Dom I Sad - opinie o sklepie

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Walentyną33

Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Walentyną33 »

Ktoś z was miał może okazję robić tam zakupy?
Chodzi mi o sklep domisad.pl - opinie na jego temat widziałam różne i tak się zastanawiam na ile faktycznie warto robić tam zakupy.
Kusi mnie, bo widzę, że mają niezłe ceny, fajne promocje...
adamowaĆ

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: adamowaĆ »

Miałam do czynienia z tym sklepem jakiś czas temu. Nie było żadnych problemów.
Generalnie sadzonki w świetnej kondycji. Poza tym chyba ten domisad.pl opinie ma może różne, ale działa od kilkunastu lat, więc chyba też nie jest możliwe, żeby było źle.
Ałbena

Post autor: Ałbena »

Właśnie sama przymierzam się do tego, żeby coś od nich zamówić.
Znajoma poleciła mi właśnie ten Dom i Sad. Opinie moim zdaniem lepiej wyrobić sobie własną.
Dam znać jak wyszło u mnie.
Łucja

Post autor: Łucja »

Właśnie zamówiłam u nich nasiona.
Wiosną chcę zająć się hodowlą swoich warzyw, więc liczę na to, że wszystko będzie ok.
Moja opinia o domisad.pl jak dotąd jest pozytywna - zobaczymy co będzie jak przyjdą nasiona i jak się to wszystko potoczy na wiosnę.
Awatar użytkownika
paluszek

Post autor: paluszek »

A gdzie zamawiacie nawozy i odżywki do roślin? Słyszałam wiele dobrych opinii o sklepie https://www.target.com.pl/. Ponoć to w ogóle jakaś znana marka ogrodnicza - znacie ich produkty? Jakie opinie?
Mołek

Post autor: Mołek »

Ja tak w sieci to nie dużo do roślin zamawiam, no chyba, że preparaty humusowe od Agraplant. To akurat właśnie na ich stronie internetowej zawsze więc sobie tam najlepiej zerknij i pooglądaj co mają w ofercie. Opłaca się. :) i zycze powodzenia w ogrodnictwie
Miły

Post autor: Miły »

Nie polecam. Dostałem sadzoni moreli kolumnowej ponad 80 zł za sztukę. Ułamany czubek i zero lisci. Brzoskwinia i morela przyszły z prawie gołym korzeniem zamiast w doniczce nawet nie podlane. Uwaga koniec maja. Moim zdaniem nic się nie przyjmie i 180 zł wyrzucone w błoto. Uwaga na stronę firmy nie można wpisać negatywów. Przynajmniej moich nie pokazują.
Ewą

Post autor: Ewą »

Mam baaaardzo złe doświadczenia kontaktów z tą firmą. Jakość sadzonek fatalna fakt, że opakowanie profesjonalne ale czy to ważne??
Mimo że zaakceptowali reklamację, to tylko częściowo ją zrealizowali.
Brak kontaktu telefonicznego i możliwości wyrażenia opinii na ich stronie.
Nie polecam tej firmy.
władywowska

Post autor: władywowska »

Jeśli chodzi o mój przydomowy sad to składa się na ten moment z jabłonek i gruszek, ale pięknie i zdrowo rosną. Drzewka kupiłam w firmie Waleczek gdzie zasięgnęłam również opinii w zakresie hodowli i opieki nad drzewami :) przyjazna i profesjonalna firma :)
Agata

Post autor: Agata »

zamówiłam 3 dni temu
czekam i czekam a zamówienia brak
dzwonię
nie mogę się dodzwonić, nikt nie odbiera
wszystkie linie są zajęte
gwarantują wysyłkę w ciągu 24 godzin
a ty cisza
gdy w końcu dodzwoniłam się dowiedziałam się od bezimiennej i bez nazwiska pani ( imię i nazwisko nie są danymi objętymi rodo), która nie chciała się przedstawić mimo, iż wiedziała z kim rozmawia, że teraz to oni realizują zamówienia ze stycznia-mamy 9 marca
to pytam się kiedy zrealizują moje
powiedziała, że nie wie
tak się nie robi
Natalia

Post autor: Natalia »

Polecam domisad, kupuje u nich sadzonki od dłuższego czasu. Nigdy nie miałam problemów, sadzonki są dobrej jakości i zawsze się przyjmują. W tym roku zamierzam założyć ogródek warzywny i z pewnością nasionka będą z domisad. Teraz czekam na męża, aż zrobi mi rabaty i ścieżki na ogródek warzywny. Materiały są jednak drogie i zastanawiamy się z czego to wykonać. Myśleliśmy o kamieniu polnym bo jest za darmo i jest trwały ale zbieranie go po okolicy zajmuje dużo czasu.
Annia

Post autor: Annia »

Domisad oceniam bardzo dobrze i polecam innym. Jestem mile zaskoczona pieczołowicie opakowanymi produktami, informacją nt. okresu ich ważności, oraz dobrze zabezpieczoną paczką. Kontakt z dostawcą bardzo dobry. Towar bez zastrzeżeń dostawa zgodna z zamówieniem. Bardzo dobry asortyment szybka realizacja zamówienia z dom i sad. Bardzo duży wybór produktów, atrakcyjne ceny i błyskawiczny czas realizacji. Świetny sklep polecam każdemu sadownikowi i nie tylko.
Karina

Post autor: Karina »

Jeśli chodzi o sklep Dom i Sad to ja zdecydowanie polecam. Przed pierwszymi zakupami też sprawdzałam opinie o nich. Niemal same pozytywy. I nie zawiodłam się. Zamawiałam tam już wiele razy. Ostatnio róże wielkokwiatowe. Sadzonki dobrej jakości. Starannie zapakowane, odpowiednio dla roślin. Wszystko dotarło w całości i bardzo szybko. No i ceny - też bardzo fajne. Więc śmiało zamawiaj tym bardziej, że na pierwsze zakupy możesz uzyskać rabat 10%. Opłaca się.
Majka33

Post autor: Majka33 »

Dom i Sad - ja polecam. Bardzo fajny sklep, z szerokim asortymentem. Jeśli ktoś lubi ogrody to to zdecydowanie sklep dla niego. Bardzo duży wybór. Są odmiany roślin, które nie są dostępne w innych miejscach. Do tego konkurencyjne ceny.I masz rację, często są u nich fajne promocje. Szybka dostawa co też jest ważne. Myślę, że warto poszukać u nich, bo jest w czym wybierać. I nie wiem skąd różne opinie, bo ja uważam, że akurat ten sklep można tylko polecać.
Justyna

Post autor: Justyna »

Jeśli chodzi o tematy ogrodnicze to dla mnie sklep domisad jest bezkonkurencyjny. Nie dziwię się, że ma tylko dobre opinie. Zamawiałam u nich wiele razy i zawsze wszystko na czas, odpowiednio zapakowane, no i w dobrej cenie. Zamawiałam i nasiona, i gotowe sadzonki (iglaków i winorośli). Wszystko zdrowe, bez problemu kiełkowało i się przyjęło. Także pozostaje tylko polecić. Plusem jest też to, że mają spory wybór i różne gatunki można dostać. No i rzuć okiem na promocje, to też się opłaca.
MisiaBe

Post autor: MisiaBe »

Ja jestem fanką gladioli - mieczyków i lilii. To rośliny cebulowe, które wyrosną tylko wtedy, gdy cebule są wysokiej jakości. I właśnie takie cebule od kilku lat kupuję w sklepie Dom i Sad. Polecam, bo mają rośliny nie tylko zdrowe, ale też w szerokim wyborze odmian. Co sezon znajduję u nich kolejne must have do ogrodu. Ostatnie zamówienie Lilia orientalna Broken Heart - dwie cebulki, w promocyjnej cenie. Dla mnie super. Ja mam o nich dobrą opinie i zdecydowanie polecam.
Klara

Post autor: Klara »

Robiłam zakupy w różnych sklepach ogrodniczych. I zdecydowanie Dom i Sad jest najlepszy. Generalnie mają dobre opinie i ja się pod tym podpisuję. Ktoś wcześniej pisał, że jest fanek róż. Ja mam podobnie. Co roku zamawiam u nich dwie - trzy nowe odmiany. Zawsze jest w czym wybierać. W ofercie mają różne m,in. różne pnące - a to moje ulubione. Dostawa szybka i bezproblemowa co w przypadku roślin jest bardzo ważne. Rośliny odpowiednio zapakowane i zabezpieczone. Jeśli szukasz wysokiej jakości roślin to tylko u nich.
Lori

Post autor: Lori »

Ogród to moja pasja. Uwielbiam prace ogrodowe, nowe rośliny i ich pielęgnację. Jakiś czas temu trafiłam właśnie na sklep Dom i Sad, i szczerze mogę polecić. Opinie innych klientów są chyba podobne, bo sporo moich koleżanek też tam zamawia. Mają naprawdę szeroki wybór - iglaki, cebule, kłącza róż różnego rodzaju, do tego drzewka owocowe i krzewy jagodowe. Wszystkie rośliny przyjeżdżają zadbane i dobrze zapakowane. Nie ma więc problemu z ich wysadzeniem i przyjęciem się w gruncie.
ODPOWIEDZ