gadżety do komputera

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
pulasek
Posty: 42
Rejestracja: 18 maja 2019, 11:56

gadżety do komputera

Post autor: pulasek »

Do tej pory raczej nie robiło mi różnicy gdzie pracuję, ale odkąd mam nowe biurko to jakoś nie potrafię się do niego przyzwyczaić. A że dość dużo pracuję przy komputerze to zależy mi na jak najlepszym komforcie pracy. Zastanawiam się nad kupnem Podkładki pod myszki i klawiatury bo podobno dobrze dobrana taka podkładka stwarza lepszą przyczepność i działanie choćby myszki. Poza tym podobno za pomocą takiej podkładki można zniwelować nierówności danej powierzchni
Awatar użytkownika
styrman
Posty: 15
Rejestracja: 18 lip 2019, 16:16

Re: gadżety do komputera

Post autor: styrman »

Warto zadbać o odpowiednie oświetlenie, które sprawdzi się nie tylko podczas korzystania z komputera, ale też odrabiania lekcji czy czytania książek przed snem. Model lampki https://importmania.pl/product-pol-797- ... LX300.html posiada regulowane ramię, dzięki czemu można precyzyjnie ustawić oświetlenie zarówno w pionie, jak i poziomie. Z kolei regulowana barwa światła pozwoli dostosować lampkę do wnętrza.
tajfuś

Re: gadżety do komputera

Post autor: tajfuś »

Z gadzetow ktore kiedys wydawaly mi sie zbedne a teraz nie wyobrazam sobie dzialac bez nich to podkladka pod mysz i sluchawki. To i to (a takze klawiature i myche ) mam z genesisa. Lubie wspierac polskie firmy i miec dobry sprzet ale nie za cene auta z salonu. Kiedys nie przywiazywalem wagi do sprzetu, patrzylem na cene i wyglad. Teraz wiem co z czym sie je i stawiam na to co dobre
ODPOWIEDZ