Walka z wilgocią na tarasie - hydroizolacja

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
Pitros
Posty: 99
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:28

Walka z wilgocią na tarasie - hydroizolacja

Post autor: Pitros »

Cześć,
Na jaką hydroizolację warto postawić jeśli chodzi o taras, macie może dla mnie jakieś podpowiedzi? Może coś więcej powiecie mi na temat producenta WaterBlock, pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Domek
Posty: 157
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:24

Re: Walka z wilgocią na tarasie - hydroizolacja

Post autor: Domek »

Tak zgadza się. Jak remontowałem pierwszy raz mój balkon nie miałem pojecia jak to zrobić i nie potrzebie się wykosztowałem. W Water Block faktycznie udzielili mi solidnej porady i dobrali idealny produkt. Jeśli mogę wam coś doradzić to na pewno w izolacjach nie szukajcie niczego najtańszego bo tu oszczędność niestety się nie zwróci.
Awatar użytkownika
Torra
Posty: 7
Rejestracja: 12 sty 2020, 2:37

Re: Walka z wilgocią na tarasie - hydroizolacja

Post autor: Torra »

Słuszny wybór, też miałam okazję skorzystać z oferty WaterBlock i uważam, że był to bardzo dobry kierunek jeżeli chodzi o wybór porządnego systemu hydroizolacji na długie lata. Odezwij się do nich i przedstaw jak to dokładnie w tym przypadku wygląda. Myślę, że będą Wam w stanie rzeczowo pomóc :)
kętermis

Re: Walka z wilgocią na tarasie - hydroizolacja

Post autor: kętermis »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się wykonywaniem hydroizolacji. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa dolnośląskiego to polecam wam zgłosić się do https://www.hydroizolacjepiszczek.pl/ Oni mają w tym spore doświadczenie.

osp chorągwica
Stanisław

Re: Walka z wilgocią na tarasie - hydroizolacja

Post autor: Stanisław »

Ja wykonałem izolacje przy pomocy sikabond zarówno na tarasie jak i na balkonach, płytki drewnopodobne sprawdziły się znakomicie. Teraz pozostało tylko zainstalować jakieś balustrady. Podobają nam się balustrady nierdzewne z szybami takie jak na http://www.balustradka.pl/balustrady-sz ... trzne.html ale nie chce mocować balustrad na balkonach tylko do czoła płyty balkonowej i tak samo zrobić na tarasie. Zastanawia mnie tylko czy przy istniejącej elewacji jest to możliwe bez uszkodzenia tynku na elewacji. Montaż balustrady na płytkach mógłby być problematyczny i przerwać izolację. Macie jakieś inne rozwiązania w takiej sytuacji a może osadzenie balustrady na kleju czy to jest możliwe.
Lopoń

Re: Walka z wilgocią na tarasie - hydroizolacja

Post autor: Lopoń »

Tutaj w mojej ocenie jak najbardziej warto zwrócić uwagę na producenta WaterBlock! Zdecydowaliśmy się wybrać ich system hydroizolacyjny w przypadku którego można liczyć na konkurencyjne ceny, profesjonalne podejście do klienta i wysoką trwałość. Czasami nawet lepiej zapłacić troszkę więcej od najtańszych rozwiązań, ale za to mieć spokój przez długie lata że woda nigdzie się nie dostanie czy to fundamentach, tarasie, czy łazience.
Doseł

Re: Walka z wilgocią na tarasie - hydroizolacja

Post autor: Doseł »

Odnośnie skutecznych systemów hydroizolacji dla fundamentów to na pewno powinniście zwrócić uwage na ofertę przygotowaną przez producenta Icopal u którego znajdziesz świetne systemy Bezpieczny Fundament który zawiera 64 gotowe rozwiązania projektowe. Jako jedyny w Polsce uzyskał Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie.
Kizeń

Re: Walka z wilgocią na tarasie - hydroizolacja

Post autor: Kizeń »

Dokładnie jeżeli skuteczna hydroizolacja to w mojej opinii zdecydowanie warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez producenta icopla u których znajdziecie najwyższej jakości materiały hydroizolacyjne zarówno jeżeli chodzi o fundamenty i dachów. Warto sprawdzić i podjąć optymalną decyzję dla swojego domu.
Rozeń

Re: Walka z wilgocią na tarasie - hydroizolacja

Post autor: Rozeń »

Szukając skutecznych rozwiązań to na pewno warto tutaj sprawdzić sobie skuteczny i trwały System Bezpieczny Fundament Icopal który też jako jedyny w Polsce uzyskał Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie i przy tym zapewniając wieloletnią gwarancję co jest potwierdzeniem trwałości tych materiałów w walce z wilgocią. Z resztą nasi fachowcy również o nich wypowiadali się wyłącznie pozytywnie.
ODPOWIEDZ