Szafy przesuwne - dobre rozwiązanie?

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
Walentyna
Posty: 94
Rejestracja: 04 lip 2019, 11:42

Szafy przesuwne - dobre rozwiązanie?

Post autor: Walentyna »

Myślicie, że to jest dobre rozwiązanie do niedużego przedpokoju i w ogóle małego mieszkania?
Tutaj https://askopoznan.pl/szafy-przesuwne widziałam takie drzwi przesuwne dla szaf wnękowych.
Mam wrażenie, że to jednocześnie pozwala zaoszczędzić masę miejsca i stworzyć dużo przestrzeni do przechowywania.
Rzeczywiście tak to wygląda?
Ktoś z was ma taką szafę?

l glutathione
Awatar użytkownika
tobias
Posty: 16
Rejestracja: 15 wrz 2019, 18:55

Re: Szafy przesuwne - dobre rozwiązanie?

Post autor: tobias »

Szafy przesuwne to świetna sprawa, ja mam 3 modułowa, a w środku jest wstawiony też telewizor :) Wad nie widzę
Awatar użytkownika
cukrowa
Posty: 52
Rejestracja: 09 sie 2019, 14:49

Re: Szafy przesuwne - dobre rozwiązanie?

Post autor: cukrowa »

Jeśli chodzi o garderobę, to owszem, jest to dobre rozwiązanie, za to jeśli mówimy o przedpokoju, to teraz takie proste wieszaki https://www.ceneo.pl/Stojaki_i_wieszaki_na_ubrania stojące i wiszące są o wiele bardziej modne i praktyczne. Zajmują naprawdę niewiele miejsca, dlatego będą idealnie pasować do każdej przestrzeni, zarówno dużej, jak i tej mniejszej.
Awatar użytkownika
piasia
Posty: 106
Rejestracja: 30 kwie 2019, 14:51

Re: Szafy przesuwne - dobre rozwiązanie?

Post autor: piasia »

To jedne z bardziej popularnych rozwiązań obecnie. Taka szafa może stanąć nawet w wąskich pomieszczeniach bo nie masz konieczności otwierania drzwi by się do ubrań dostać, podstawa by tylko zmieścić się i przy niej stanąć. A takie szafy są z reguły też bardzo pojemne. Szafy na wymiar Warszawa - na usługi tej firmy warto się zdecydować, oni wykonają taką szafę jak sobie tylko wymarzymy, nawet do maleńkich pomieszczeń.
Awatar użytkownika
basik
Posty: 90
Rejestracja: 21 maja 2019, 12:33

Re: Szafy przesuwne - dobre rozwiązanie?

Post autor: basik »

Dokładnie! Drzwi przesuwne np takie jak tutaj www.systemyprzesuwne.com.pl są świetnym rozwiązaniem dla szafy wnękowej lub garderoby. Nie zajmują miejsca i świetnie się prezentują. Sama chcę takie drzwi zamówić do sypialni bo mamy małą wnękę, którą mąż przerobił na szafę. Tradycyjne drzwi się nie zmieszczą.
Awatar użytkownika
malkolm
Posty: 154
Rejestracja: 15 lis 2019, 23:02

Re: Szafy przesuwne - dobre rozwiązanie?

Post autor: malkolm »

świetne rowiązanie, bardzo praktyczne przesuwne drzwi nie zabieraja miejsca
ODPOWIEDZ