jazda pod wpływem alkoholu

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Juruś333333

jazda pod wpływem alkoholu

Post autor: Juruś333333 »

Cześć, zastanawiasz się czy prawnik pomoże osobie która prowadziła pojazd po alkoholu? W przypadku jazdy pod wpływem alkoholu pojawiają się spore problemy. Na stronie https://adwokat24h.pl/jazda-po-alkoholu/krakow/ znajdziecie mnóstwo informacji na temat konsekwencji spowodowanych jazdą po alkoholu. Wiedzieliście, że można mieć takie problemy po jeździe po alkoholu?
łośka

Re: jazda pod wpływem alkoholu

Post autor: łośka »

Tak prawnik pomoże, znajomy korzystał z takiej możliwości i uniknął postępowania. Ale w końcu dotarło do niego, że jazda po pijanemu jest totalnie głupim pomysłem, niebezpiecznym i nieodpowiedzialnym. Oby się to już nigdy nie powtórzyło. Będę miała okazję to będę go trzymać by nie wsiadł za kółko :p
Joaśka

Re: jazda pod wpływem alkoholu

Post autor: Joaśka »

W takiej sytuacji pomoc dobrego adwokata jest niezbędna. Każdy, nawet winny ma prawo do obrony i właśnie po to jest adwokat. Skontaktuj sie z panią mecenas Magdaleną Karaczun - http://karaczun.com.pl/ ona zajmuje sie prawem karnym, a pomoc której udziela obejmuje reprezentowanie klienta przed sądami wszystkich instancji, bierze także oczywiście udział w postępowaniu przygotowawczym, oraz udział w przesłuchaniach na policji. Pani mecenas jest kompetentna i rzeczowa, na pewno zajmie sie twoja sprawą profesjonalnie , ale i z empatia. Możesz liczyć na jej pełna zaangażowanie.
ODPOWIEDZ