Zabiegi na stopy

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
Domanaa
Posty: 110
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:14

Zabiegi na stopy

Post autor: Domanaa »

Chyba jednym z najważniejszych zabiegów jest odpowiednie nawilżenie stóp, do tego powinny Ci sie przydać skarpetki nawilżające od Scholla z olejem kokosowym . Według mnie to jedno z lepszy rozwiazań, jeżeli chodzi o nawilżenie.
Awatar użytkownika
petrova
Posty: 54
Rejestracja: 14 cze 2019, 10:45

Re: Zabiegi na stopy

Post autor: petrova »

myślałam ostatnio o tych skarpetkach jak byłam w drogerii, mam super suche stopy i pora się nimi zająć na poważnie go wygląda okropnie, którą wersję polecasz z olejkiem kokosowym czy z makadamia bo widziala że też takie scholl ma
Awatar użytkownika
Buenos
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2019, 10:59

Re: Zabiegi na stopy

Post autor: Buenos »

mom ulubionym zabiegiem na stopy to skarpetki Scholl z nawilżającymi olejkami. Ja stosuję od widzi mi się raz z mcadamia raz z kokosowym. Szybko, łatwo i bardzo przyjemnie a na efekty nie trzeeba długo czkać. Stopy milutkie, nawilżone, bez pęknięć piety. Lubie
Awatar użytkownika
Aneks
Posty: 55
Rejestracja: 19 sty 2019, 14:03

Re: Zabiegi na stopy

Post autor: Aneks »

Zawsze jestem tak zabiegana, że na jakąkolwiek lepszą pielęgnację dłoni i stóp po prostu brakuje mi czasu. Postanowiłam ostatnio to zmienić i poddać te części ciała totalnej regeneracji. Doskonałe zabiegi w super cenach oferuje J’adore Instytut w Krakowie https://jadoreinstytut.com/regeneracja-dloni-i-stop . Widziałam po nich efekty u mojej siostry i naprawdę pozazdrościłam. Muszę też się im poddać jak najszybciej.

anna jurksztowicz zima lubi dzieci tekst
Awatar użytkownika
Domanaa
Posty: 110
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:14

Re: Zabiegi na stopy

Post autor: Domanaa »

Od czasu do czasu staram sie zadbać również o moje stopy, dla mnie najskuteczniejsza metodą są skarpetki nawilżające od Scholla z olejem kokosowym . Trafiłam na nie kiedyś przypadkiem w sklepie i teraz jest to ulubiony kosmetyk jeżeli chodzi o nawilązanie stóp. Według mnie jest najskuteczniejszy.
Awatar użytkownika
praktyk89
Posty: 142
Rejestracja: 09 kwie 2019, 21:58

Re: Zabiegi na stopy

Post autor: praktyk89 »

Do stóp polecam szczególnie kosmetyki marki Hildegard Braukmann to np. balsam rozmarynowy do stóp - zawiera rozmaryn oraz mięte pieprzową, działa relaksująco i odświeżająco. Przynosi ulgę niemal natychmiast, szczególnie latem opuchnięte i zmęczone stopy będą mogły szybko się zregenerować i odpocząć.
Awatar użytkownika
milena
Posty: 124
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:02

Re: Zabiegi na stopy

Post autor: milena »

Pielęgnacja stóp jest bardzo ważna. Cały rok, a nie tylko latem, gdy stopy odsłaniamy. Sama często korzystam z pedicure i hybrydy na stopach. W salonach jak tu https://villaurody.pl/ można profesjonalnie zadbać o stopy. Warto, bo podobnie jak dłonie, to nasza wizytówka.
Awatar użytkownika
Paznokciowa123
Posty: 4
Rejestracja: 05 lis 2019, 11:16

Re: Zabiegi na stopy

Post autor: Paznokciowa123 »

Ja dbam o stópki w taki sposób, że robię różnego rodzaju peelingi i maski nawilżające i wygładzające :) Lubię mieć piękne i zadbane paznokcie w stopach, dlatego wykonuję manicure hybrydowy lub żelowy :) ostatnio kupiłam sobie Antonio Fa Caldo Indigo :) mega superowy odcień!
Awatar użytkownika
Nikoleden
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2019, 1:50

Re: Zabiegi na stopy

Post autor: Nikoleden »

Ten temat wymaga zastanowienia. Trzeba tutaj głębiej pomyśleć.
Ludzie patrzyli z daleka, bo z daleka łatwiej patrzeć na taką rozpacz.
Awatar użytkownika
Milenka123
Posty: 4
Rejestracja: 07 lis 2019, 13:19

Re: Zabiegi na stopy

Post autor: Milenka123 »

Ja 3 razy w tygodniu mocze stopy w soli morskiej i olejkach :) staram się je codziennie natłuszczać :) i dlatego mam gładkie :) dbam o perfekcyjny pedicure :) istotne jest dla mnie przedłużenie paznokci zarówno w nogach jak i rękach :)
Awatar użytkownika
Pilcia
Posty: 69
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:45

Re: Zabiegi na stopy

Post autor: Pilcia »

Warto również zadbać o swoje paznokcie u stóp oraz rąk dlatego ze swojej strony zdecydowanie polecam odwiedzić https://victoriavynn.com/ ponieważ znajdziecie wyjątkowe propozycje jeśli chodzi o jakość, długotrwały efekt i do tego szereg propozycji kolorystycznych, tak aby prezentowały się pięknie przez długi czas i do tego Wasze klientki nie tylko były zadowolone, ale również z chęcią wracały :)
Awatar użytkownika
malkolm
Posty: 154
Rejestracja: 15 lis 2019, 23:02

Re: Zabiegi na stopy

Post autor: malkolm »

Ja mam problem z pękającymi piętami i rogowaceniem skóry dlatego chodzę na zabiegi do podologa, tam ratują mi stopy. Jeśli chodzi o dobry salon podologiczny to w Opolu sprawdzi się https://www.zdrowe-stopy.com/ jestem z ich usług w 100 % zadowolony, ceny tez mają ok.
Awatar użytkownika
Ela012
Posty: 149
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:22

Re: Zabiegi na stopy

Post autor: Ela012 »

Niedugo lato więc czas najwyższy zadbać o swoje ciało na jego przyjście. Dlatego warto zadbać n ine tylko o stopy, ale o całe ciało. Sama akurat poszukuję jakiegoś fajnego balsamu ujędrniającego - https://www.cocolita.pl/balsamy-do-cial ... ustu-125ml Mam nadzieję, że pomoże mi nieco ujędrnić skórę, aby dobrze prezentowała się w kostiumie kąpielowym.
:)
Awatar użytkownika
renfri
Posty: 81
Rejestracja: 16 mar 2020, 19:58

Re: Zabiegi na stopy

Post autor: renfri »

Do prawidłowego dbania o stopy przydadzą się też różne rodzaje profilaktycznych wkładek do butów, podpiętki i osłony na pięty, osłony żelowe na palce czy bezuciskowe skarpety zdrowotne. To wszystko znajdziecie w firmie FootMate https://footmate.pl/ Mają szeroką ofertę i dobre ceny.
Awatar użytkownika
Hubert78
Posty: 478
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: Zabiegi na stopy

Post autor: Hubert78 »

Jeśli zmagacie się z problemami stóp, to warto na pewno udać się do sprawdzonego podologa, który pomoże Wam w cierpieniu. Jeśli szukalibyście świetnego specjalisty w Trójmieście, to takiego możecie znaleźć w Sopocie https://derm-al.pl/pl/podologia/leczeni ... i-paznokci.
Awatar użytkownika
Filusia
Posty: 69
Rejestracja: 11 cze 2019, 8:51

Re: Zabiegi na stopy

Post autor: Filusia »

Ja ostatnio się wzielam porządnie za moje stópki :D Kupiłam sobie z peeling, krem i mgięłkę odświeżająca na lato :) a to wszystko z Bielendy bo maja speecjalną dedykowaną serię do stop MINTY FRESH FOOT CARE - ale ona obłędnie pachnie dziewczyny! coś niesamowitego
Awatar użytkownika
dannika
Posty: 200
Rejestracja: 30 wrz 2019, 18:49

Re: Zabiegi na stopy

Post autor: dannika »

Ja lubię mieć zadbane stópki, dlatego regularnie zaglądam do gabinetu podologicznego Tatiany Waluk https://www.podologgorzow.pl/ mieści się w Gorzowie Wielkopolskim na Niepodległości. Jeśli jesteście z okolicy to sobie ten gabinet sprawdźcie, zabiegi są profesjonalnie wykonywane i mają nieprzesadzone ceny.
korneliawiku

Re: Zabiegi na stopy

Post autor: korneliawiku »

Moim ulubionym zabiegiem jest pedicure podologiczny. Wrocław jest idealnym miastem, gdzie znajdziecie gabinety podologiczne z prawdziwymi specjalistami. Ja trafiłam na Dolnośląskie Centrum Zdrowej Stopy i zadbali o moje stopy w bardzo profesjonalny sposób.
wola50831

Re: Zabiegi na stopy

Post autor: wola50831 »

Jeżeli borykacie się z odciskami na stopach, to polecam Wam zabieg, jakim jest usuwanie odcisków. Wrocław jest jednym z miast, które oferuje profesjonalne gabinety podologiczne. Warto zadać o swoje stopy już dziś.
michalikg

Re: Zabiegi na stopy

Post autor: michalikg »

Wiedzieliście o tym, że podologia zajmuje się także takimi zabiegami jak leczenie nadpotliwości? Gdynia to jedno z miast, gdzie w ofercie podologa znalazłam taką usługę. Czy ktoś z Was korzystał może?
annabiala

Re: Zabiegi na stopy

Post autor: annabiala »

Ostatnio byłam u podologa, który wykonał mi kompleksowe badanie stóp. Bydgoszcz to miasto, w którym odbyło się to badanie i jestem bardzo zadowolona z tego jak przebiegało i na jakiego specjalistę trafiłam. Polecam każdemu zadbać o swoje stopy już dziś!
ewaroma

Re: Zabiegi na stopy

Post autor: ewaroma »

Podolog Warszawa to idealne i najlepsze miejsce, aby zadbać o swoje stopy. Szczególnie że wkrótce zacznie się lato i nasze stopy muszą prezentować się pięknie w odkrytych butach :)
amandawilk

Re: Zabiegi na stopy

Post autor: amandawilk »

Jeżeli chodzi o zabiegi na stopy to bardzo polecam Wam podstawowy zabieg podologiczny. Chyba wszystkie gabinety podologiczne go wykonują, a przynosi ona bardzo fajne efekty. Polecam wypróbować :)
sofcio

Re: Zabiegi na stopy

Post autor: sofcio »

Wiadomo o stopy trzeba dbać szczególnie bo są narażone na urazy i infekcje. W razie czego sklep podologiczny oferuje szeroką ofertę jeśli chodzi o sprzęt, narzędzia i kosmetyki do pielęgnacji stóp. Wszystko co niezbędne do utrzymania stóp w zdrowiu tutaj jest dostępne
matyldawik

Re: Zabiegi na stopy

Post autor: matyldawik »

Bardzo ciekawy asortyment tego sklepu :) Ja ostatnio byłam na zabiegu, jakim jest usuwanie modzeli Łódź i jestem bardzo zadowolona, że w końcu pozbyłam się tego problemu.
dosiaa

Re: Zabiegi na stopy

Post autor: dosiaa »

No różne bywają problemy ze stopami, także na pewno warto wiedzieć jakie zabiegi można sobie wykonać. Jak chodzi o mnie to zainteresowały mnie klamry frasera, które doskonale sprawdzają się w leczeniu wrastających się paznokci. Może i u mnie się sprawdzą.
Awatar użytkownika
mrdaisy
Posty: 310
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:06

Re: Zabiegi na stopy

Post autor: mrdaisy »

Jeśli zależy Ci na kompleksowej pielęgnacji skóry, warto rozważyć odwiedzenie tego gabinetu kosmetycznego http://sekretpiekna.net.pl/. Oferują nie tylko zabiegi na twarz i skórę, ale także masaże, a także pedicure i manicure. Dzięki nim możesz przywrócić naturalne piękno swojej skórze.
kelora

Re: Zabiegi na stopy

Post autor: kelora »

Potrzebujesz pomocy z problemami stóp? Uważam, że warto rozważyć https://sklep.ileopard.pl/. Jest to sklep internetowy, który dostarcza profesjonalne produkty podologiczne. Bez wątpienia gwarantują szybki dostęp do szerokiej gamy sprawdzonych produktów. Moim zdaniem warto do nich zajrzeć.
ODPOWIEDZ