Taras z desek kompozytowych - co myślicie?

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
Honorat-68
Posty: 4
Rejestracja: 26 paź 2019, 0:52

Taras z desek kompozytowych - co myślicie?

Post autor: Honorat-68 »

Witam. Planuję zrobić taras z desek kompozytowych i szukam opinii. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Kogo polecacie do wykonania?
Awatar użytkownika
Polikarp83
Posty: 3
Rejestracja: 25 paź 2019, 2:09

Re: Taras z desek kompozytowych - co myślicie?

Post autor: Polikarp83 »

Taka deska jest zdecydowanie bardziej trwała i bardziej wytrzymała od tradycyjnego drewna. Mój taras wykonywała firma www.hanmark.pl i polecili mi właśnie deski kompozytowe. To była świetna decyzja, a firmę również polecam, bo zrobili kawał dobrej roboty. Profesjonalnie i bez problemów.
Awatar użytkownika
mycha
Posty: 186
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:01

Re: Taras z desek kompozytowych - co myślicie?

Post autor: mycha »

Pomyślcie też koniecznie o odpowiednich markizach. Jest to ważne, aby zacienić taras i sprawić, że będzie można z niego korzystać nawet przy dużym nasłonecznieniu. Tutaj https://www.markizy-poznan.pl warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych rozwiązań dopasowanych do różnych potrzeb.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 31
Rejestracja: 20 sty 2020, 7:41

Re: Taras z desek kompozytowych - co myślicie?

Post autor: paulinabb »

Cieszę się, że trafiłam na ten wątek. Myślę, że uda mi się tu rozwiać wszelkie wątpliwości co do najlepszego materiału na taras. Rozważam bowiem dwa materiały: wymienione przez Was deski kompozytowe oraz płytki z cegły na podłogę. Doradźcie proszę, który materiał na posadzkę będzie lepszy. Deska czy cegła? :)
ODPOWIEDZ