ogrzewanych za pomocą pompy ciepła. Urządzenie jest łatwe do sterowania i idealnie dopasowane do potrzeb domowników. Montaż pompy ciepła jest dofinansowywany z programu Moje Ciepło – możesz uzyskać nawet do 21 000 zł dotacji. Warto go także odliczyć od podstawy podatku dochodowego.
 7. W ramach oferty dobrze zdecydować się na zamontowanie nowoczesnej stacji Wallbox, która służy do ładowania samochodów elektrycznych. Twoje auto będzie ładowane darmowym prądem, wytworzonym przez panele na dachu Twojego domu. Wallboksem można zarządzać za pomocą urządzeń mobilnych i komputera. Przydatnymi funkcjami są: zaplanowanie ładowania pojazdu i monitorowanie zużycia przez niego energii.

Dlaczego warto zaufać firmie Polenergia Fotowoltaika?

Oferta Polenergia 360 to zdecydowanie najlepsza propozycja na naszym rynku. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z Polenergią Fotowaltaiką, zyskasz pewnego partnera, z którego solidnej pracy będziesz korzystać przez lata. Polenergia Fotowoltaika jest jedną z najszybciej rozwijających się spółek energetycznych, których działalność skupia się na instalacjach fotowoltaicznych. Firma jest aktywnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Słonecznej. Każdego miesiąca montuje ponad 1000 instalacji fotowoltaicznych w gospodarstwach domowych i firmach. W 2020 roku, jeszcze pod wcześniejszą nazwą Edison Energia, w badaniu przeprowadzonym przez Instytut Energetyki Odnawialnej zajęła trzecie miejsce pod względem mocy w zamontowanych mikroinstalacjach.

Firma daje 25-letnią gwarancję na swoje usługi, poza tym pomaga w ubieganiu się o dofinansowanie do fotowoltaiki. Warto zdać się na głos fachowców, którzy podpowiedzą, jaka forma wsparcia finansowego będzie dla Ciebie najlepsza, i pomogą dopełnić formalności.

comments icon2 komentarze
2 komentarze
234 wyświetlenia
bookmark icon

One thought on “Gwarantowana cena prądu i to w 100% ekologicznego? Niemożliwe, ale jednak!

  Napisz komentarz…

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *