hosting

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
eureka
Posty: 60
Rejestracja: 29 paź 2019, 20:20

hosting

Post autor: eureka »

Hej! u kogo polecacie wykupic hosting? slyszalam ze nazwa.pl ma ciekawe oferty, ktos korzysta?
Awatar użytkownika
kozicazgor
Posty: 27
Rejestracja: 31 paź 2019, 20:27

Re: hosting

Post autor: kozicazgor »

ja mam i korzystam od niecalego roku :D mialam wczesniej domene i hosting u innego dostawcy ale ostatecznie przeszlam tutaj i to byl dobry ruch
Awatar użytkownika
arkopolo
Posty: 55
Rejestracja: 24 cze 2019, 9:25

Re: hosting

Post autor: arkopolo »

Tez jestem bardzo zadowolony! teraz wykupilismy tez sklep online i dziala fantastycznie !
Awatar użytkownika
finka125
Posty: 313
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:50

Re: hosting

Post autor: finka125 »

Dopasowany do Twoich potrzeb hosting wraz z domeną są Ci potrzebne? W tym wypadku, dobrze jest zaufać osobom, które zwyczajnie się na tym znają. Polecam skorzystać z propozycji firmy https://www.netmark.pl/index.php która dzięki doświadczeniu w branży, przeszło jedenastoletniemu, na pewno pomoże uzyskać zadowalające wyniki.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 55
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:34

Re: hosting

Post autor: Kamilla36 »

Najlepsza ofertę hostingową na rynku ma w tej chwili nazwa.pl . Ja współpracuję z nimi już od dawna i jeszcze ani razu mnie nie zawiedli. Ich serwery pracują na prawdę szybko i są łatwe w obsłudze, dzięki czemu nawet ja nie mam z tym problemu. A gdyby pojawiły się jakieś pytania, to w każdej chwili można zadzwonić na ich infolinię, która czynna jest 24/7. Polecam
Awatar użytkownika
Malina
Posty: 126
Rejestracja: 26 kwie 2019, 13:05

Re: hosting

Post autor: Malina »

A jaki polecacie hosting dla wordpress ?? Z tego co sie orientuje, to sa specjalne, dedykowane hostingi, pod wlasnie taka usluge. A wiem, ze sa rowniez sporo tansze niz normalny hosting. Co o tym myslicie? Czy takie rozwiazanie sie sprawdzi dla prostego bloga? Czy moze lepiej w cos innego pojsc? No ale nie chce na hosting wydawac majatku...
Awatar użytkownika
mrdaisy
Posty: 310
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:06

Re: hosting

Post autor: mrdaisy »

Jeżeli mogłabym coś doradzić, to myślę, że bardzo ciekawe hostingi można znaleźć również w ofercie tej firmy https://www.hostingi.net/jak-kupic-hosting/ . Zajmują się tym tematem na co dzień, więc mają naprawdę bardzo duże doświadczenie. Zerknijcie sobie do nich, a myślę że nie będziecie rozczarowani ich propozycjami
ODPOWIEDZ