Wykończenie mieszkania w Szczecinie

Remontujemy, urządzamy i dekorujemy. Porcja inspiracji dla każdego pasjonata architektury wnętrz.
Awatar użytkownika
tolana
Posty: 43
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:44

Wykończenie mieszkania w Szczecinie

Post autor: tolana »

Hej, Jestem szczęśliwa posiadaczką nowego mieszkania w Szczecinie ( odebrane klucze jeszcze ciepłe ;p ). Teraz mam zagwozdkę jak to wszystko urządzić a to nie lada gratka bo prawie 70 metrów kwadratowych. W sumie sama do końca nie wiem jakbym to widziała, marzy mi się takie mieszkanie jak z katalogu :) Możecie się podzielić namiarem na jakieś sprawdzone firmy, które mi to mieszkanie wykończą ? Nie pogardzę też numerem tel do dobrego architekta/projektanta wnętrz :)
Awatar użytkownika
vizzka
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:07

Re: Wykończenie mieszkania w Szczecinie

Post autor: vizzka »

Znam odpowiedz na wszystkie Twoje pytania - firma NMSZCZECIN https://projekt.nmszczecin.pl/ :) Tu znajdziesz i projektanta wnętrz i ludzi, którzy dopilnują tego by projekt był zrealizowany od A do Z :) oni tworzą właśnie takie mieszkania jakie widać często na łamach czasopism wnętrzarskich. Skontaktuj się z nimi, oferta zawsze dopasowywana do indywidualnych potrzeb klientów :)
Kołek

Re: Wykończenie mieszkania w Szczecinie

Post autor: Kołek »

W takim razie jeżeli chodzi o wybór firmy zajmującej się wykończeniem mieszkań na wysokim poziomie to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez MalHaus którzy u nas świadczyli usługę wykończenie pod klucz i muszę przyznać, że naprawdę wyszło to tak jak sobie zaplanowaliśmy. Przede wszystkim profesjonalizm, duże doświadczenie którym również się dzielą i maja wiele realizacji na koncie które jednak świadczą o tym jak skutecznie działają. Mieszanie dopieszczone od A do Z po wprowadzeniu żadnych problemów nie dostrzegamy ;)
ODPOWIEDZ