branża sadownicza - porady

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
eśek

branża sadownicza - porady

Post autor: eśek »

Od jakiegoś czasu zacząłem się interesować branżą sadowniczą i szukam takich miejsc, gdzie będę mogła znaleźć różne porady, wskazówki dotyczące upraw, warunków, odmian owoców. Gdzie będą porady dotyczące najczęściej występujących chorób. Jeśli są tutaj sadownicy, bardziej doświadczeni ode mnie to może będą mogli coś polecić. Moje plany zmierzają do tego, żeby kupioną działkę przeznaczyć pod uprawę owoców. Ale wcześniej chcę się trochę rozeznać w tej branży. Same podręczniki to za mało.
Dałja

Re: branża sadownicza - porady

Post autor: Dałja »

eśek pisze: ↑05 lis 2021, 22:46 Od jakiegoś czasu zacząłem się interesować branżą sadowniczą i szukam takich miejsc, gdzie będę mogła znaleźć różne porady, wskazówki dotyczące upraw, warunków, odmian owoców. Gdzie będą porady dotyczące najczęściej występujących chorób. Jeśli są tutaj sadownicy, bardziej doświadczeni ode mnie to może będą mogli coś polecić. Moje plany zmierzają do tego, żeby kupioną działkę przeznaczyć pod uprawę owoców. Ale wcześniej chcę się trochę rozeznać w tej branży. Same podręczniki to za mało.
Podręczniki, fachowa literatura też są potrzebne i przydatne. A tak ogólnie o branży to najwięcej i najszybciej z neta się dowiesz. Najlepiej, żeby trafić na taki portal, gdzie jest różnorodna tematyka.
błążka

Re: branża sadownicza - porady

Post autor: błążka »

Dałja pisze: ↑07 lis 2021, 18:28
eśek pisze: ↑05 lis 2021, 22:46 Od jakiegoś czasu zacząłem się interesować branżą sadowniczą i szukam takich miejsc, gdzie będę mogła znaleźć różne porady, wskazówki dotyczące upraw, warunków, odmian owoców. Gdzie będą porady dotyczące najczęściej występujących chorób. Jeśli są tutaj sadownicy, bardziej doświadczeni ode mnie to może będą mogli coś polecić. Moje plany zmierzają do tego, żeby kupioną działkę przeznaczyć pod uprawę owoców. Ale wcześniej chcę się trochę rozeznać w tej branży. Same podręczniki to za mało.
Podręczniki, fachowa literatura też są potrzebne i przydatne. A tak ogólnie o branży to najwięcej i najszybciej z neta się dowiesz. Najlepiej, żeby trafić na taki portal, gdzie jest różnorodna tematyka.
Jeśli chodzi o dobre portale dla sadowników to zdecydowanie sam mogę ci polecić https://sadowniczeabc.pl/ . Tam bardzo różne zagadnienia są opisane i wyjaśniane. Dlatego chętnie do niego wracam.
ODPOWIEDZ