Uzależnienia ?

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
Farelka
Posty: 222
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:28

Uzależnienia ?

Post autor: Farelka »

Doświadczyliście może jakichś uzależnień? Co jak co ale uzaleznienia wszelkiego rodzaju (narkotyki ,alkohol ,leki itp) mogą dodatkowo prowadzić do depresji więc nalezy dzialac jak najszybciej i nie ignorować jakichkolwiek symptomów. Myslę ,że w prywatnej klinice Medox w Nowym Modlinie mogą faktycznie pomóc i można podjąć sie tutaj np leczenie narkomanii . Oni już nie takie problemy rozwiązywali czy to narkomania, alkoholizm lub depresja - sa profesjonalistami i można im zaufać.
Awatar użytkownika
kozicazgor
Posty: 27
Rejestracja: 31 paź 2019, 20:27

Re: Uzależnienia ?

Post autor: kozicazgor »

Osobiscie ja nie mam no chyba ze czekolada haha :D ale moja siostra miala problem z alkoholem jak rozwiodla sie z mezem.. nie mieli dzieci, wywalil ja z domu i sie dziewczyna zalamala. Wzielam ja do siebie ale pod warunkiem ze podda sie leczeniu. Trafila do ośrodka Tratwa w Wiśle i stanela na nogi. Pomogli jej w trudnych chwilach i teraz minie rok jak nie pije. Jestem z niej mega dumna a osrodkowi bardzo wdzieczna ze oddali mi siostre taka jaka znalam wczesniej
Ańka

Re: Uzależnienia ?

Post autor: Ańka »

W walce z uzależnieniem często wystarczy dobry psycholog. Ja korzystam z platformy wetalk do kontaktu online z psychologiem. Znajdziecie tam wielu wspaniałych specjalistów z różnych dziedzin psychologii. Najlepsze jest to że można z psychologiem kontaktować się codziennie co jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku walki z uzależnieniem. W końcu pokusy są codziennie.
Sławek

Re: Uzależnienia ?

Post autor: Sławek »

Niestety, jeśli wpadliście w uzależnienie, to na pewno nie jest Wam łatwo. Właśnie dlatego najlepszym wyborem dla Was mogłoby być wybranie się do najlepszego specjalisty, który pomoże Wam stanąć na nogi. Na stronei https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ macie kontakt do Psychomedic. Ich terapeuci na pewno wspomogą Was w skutecznym leczeniu.
Świetlana

Re: Uzależnienia ?

Post autor: Świetlana »

Mam wrażenie, że coraz więcej osób popada w jakiś nałóg. Najczęściej wydaję mi się jednak, że problem dotyczy nadmiernego spożywania alkoholu. W trudny momentach swojego życia ludzie chętniej sięgają po kieliszek. Sama miałam do czynienia z alkoholikiem i wiem jak trudne jest leczenie tego nałogu. Po długich namowach, przekonałam go do wszycia Esperalu w Sieradzu. To na szczęście przyniosło oczekiwane skutki.
Awatar użytkownika
Aneks
Posty: 55
Rejestracja: 19 sty 2019, 14:03

Re: Uzależnienia ?

Post autor: Aneks »

Osobiście nie doświaczyłam ale mam w rodzinie krewnego, który zaniedbał siebie i swoich bliskich poprzez hazard. To kuzyn, którego próbujemy namówić do leczenia w prywatnym ośrodku uzależnień Nefo. Mamy nadzieję, że w końcu zgodzi się na pobyt w tej dobrej placówce.
ćwiek

Re: Uzależnienia ?

Post autor: ćwiek »

Ja jarałem jak smok 30 papierosów dziennie masakra jakaś. Mi pomogły filmy motywacyjne z kursu https://www.reset33.pl/ jako uzupełnienie farmakologii. Zawziąłem się i zrobiłem co trzeba było i się udało. Droga nie była łatwa, nałóg nie jest przyjemny. Szkoda kasy i zdrowia. Teraz jestem wolnym człowiekiem ale nie było to łatwe
frądek

Re: Uzależnienia ?

Post autor: frądek »

Kiedy mój bliski kolega zaczął nadmiernie spożywać alkohol, wziąłem sprawy w swoje ręce. Niestety często zdarza się, że znajomy czy nawet rodzina odwracają się od takiej osoby. Bez wsparcia i pomocy, alkoholikowi trudno wyjść z nałogu. Ja natomiast zaproponowałem koledze, aby zapisał się na wszycie Esperalu w Olkuszu. Esperal, tzw. wszywka to specjalny, umieszczany pod skórą lek, który może być pierwszym etapem w leczeniu uzależnienia. W jego przypadku, rozwiązanie to przyniosło oczekiwane efekty.
Gąska

Re: Uzależnienia ?

Post autor: Gąska »

Prywatne centra medyczne często organizują specjalistyczne kliniki, skupiające się na konkretnych dziedzinach medycyny, takich jak kardiologia czy endokrynologia. Na https://zdrowie.pzu.pl/ można znaleźć informacje o tych specjalistycznych klinikach, co jest nieocenione dla pacjentów szukających ekspertów w określonym obszarze medycznym.
ODPOWIEDZ