Markowe Świece - wyjątkowy sklep ze świecami

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
Kamelia
Posty: 11
Rejestracja: 17 sty 2019, 11:44

Markowe Świece - wyjątkowy sklep ze świecami

Post autor: Kamelia »

Markowe Świece – to wyjątkowy sklep z świecami z całego świata. W jego ofercie znajdziesz świece tylko najwyższej jakości. Kupisz tam również akcesoria takie jak kominki zapachowe i woski do kominka.
Awatar użytkownika
Żona
Posty: 357
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Markowe Świece - wyjątkowy sklep ze świecami

Post autor: Żona »

A czy ktoś z Was kupował może kiedyś świece woodwick z drewnianym knotem? I jak? Czy są warte swojej ceny? Czy zapach jest intensywny, a czas palenia długi?
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 367
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21
Kontakt:

Re: Markowe Świece - wyjątkowy sklep ze świecami

Post autor: mayczak »

Ja świetne świece dekoracyjne znalazłam dzięki stronie https://swiecedekoracyjne.wordpress.com/. Pięknie wyglądają, jeszcze lepiej pachną. I ogromnym plusem jest to, że na prawdę długo się palą. Super sprawa! Na bank zamówię niebawem kolejne zapachy. Jestem z nich mega zadowolona. Każdemu, kto mnie odwiedza je polecam. Czuć je jak tylko wchodzą do mieszkania.
Aśka33

Re: Markowe Świece - wyjątkowy sklep ze świecami

Post autor: Aśka33 »

W mojej opinii jeżeli jesteście na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru ciekawych propozycji w zakresie świetnych propozycji, jak Świece Zapachowe to tutaj na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę sklepu SW-Decore poniewaz u nich udało nam się znaleźć nasze ulubione nuty zapachowe, jak na przykład Country Candle – Cherry Blossom to niesamowicie uroczy i zachwycający, ujmuje delikatnością i kwiatową świeżością wiosennej aury. Megaaa!
ODPOWIEDZ