Sklep z wyposażeniem łazienkowym - Porady

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
Pitros
Posty: 99
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:28

Sklep z wyposażeniem łazienkowym - Porady

Post autor: Pitros »

Cześć
Gdzie kupowaliście wyposażenie do swojej łazienki? Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w tym zakresie, jeżeli tak to będę wdzięczny za podpowiedzi bo nie wiem gdzie warto będzie zajrzeć licząc na jakość i co najważniejsze bez przepłacania :)
Awatar użytkownika
Pilcia
Posty: 69
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:45

Re: Sklep z wyposażeniem łazienkowym - Porady

Post autor: Pilcia »

Wiesz co myślę, że warto abyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez sklep internetowy https://www.sklepbaterie.pl/ w którym będziecie mogli znaleźć wiele świetnych propozycji jeśli chodzi o wyposażenie do łazienki typu płytki, armaturę, kabinę prysznicową i wiele innych. Można liczyć na pełne wsparcie i konkurencyjny zakres cenowy. Pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
SelinaOp
Posty: 3
Rejestracja: 04 sty 2020, 3:54

Re: Sklep z wyposażeniem łazienkowym - Porady

Post autor: SelinaOp »

Podzielam wypowiedź jeśli chodzi o sklep internetowy - SklepBaterie pozytywnie zaskakuje ilością propozycji, przystępnymi cenami i jednocześnie dotrzymaniem terminów realizacji w zakresie zamówienia. Nam udało się znaleźć praktycznie wszystko do stworzenia stylowej łazienki, jestem przekonany że efekty będą w pełni zadowalające :)
Benek

Re: Sklep z wyposażeniem łazienkowym - Porady

Post autor: Benek »

O proszę, no to w takim razie i ja będę musiała sprawdzić, co tam ciekawego udało im się przygotować.
Lensa

Re: Sklep z wyposażeniem łazienkowym - Porady

Post autor: Lensa »

My ostatnio potrzebowaliśmy dobrej jakości baterii umywalkowej, ale również do kabiny prysznicowej. Zdecydowaliśmy się postawić na https://www.sklepbaterie.pl/baterie-umy ... c1043.html gdzie znaleźliśmy m.in na promocji świetną Darling w wersji chromowanej. Obsługa i czas realizacji również jak najbardziej w porządku :)
ODPOWIEDZ