Opinie o household.e-hurtowo.eu

Remontujemy, urządzamy i dekorujemy. Porcja inspiracji dla każdego pasjonata architektury wnętrz.
Awatar użytkownika
Nora
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2021, 18:42

Opinie o household.e-hurtowo.eu

Post autor: Nora »

Dzień dobry. Przychodzę do Was z pytaniem na temat sklepu http://household.e-hurtowo.eu - czy ktoś z Was kupował u nich i podzieli się opinią na temat tego sklepu? Jesteście zadowoleni z cen, asortymentu i ogólnie z przesyłki? Jeśli chodzi o ceny, to widzę na stronie, że są konkurencyjne w porównaniu z innymi sklepami, dlatego zainteresowałam się zakupami u nich.
Awatar użytkownika
chociemira-82
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2022, 22:05

Re: Opinie o household.e-hurtowo.eu

Post autor: chociemira-82 »

Wiesz co, ja kupowałam u nich tylko raz, ale jestem bardzo zadowolona z zakupów i na pewno, jeśli będę miała taką potrzebę, to znów coś u nich zamówię :) Paczka przyszła szybko, dobrze zabezpieczona. Ceny mają faktycznie dobre i jeśli chodzi asortyment, szczególnie jeśli chodzi o akcesoria kuchenne, to też jest naprawdę dobry, a myślę, że będą się rozwijać.
Awatar użytkownika
sedomira90
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2022, 10:04

Re: Opinie o household.e-hurtowo.eu

Post autor: sedomira90 »

Bardzo dobry sklep. Ja mam od nich zestaw garnków, bardzo dobrej jakości, chwalę sobie - a użytkowane są codziennie. Nadal wyglądają jak nowe. A z tego co widzę na ich stronie, to mają też w ofercie zabawki, a akurat czeka mnie zakup prezentów na zbliżające się święta, to może też u nich kupię. Dzieciaki przecież czekają na prezenty od Zajączka :-)
Awatar użytkownika
grodzislaw
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2021, 5:22

Re: Opinie o household.e-hurtowo.eu

Post autor: grodzislaw »

Trafiłem, a tak po prawdzie, to wspólnie z żoną trafiliśmy do tego sklepu w poszukiwaniu sprzętów do kuchni. Nie chodzi o duże agd, bo takie sprzęty jak płyta indukcyjna, lodówka czy piekarnik, mieliśmy wybrane już od jakiegoś czasu, ale szukaliśmy sprzętów typu mikser czy blender, czyli mówiąc w skrócie: małe agd a u nich jest w naprawdę dobrej cenie.
Awatar użytkownika
faris-90
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2021, 3:55

Re: Opinie o household.e-hurtowo.eu

Post autor: faris-90 »

O, nie znam tego sklepu, ale skoro tak chwalicie, to pewnie coś w najbliższym czasie u nich kupię. Z tego co widzę na stronie ich sklepu, mają też w ofercie ozdoby świąteczne, czy orientujecie się, czy będą w najbliższym czasie uzupełniać ofertę o ozdoby wielkanocne? Planuję kupić kilka ozdób do domu, bo przeprowadziliśmy się "na swoje" i nie mamy nic takiego :)
Awatar użytkownika
roza1977
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2021, 2:56

Re: Opinie o household.e-hurtowo.eu

Post autor: roza1977 »

Polecam Wam zakupy u nich. Ja odkryłam ich stosunkowo niedawno, ale uważam, że jest to naprawdę świetna hurtownia online z zabawkami. Mają dobry wybór, ceny, które naprawdę są zaskakujące i co ważne przy tym wszystkim - jakość zabawek, ale i innych produktów jest na naprawdę wysokim poziomie. Co więcej mogę napisać jak nie to, że po prostu polecam.
Awatar użytkownika
Salma79
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2021, 18:01

Re: Opinie o household.e-hurtowo.eu

Post autor: Salma79 »

I ja też rekomenduję Wam zakup produktów u nich. Zdecydowanie warto zajrzeć do ich oferty, ja akurat kupowałam zestawy garnków i inne potrzebne w kuchni przybory, ale faktycznie ceny ich produktów bardzo zachęcają do zakupów. Jeśli planujecie kupić tego produkty jak na przykład - akcesoria kuchenne, to jest to na pewno właściwy adres. Polecam oczywiście.
Awatar użytkownika
maksymin82
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2022, 16:15

Re: Opinie o household.e-hurtowo.eu

Post autor: maksymin82 »

Dwukrotnie miałam okazję już zamawiać produkty z tego sklepu, chociaż właściwie powinno się napisać raczej z tej hurtowni internetowej http://household.e-hurtowo.eu bo faktycznie, trzeba przyznać, że ceny wszelkiego rodzaju produktów, które mają w swojej ofercie są mocno konkurencyjne, a dla nas, klientów, to jest tylko wielki plus. Dzięki temu można zaoszczędzić, albo kupić więcej rzeczy ;)
Awatar użytkownika
Pabiana1995
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2022, 10:34

Re: Opinie o household.e-hurtowo.eu

Post autor: Pabiana1995 »

Ja akurat trafiłam do tej hurtowni, bo przeszukiwałam internet wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu konkretnych produktów, nie tylko w jak najniższej cenie, chociaż nie ukrywam, że to było naprawdę ogromnie ważne, ale bardzo zależało mi też na dobrej jakości produktów. A to wszystko dlatego, że chodzi o stroje BHP, więc sami rozumiecie, że tutaj jakość gra główną rolę. Też polecam.

wiatrówki ranking
Awatar użytkownika
Iwon1991
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2022, 19:39

Re: Opinie o household.e-hurtowo.eu

Post autor: Iwon1991 »

Warto robić u nich zakupy, naprawdę warto. Szkoda czasu na to, żeby się zastanawiać, tym bardziej, że jak widać po wszystkich poprzednich opiniach, zadowolonych z zakupów u nich klientów jest naprawdę od groma. I ja jestem jednym z nic. Znam tę hurtownię, kupowałam i nie mam zastrzeżeń. Polecam wszystkie produkty z działu małe agd, bo właśnie stąd sporo kupiłam :D
Awatar użytkownika
Subisława_97
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2022, 14:14

Re: Opinie o household.e-hurtowo.eu

Post autor: Subisława_97 »

Tak, ja oczywiście bardzo polecam Wam zakupy do domu w sklepie HouseHold, Sama ostatnio zamówiłam rewelacyjny zestaw garnków na kuchenkę indukcyjną i jestem naprawdę zadowolona. Uważam, że w tej cenie nigdzie indziej nie kupiłabym tak dobrych garnków. Na pewno ponownie będę u nich kupować, jeśli tylko będzie taka potrzeba. Mają fajny asortyment. :)
Awatar użytkownika
janina
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2022, 8:04

Re: Opinie o household.e-hurtowo.eu

Post autor: janina »

Ja jestem w tym momencie na etapie urządzania mojego domu, jeśli chodzi o większość sprzętów, to mamy już kupione, ale tutaj mowa o sprzętach z kategorii "duże agd", natomiast jeśli chodzi o małe agd, to musimy trochę zaoszczędzić i poczekać z kupowaniem wszystkiego, będziemy raczej zamawiać jak to się mówi, na raty. W każdym miesiącu coś. Ale na pewno w tym sklepie, no ich ceny są super.
Awatar użytkownika
Tęgomir
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2021, 19:46

Re: Opinie o household.e-hurtowo.eu

Post autor: Tęgomir »

Przyznaję, że do tego sklepu trafiłem przez przypadek, bo szukałem w interncie takich produktów jak stroje bhp - potrzebowałem większej ilości, dlatego nie ukrywam, że mocno zależało mi na tym, żeby nie przepłacić i przejrzałem w związku z tym naprawdę wiele sklepów. Dlatego się cieszę, że trafiłem do nich, bo ceny sa naprawdę konkurencyjne, polecam.
Awatar użytkownika
manuel_96
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2021, 15:30

Re: Opinie o household.e-hurtowo.eu

Post autor: manuel_96 »

Świetna jest ta hurtownia online http://household.e-hurtowo.eu i pomyśleć, że tak naprawdę dopiero się rozkręca. A ja już połowę swojej kuchni wyposażyłam u nich i sporo dzięki temu udało mi sie zaoszczędzić, bo faktycznie ceny u nich są mocno konkurencyjne, chociażby na małe agd. A wiadomo, że tego typu produkty są potrzebne właściwie w każdej kuchni.
Awatar użytkownika
Prot-93
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2021, 14:18

Re: Opinie o household.e-hurtowo.eu

Post autor: Prot-93 »

Jako, że zbliża się dzień dziecka, poszukiwałam zabawek dla mojego dzieciaka. Wiedziałam, że koniecznie muszą być to klocki, bo synek ma naprawdę ogromną zajawkę właśnie takie zabawki. A jak się okazało, w tej hurtowni mają w ofercie również zabawki. Kupiłam w bardzo dobrej cenie prezent na dzień dziecka. Mają naprawdę spory wybór klocków, warto je kupić u nich.
Awatar użytkownika
gniewomir76
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2022, 6:49

Re: Opinie o household.e-hurtowo.eu

Post autor: gniewomir76 »

Mają naprawdę dobre ceny. My ostatnio przeprowadzaliśmy się w końcu do nowego domu i trzeba było kupić kilka sprzętów, takich jak małe agd ale też dodatki do kuchni, gąbki do sprzątania itp. Właśnie w Household okazało się, że te zakupy wyjdą nas najtaniej, dlatego postawiliśmy właśnie na nich. polecam zajrzeć, będziecie zadowoleni z zakupów, na pewno.
Awatar użytkownika
Feliksa-89
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2022, 9:36

Re: Opinie o household.e-hurtowo.eu

Post autor: Feliksa-89 »

Też lubię ten sklep. Wprawdzie zamawiałam u nich dopiero dwa razy, ale były to jakiś czas temu ozdoby świąteczne, naprawdę piękne i oryginalne, to jest naprawdę wielki plus, bo ja lubię takie niepowtarzalne dodatki :) Ale myślę, że będę u nich kupować regularnie, bo faktycznie na takie produkty codziennego użytku mają naprawdę dobre ceny, polecam. :)
Awatar użytkownika
Hilaria
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2022, 11:16

Re: Opinie o household.e-hurtowo.eu

Post autor: Hilaria »

Ja akurat zamawiałam u nich kiedyś stroje BHP bo mieli po prostu najtańsze ceny z tych, które znalazłam, kupiłam większą ilość, bo przyda się w warsztacie, który prowadzi mój narzeczony. Jednak z tego co piszecie, planuję zajrzeć do nich w najbliższym czasie, bo też warto byłoby kupić do domu nowe gąbki do sprzątania itp., to sobie sprawdzę asortyment.
Awatar użytkownika
Lubisla
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2022, 22:55

Re: Opinie o household.e-hurtowo.eu

Post autor: Lubisla »

Bardzo fajnie sprawdza mi się gąbka do makijażu, którą kupiłam sobie właśnie w tym sklepie. A dodam, że nie jest to pierwsza gąbeczka z którą mam/miałam do czynienia, bo doświadczenie w tej kwestii mam dość duże. Nawet z produktami droższymi i bardziej znanych marek, okazuje się, że ten produkt jest naprawdę bardzo dobry, a sporo tańszy, warto spróbować.
Awatar użytkownika
Arielka984
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2022, 18:00

Re: Opinie o household.e-hurtowo.eu

Post autor: Arielka984 »

Do nowego domu jeszcze przed przeprowadzką zamówiłam sobie od nich w świetnej cenie zestaw garnków, które nadają się na kuchenkę indukcyjną. jestem bardzo zadowolona, bo testuję je już od kilku miesięcy i sprawdzają się bardzo dobrze, więc to jest kolejny już dowód, że nie trzeba przepłacać, dlatego, że tańsze produkty też mogą się sprawdzić :) polecam.
Awatar użytkownika
elmira95
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2022, 17:39

Re: Opinie o household.e-hurtowo.eu

Post autor: elmira95 »

Bardzo ciekawie wyposażony jest ten sklep, ciekawe produkty. Ja kupiłam ostatnio w bardzo dobrej cenie gąbki do makijażu i jestem pod wrażeniem tak dobrego produkty, w cenie która faktycznie jest mega niska. Planuję w najbliższym czasie kupić u nich jeszcze kilka produktów do domu, bo ostatnio zwróciły moją uwagę, właśnie między innymi zestawy garnków.
Awatar użytkownika
Daniel_91
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2022, 12:21

Re: Opinie o household.e-hurtowo.eu

Post autor: Daniel_91 »

Ja zamówiłem od nich stroje BHP, bo zmieniałem pracę i potrzebowałem zaopatrzyć się w takie produkty we własnym zakresie, więc naprawdę bardzo zależało mi na tym, żeby cena była przystępna, ale wiadomo, że jakość też powinna być ok. Akurat w tym sklepie udało się połączyć jedno z drugim, nie mam się do czego przyczepić, jestem zadowolony i bardzo polecam.
Awatar użytkownika
Dobrosława-91
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2022, 22:13

Re: Opinie o household.e-hurtowo.eu

Post autor: Dobrosława-91 »

Wprawdzie nie jest to jeszcze czas na to, ale kiedy będzie już bliżej grudnia polecam Wam zajrzeć w ich dział, który nazywa się ozdoby świąteczne - super, naprawdę duży wybór produktów, ozdoby oryginalne, ciekawe i w dobrych cenach. Jest w czym wybierać. Ja na pewno znów zaglądnę w ten dział, bo bardzo lubię świąteczne ozdoby, światełka i tego typu produkty.
Awatar użytkownika
Placyda-70
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2022, 21:29

Re: Opinie o household.e-hurtowo.eu

Post autor: Placyda-70 »

Bardzo duży wybór takich podstawowych produktów do domu. Takich, które są na "stanie" w każdym gospodarstwie domowym, takich, których faktycznie używa się właściwie każdego dnia, więc fajnie kupić je w dobrej cenie, a takie właśnie są w sklepie Household. Ja przyznaję, że jestem stałą klientką, kupiłam ostatnio takie produkty jak szczotka czy mop płaski.
Awatar użytkownika
Donata91
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2022, 7:01

Re: Opinie o household.e-hurtowo.eu

Post autor: Donata91 »

Cóż ja jeszcze mogę tutaj dodać, bo widzę, że opinii na temat tego sklepu jest naprawdę sporo i wszystkie pozytywne, co zupełnie mnie akurat nie dziwi, bo wszyscy w dzisiejszych czasach poszukujemy oszczędności, a ten sklep ceny ma przystępne, jeśli nie powiedzieć nawet, że niskie. Po remoncie mojej kuchni kupiłam u nich zestaw garnków w świetnej cenie.
ODPOWIEDZ