newglas.pl opinie

Remontujemy, urządzamy i dekorujemy. Porcja inspiracji dla każdego pasjonata architektury wnętrz.
Awatar użytkownika
dalia
Posty: 23
Rejestracja: 15 kwie 2019, 13:19

newglas.pl opinie

Post autor: dalia »

Cześć, czy znacie firmę z z miejscowości Załuski - Newglas? Szukam kogoś, kto wykona dla mnie ścianki szklane działowe, czy możecie napisać jakieś opinie o nich? Ich strona to http://www.newglas.pl/
Awatar użytkownika
ewelina091
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2019, 11:23

Re: newglas.pl opinie

Post autor: ewelina091 »

Zawsze marzyły mi się szklane ściany oddzielające poszczególne pokoje. W końcu znajomy polecił mi newglas.pl, miał o nich dobrą opinię. Jestem zachwycona ostatecznym efektem i polecam ich.
Awatar użytkownika
diana686
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2019, 14:52

Re: newglas.pl opinie

Post autor: diana686 »

O firmie newglas.pl można powiedzieć wiele dobrego. To, co mnie przekonało do skorzystania z ich pomocy, to duże doświadczenie i umiejętności pracowników. Moja opinia jest bardzo pozytywna.
Awatar użytkownika
judyta376
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2019, 14:30

Re: newglas.pl opinie

Post autor: judyta376 »

Mam taką opinię, że ściany działowe wykonane ze szkła są oryginalne. Ja lubię niepowtarzalne wnętrza, a takie usługi oferuje newglas.pl. Firma ma wielu klientów, którzy polecają ich usługi.
Awatar użytkownika
anka167
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2019, 6:05

Re: newglas.pl opinie

Post autor: anka167 »

Zdecydowanie warto skorzystać z oferty newglas.pl. Mają ciekawe i oryginalne pomysły nie tylko na ściany działowe. Firma cieszy się też wieloma pochlebnymi opiniami, co jest kolejnym plusem.
Awatar użytkownika
diuna610
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2019, 0:18

Re: newglas.pl opinie

Post autor: diuna610 »

Firmę newglas.pl polecił mi kolega, który zna się na budowlance i ma dobrą opinię o nich. Skorzystałam z ich pomocy i miło wspominam współpracę. Ich pracownicy są pomocni i mają dużą wiedzę w temacie.
Awatar użytkownika
jagoda528
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2019, 23:36

Re: newglas.pl opinie

Post autor: jagoda528 »

Czytałam bardzo dużo pochlebnych opinii o newglas.pl. Myślę, że zadowoleni klienci są wyznacznikiem tego, czy warto firmie zaufać, czy nie. Ich poleca wiele osób, więc ja bym skorzystała z ich oferty.
Awatar użytkownika
nela520
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2019, 17:05

Re: newglas.pl opinie

Post autor: nela520 »

Z oferty newglas.pl skorzystałam po rekomendacji mojego brata. On z nimi współpracował i miał dobrą opinię o nich. Ja ją potwierdzam, bo ich fachowcy znają się na rzeczy. Robią bardzo fajne ścianki ze szkła.
Awatar użytkownika
adelajda939
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2019, 18:14

Re: newglas.pl opinie

Post autor: adelajda939 »

Polecam firmę newglas.pl, bo mam dobrą opinię o nich. Tylko oni potrafili zrobić w moim salonie ściankę działową ze szkła i nie robili żadnych problemów. Warto skorzystać z ich oferty.
Awatar użytkownika
katia747
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2019, 18:16

Re: newglas.pl opinie

Post autor: katia747 »

Mam dobre zdanie o newglas.pl, bo korzystałam z ich oferty i mogę wyrazić swoją opinię. Ich cena za usługę postawienia ścianki nie jest droga. W dodatku szkło wygląda nowocześnie i ładnie.
Awatar użytkownika
uma009
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2019, 18:22

Re: newglas.pl opinie

Post autor: uma009 »

Wiele osób chwali newglas.pl, bo mają profesjonalne podejście do klienta. Istnieją już stosunkowo długo i mają niezbędne doświadczenie. Moja opinia o nich jest zdecydowanie pozytywna.
Awatar użytkownika
mycha
Posty: 186
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:01

Re: newglas.pl opinie

Post autor: mycha »

Warto też porównać sobie ofertę z propozycją tej firmy https://centrumszkla.eu/szklo-na-wymiar/ . Można tam bowiem zamówić szkło na wymiar. Teraz bardzo modne są różne szklane elementy w domu, mieszkaniu czy biurze. Takie rozwiązania pasują do nowoczesnych wnętrz, ale nie tylko. Panele, blaty, lustra czy kabiny prysznicowe. Wszystko może wyglądać idealnie. Trzeba zawsze stawiać na wysoką jakość, ale przede wszystkim nie przepłacać.
Awatar użytkownika
marek
Posty: 55
Rejestracja: 24 maja 2019, 7:50

Re: newglas.pl opinie

Post autor: marek »

Fakt dobrze sprawdzić kilka firm zanim się zdecydujesz
ODPOWIEDZ