ponpran.pl opinie

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
Ollla_J
Posty: 9
Rejestracja: 10 sty 2019, 15:33

ponpran.pl opinie

Post autor: Ollla_J »

Cześć! Znacie firmę ponpran.pl? to wrocławska firma sprzątająca. Szukam sprawdzonej ekipy do sprzątania kamienicy. Mam już dość bumelki. Szukam sprawdzonej firmy, dlatego proszę o opinie na ich temat!
Awatar użytkownika
roma303
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2019, 19:31

Re: ponpran.pl opinie

Post autor: roma303 »

Skorzystałam z usług ponpran.pl, gdy kilka miesięcy temu robiliśmy generalny remont domu. W mojej opinii sprawdzili się. Mój dom jeszcze nigdy chyba nie był tak czysty i pachnący. Zdecydowanie mogę ich polecić.
Awatar użytkownika
celina721
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:29

Re: ponpran.pl opinie

Post autor: celina721 »

Znam firmę ponpran.pl i mogę polecić ich usługi. Sprzątali moje mieszkanie i w mojej opinii są bardzo dokładni. Poza tym taka usługa może być naprawdę droga, a patrząc na efekty, ich ceny są konkurencyjne.
Awatar użytkownika
ania888
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2019, 18:49

Re: ponpran.pl opinie

Post autor: ania888 »

W mojej opinii dla firmy ponpran.pl nie ma rzeczy niemożliwych. Uważam, że posprzątają dokładnie każdą powierzchnię i nie boją się wyzwań. Wyczyszczą ie tylko klatkę schodową, ale też cały blok korporacji.
Awatar użytkownika
dora550
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2019, 18:50

Re: ponpran.pl opinie

Post autor: dora550 »

Korzystałam z ich usług i mogę wyrazić swoją opinię. Jest ona pozytywna, bo firma ponpran.pl ma bardzo dokładnych pracowników, którzy poważnie podchodzą do swoich obowiązków. Polecam ich, zwłaszcza, gdy do wysprzątania są duże powierzchnie.
Awatar użytkownika
ilsa444
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2019, 18:46

Re: ponpran.pl opinie

Post autor: ilsa444 »

Korzystałam kiedyś z usług ponpran.pl i mam dobrą opinię o nich. Posprzątali wszystko bardzo dokładnie i nawet szybko. Śmiało mogę polecić ich usługi, bo współpraca przebiegła bardzo sprawnie.
Awatar użytkownika
renata321
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2019, 19:08

Re: ponpran.pl opinie

Post autor: renata321 »

Pracownicy firmy ponpran.pl są bardzo dokładni i mam taką opinię, że posprzątają wszystko. Znam wiele osób, które korzystały z pomocy tej firmy sprzątającej. Wiem, że ja w przyszłości, gdy będę miała większe sprzątanie, to powrócę do nich.
Awatar użytkownika
tatiana303
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2019, 18:54

Re: ponpran.pl opinie

Post autor: tatiana303 »

Korzystałam z usług ponpran.pl i mam bardzo dobrą opinię na temat firmy. Sprzątanie jest bardzo dokładne i stosunkowo szybkie. Dla mnie liczą się efekty, a te były olśniewające.
Awatar użytkownika
regina003
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 19:01

Re: ponpran.pl opinie

Post autor: regina003 »

Polecam firmę ponpran.pl, zwłaszcza osobom, które mają duże powierzchnie do posprzątania. Ich pracownicy skrupulatnie podchodzą do zlecenia i już nie trzeba martwić się o porządek. To tylko moja opinia, ale warto ich sprawdzić.
Awatar użytkownika
sandra534
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2019, 11:34

Re: ponpran.pl opinie

Post autor: sandra534 »

U nas w firmie ponpran.pl sprząta już drugi sezon. Wygrywają przetargi bo mają świetne ceny, a do ich pracy nie można mieć żadnych uwag. Wszystko jest porządnie i regularnie czyszczone, więc nic dziwnego, że dostają kolejne zlecenia. Sama mam o nich bardzo dobrą opinię i chętnie będę ich widziała w naszym biurze również w kolejnych latach.
Awatar użytkownika
Priana
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2019, 14:37

Re: ponpran.pl opinie

Post autor: Priana »

U nas ponpran.pl sprząta pomieszczenia biuro. Ja mam o nich bardzo dobrą opinie. Myślę, że pracownicy w biurze też. Zawsze solidnie, rzetelnie i dokładnie. Nigdy nie było problemu z tym, że coś nie jest zrobione. Jest umowa, zakres prac i ponpran.pl wywiązuje się z tego rzetelnie. Ja polecam, bo w tej branży trudno trafić na dobrą firmę, a ponpran.pl zna się na swojej pracy.
Awatar użytkownika
paulina532
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2019, 9:15

Re: ponpran.pl opinie

Post autor: paulina532 »

Doskonale znam ponpran.pl. Bardzo konkretna i solidna firma. Nie trzeba ich upominać, wszystko zawsze lśni tak jak było umówione. Tyle jeśli chodzi o moją opinię.
Awatar użytkownika
halina058
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2019, 19:36

Re: ponpran.pl opinie

Post autor: halina058 »

Pracownicy firmy ponpran.pl na dobra opinię pracują od wielu lat. Uważam, że są oni w stanie wszystko posprzątać, a co najważniejsze, są bardzo dokładni. Ja osobiście byłam zadowolona z efektów współpracy.
Awatar użytkownika
kasia699
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2019, 19:05

Re: ponpran.pl opinie

Post autor: kasia699 »

Mam dobrą opinię o ponpran.pl, bo pracownicy są bardzo dokładni. Uważam, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych i posprzątają każdą powierzchnię dokładnie. Jeśli ktoś chce mieć dobrze wykonaną pracę, to polecam ich.
Awatar użytkownika
olena070
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2019, 18:46

Re: ponpran.pl opinie

Post autor: olena070 »

Uważam, że duże powierzchnie do wysprzątania to drobnostka dla pracowników ponpran.pl. Cieszą się bardzo dobrą opinią w internecie, a w dodatku ich usługi są stosunkowo tanio. Jeśli ktoś potrzebuje takiego fachowca, to oni się sprawdzą.
Awatar użytkownika
kira024
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2019, 18:47

Re: ponpran.pl opinie

Post autor: kira024 »

Firma ponppran.pl od lat cieszy się dobrą opinią. Wszystko dlatego, że poważnie podchodzą do swoich obowiązków i bardzo dokładnie sprzątają. Sprawdzą się do sprzątania i małych, i dużych pomieszczeń.
Awatar użytkownika
roma415
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2019, 18:47

Re: ponpran.pl opinie

Post autor: roma415 »

Firma sprzątająca ponpran.pl to w mojej opinii jedna z najlepszych na rynku. Są bardzo dokładni i sprzątają dosyć szybko. To zależy oczywiście od powierzchni, ale uważam, że warto ich sprawdzić.
Awatar użytkownika
kasia006
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2019, 19:33

Re: ponpran.pl opinie

Post autor: kasia006 »

W internecie jest wiele pozytywnych opinii na temat ponpran.pl. Mają duże doświadczenie i istnieją na rynku już wiele lat. Myślę, że tysiące osób nie może się mylić i warto ich sprawdzić.
Awatar użytkownika
pati998
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2019, 19:35

Re: ponpran.pl opinie

Post autor: pati998 »

Firma ponpran.pl potrafi zdziałać cuda. Pracownicy firmy sprzątają bardzo dokładnie i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. W mojej opinii można im zaufać i sprawdzić ich usługi.
Awatar użytkownika
renia090
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2019, 19:38

Re: ponpran.pl opinie

Post autor: renia090 »

Myślę, że wszystkie pozytywne opinie na temat ponpran.pl nie są wymyślone. Pracownicy firmy mają duże doświadczenie i starają się, aby klient był zadowolony. Ja ich naprawdę polecam.
Awatar użytkownika
irenee
Posty: 109
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:17

Re: ponpran.pl opinie

Post autor: irenee »

Niestety nie znam tej firmy, ale moja koleżanka korzystała ostatnio korzystała z usług Moppy. Mówiła, że jest to porządna firma sprzątająca kraków , która wykonuje swoje obowiązki na najwyższym poziomie. Wszystkie prace wykonują z pełną dokładnością, precyzją, z dbałością praktycznie o każdy szczegół. Zdecydowanie warto im zaufać.
Awatar użytkownika
babelkowa
Posty: 83
Rejestracja: 10 gru 2019, 12:07

Re: ponpran.pl opinie

Post autor: babelkowa »

ja powiem wam, ze jakos nie jestem zwolenniczka firm sprzatajacych, moim zdaniem to duze obciazenie dla budzetu, od zawsze sprzatam sama i tak juz pozostanie, jedynie co, to uwazam, ze trzeba sobie zainwestowac w dobry sprzet i idzie to sprawnie a nawet moze stac sie przyjemnoscia :) moge wam polecic fajny sklep w Katowicach, Ocean-Karcher, ciesze sie, ze go nam otworzyli bo kupuje od nich wszystko, nawet srodki chemiczne
ODPOWIEDZ