fbpx
Aranżacja wnętrz

Gdzie trzymać książki w domu? Podpowiadamy!

• Zakładki: 18


Choć czytniki i cyfrowe wersje książek miały zastąpić te papierowe, badania z 2015 roku udowadniają, że popularność tradycyjnych wydań nie maleje. Do wygodnego przechowywania książek zawsze przydadzą się więc regały na książki, a ponieważ na rynku możemy trafić obecnie na wiele oryginalnych i niedrogich rozwiązań, warto przyjrzeć się najciekawszym propozycjom.

Latające regały na książki

Niewidzialne półki, jak zapewniają producenci, utrzymują ciężar do 9 kilogramów książek o wysokości do 41 cm i powieszone w większej liczbie na ścianie mogą stanowić doskonałe rozwiązanie dla przechowywania w sypialni np. kryminałów lub lekkich książek obyczajowych, po które chcemy sięgnąć przed snem.

Regały na książki w stylu eko

Wśród niedrogich regałów na książki nie może zabraknąć tak popularnych w ostatnim czasie na fali mody na recykling drewnianych palet czy też skrzynek. Ich zaletą jest przede wszystkim stosunkowo niska cena i jakość materiału, z jakiego zostały wykonane.

Regały na książki w stylu industrialnym

Nieco steampunkowy w klimacie, pomysłowy regał na książki z wygiętych w odpowiedni sposób i zespawanych rur, może być oryginalną ozdobą mieszkania w lofcie, dobrze komponując się z ceglaną ścianą.

Regały na książki na metry

Najczęstszym problemem dla bibliofilów w przypadku ofert gotowych regałów na książki w sklepach meblowych jest ich standaryzacja i rozmiary niekoniecznie odpowiadające zapotrzebowaniu, np. irytująca głębokość na dwa rzędy książek. miejsce.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
23 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *