Kolumny Stereo do domu - jakie?

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
ArkadiuSz
Posty: 69
Rejestracja: 18 lip 2019, 11:32

Kolumny Stereo do domu - jakie?

Post autor: ArkadiuSz »

Hej!
Czy pomożecie mi w wyborze odpowiednich kolumn stereo do domu? Szukam propozycji porządnie wykonanych i do tego o dobrych parametrach, czy macie może dla mnie jakieś konkretne wskazówki w tym zakresie?
Awatar użytkownika
Domek
Posty: 157
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:24

Re: Kolumny Stereo do domu - jakie?

Post autor: Domek »

Myślę, że powinieneś także zapoznać się z propozycjami od producenta STX w zakresie kolumn stereo, które znajdziesz tutaj - https://stx.pl/category/kolumny-stereo W mojej opinii to jeden z ciekawszych producentów jeśli chodzi o trwałość, bardzo dobre parametry oraz rozsądną cenę. U siebie mam zestaw STX F-140 N
- 3 drożny system bass-reflex. Dlatego sprawdź i jak masz jakieś pytania to oczywiście pisz :)
Awatar użytkownika
Jaceks
Posty: 44
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:37

Re: Kolumny Stereo do domu - jakie?

Post autor: Jaceks »

Domek pisze: ↑12 sie 2019, 20:16 Myślę, że powinieneś także zapoznać się z propozycjami od producenta STX w zakresie kolumn stereo, które znajdziesz tutaj - https://stx.pl/category/kolumny-stereo W mojej opinii to jeden z ciekawszych producentów jeśli chodzi o trwałość, bardzo dobre parametry oraz rozsądną cenę. U siebie mam zestaw STX F-140 N
- 3 drożny system bass-reflex. Dlatego sprawdź i jak masz jakieś pytania to oczywiście pisz :)
Tutaj jak najbardziej mogę zgodzić się z opinią poprzednika, ponieważ sami korzystamy z głośników STX. Jednak nie stereo, a kina domowego w systemie 5.1 i również jesteśmy zadowoleni z wyboru. Przede wszystkim po odpowiednim rozstawieniu naprawdę można poczuć się jak w kinie z dobrym nagłośnieniem i basem co przydaje się i na domówki. Do tego dobraliśmy odpowiednio kolor do wnętrza, więc nawet jest swego rodzaju dopełnieniem samej aranżacji.
Awatar użytkownika
Plandobrymam
Posty: 91
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:30

Re: Kolumny Stereo do domu - jakie?

Post autor: Plandobrymam »

Coś większego to na pewno. Fajnie jak będę to kolumny bluetooth
Awatar użytkownika
Pitros
Posty: 99
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:28

Re: Kolumny Stereo do domu - jakie?

Post autor: Pitros »

Może i ja się zdecyduję w końcu na ich zakup, chętnie sprawdzę i może kupię jak już uzbieram odpowiednią kwotę, bo jednak przyznam, ze jestem kinomaniakiem.
Awatar użytkownika
Pilcia
Posty: 69
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:45

Re: Kolumny Stereo do domu - jakie?

Post autor: Pilcia »

Rzeczywiście jest to dobrej jakości sprzęt na który warto stawiać, jeśli nie chcesz dużo wydawać ale za to mieć porządne kolumny w domu, czy też kino domowe. Mam nadzieję, że będziesz zadowolony z tego zakupu i liczę, że zdasz relację na co się zdecydowałeś i jak działa. Ja ostatnio do swojego auta wstawiłam STX i rzeczywiście dają radę!
Awatar użytkownika
beatka3
Posty: 63
Rejestracja: 12 sie 2019, 12:33

Re: Kolumny Stereo do domu - jakie?

Post autor: beatka3 »

Polecam te marki STX są naprawdę dobrej jakości i cenowo dość tanie w porównaniu do innych tego typu. Sama mam u siebie w salonie sprzet od nich i było warto kupić.
ODPOWIEDZ