e-recepta gdzie wykupić?

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
petrova
Posty: 54
Rejestracja: 14 cze 2019, 10:45

e-recepta gdzie wykupić?

Post autor: petrova »

Czy ktoś z was już korzystał? Gdzie taką receptę i jak można wykupić? Jak w ogóle dostać receptę w takiej formie?
Awatar użytkownika
Buenos
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2019, 10:59

Re: e-recepta gdzie wykupić?

Post autor: Buenos »

ja korzystam z e-recept. Bardzo prosta sprawa a jak masz jakieś obawy to odsyłam na stronkę Pacjenyt.gov.pl tam jest bardzo fajnie wszystko wyjaśnione
Awatar użytkownika
petrova
Posty: 54
Rejestracja: 14 cze 2019, 10:45

Re: e-recepta gdzie wykupić?

Post autor: petrova »

o dzięki, tam trzeba po prostu założyć konto tak? Nie wiesz czy we wszystkich aptekach już taką opcję wprowadzili?
Awatar użytkownika
kajma
Posty: 10
Rejestracja: 20 maja 2020, 15:41

Re: e-recepta gdzie wykupić?

Post autor: kajma »

Przypadkowo trafiłam na ten wątek, ale powiem Wam jedno - teraz już wiadomo, że e-recepta jest normą, bo realizują ją już wszędzie. Ale o tyle mamy szczęście, że wprowadzili to przed całą pandemią koronawirusa, bo to jest naprawdę wygodne i bezpieczniejsze, że nie trzeba iść do przychodni po papierową receptę. A też mam akurat na osiedlu DOZ, więc u nich wykupuję.
Awatar użytkownika
Lusia223
Posty: 9
Rejestracja: 09 cze 2020, 17:49

Re: e-recepta gdzie wykupić?

Post autor: Lusia223 »

e-receptę chyba najlepiej realizować w doz bo nigdy nie ma tam problemów, zresztą asortyment również jest ogromny.
Awatar użytkownika
petrova
Posty: 54
Rejestracja: 14 cze 2019, 10:45

Re: e-recepta gdzie wykupić?

Post autor: petrova »

dzięki za wszystkie podpowiedzi, już mi w DOZie wyjaśnili co i jak, muszę przyznać, że taka e-recepta jest sporym ułatwieniem zycia, warto bylo spróbować
Awatar użytkownika
kalafior
Posty: 140
Rejestracja: 19 cze 2019, 13:27

Re: e-recepta gdzie wykupić?

Post autor: kalafior »

Raczej kupuję stacjonarnie, ale ostatnio potrzebowalam e-recepta online i zainwestowałam w nią na https://jpmedica.com . Bardzo fajna opcja moim zdaniem zwłaszcza jak potrzebujecie waznych dla was leków. . .
ODPOWIEDZ