Kto ocynkuje ogrodzenie?

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
Joachim-90
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2020, 17:06

Kto ocynkuje ogrodzenie?

Post autor: Joachim-90 »

Hej. Potrzebny mi fachowiec, który zajmie się ocynkowaniem ogrodzenia na mojej posesji. Na innym forum polecono mi firmę Robart, która działa w mojej okolicy. Czy waszym zdaniem warto korzystać z ich usług?
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2020, 22:30

Re: Kto ocynkuje ogrodzenie?

Post autor: stefan »

Wiem tyle, że malowanie proszkowe to ich specjalność. Sądząc po tym, jak profesjonalnie do tego podchodzą, to każdą z oferowanych usług zrealizują na najwyższym możliwym poziomie, także ja ekipę z firmy Robart zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
kalafior
Posty: 140
Rejestracja: 19 cze 2019, 13:27

Re: Kto ocynkuje ogrodzenie?

Post autor: kalafior »

Właaasnie malowanie proszkowe ! przecież to jest takie rewelacyjne i solidne oraz konkretne malowanie https://proszkowe-malowanie.com Powłoka nakładana na przedmiot w procesie malowania proszkowego nadaje powierzchni pożądany kolor i tworzy solidną ochronę antykorozyjną. Farby proszkowe pozwalają uzyskać dobry efekt wizualny, co mnie już całkowicie naprawde odpowiada.

stylus office bx320fw
Michaś

Re: Kto ocynkuje ogrodzenie?

Post autor: Michaś »

Cynkowane ogrodzenie ze stali zwykłej wymaga lakierowania, w naszych warunkach atmosferycznych zapewne co kilka lat i właśnie zdecydowaliśmy się na wykonanie ze stali nierdzewnej, nie wyszło dużo drożej a trwałość ma być na 100 lat , co o tym sądzicie
stalprodukcja.pl fakt jest kolor błyszczący ale w sumie to nam pasuje do elewacji budynku.
Mokoszło

Re: Kto ocynkuje ogrodzenie?

Post autor: Mokoszło »

Ja całościowe malowanie konstrukcji stalowych zleciłem firmie http://qendok.pl/uslugi-lakiernicze/, okazało się to po prostu strzałem w 10, bo firma sprawnie sobie ze wszystkim poradziła, do tego właśnie również aplikacja farby została wykonana w sposób rzetelny i bezproblemowy. Malarnia ma dużo doświadczenia, radzi sobie z czasem, mają odpowiednie zaplecze techniczne które przekłada się na efekt końcowy dokładnie taki, jak chce klient. Dla mnie to osobiście bardzo ważne
ODPOWIEDZ