Gdzie kupić pościel satynową?

Remontujemy, urządzamy i dekorujemy. Porcja inspiracji dla każdego pasjonata architektury wnętrz.
Awatar użytkownika
Olga63
Posty: 4
Rejestracja: 30 sie 2019, 23:06

Gdzie kupić pościel satynową?

Post autor: Olga63 »

Od zawsze jestem fanką pościeli satynowej. Uwielbiam jej lekki połysk i to, że jest taka miła w dotyku. Szukam sklepów internetowych, gdzie jest duży wybór pościeli satynowej. Zależy mi na jakiś ciekawych wzorach. Polecicie coś?
Awatar użytkownika
Rachela_82
Posty: 16
Rejestracja: 05 kwie 2019, 20:21

Re: Gdzie kupić pościel satynową?

Post autor: Rachela_82 »

Najlepiej sprawdź pościel satynową w sklepie annapościel. Wybór jest naprawdę duży – jeśli chodzi o wzory. Poza tym pościel jest dobrej jakości.
Awatar użytkownika
dalia
Posty: 23
Rejestracja: 15 kwie 2019, 13:19

Re: Gdzie kupić pościel satynową?

Post autor: dalia »

Również uwielbiam robić zakupy w tym sklepie. Anna pościel to renomowany sklep. Polecam Ci też sprawdzić pościel z kory, bo jest dobra jakościowo i bardzo ładnie się prezentuje. 

UWAGA!! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
Ippar
Posty: 52
Rejestracja: 25 wrz 2019, 7:08

Re: Gdzie kupić pościel satynową?

Post autor: Ippar »

U mnie 2 typy - albo ładny gładki materiał (w sensie koloru, może być jakaś faktura), albo ładny print (aktualnie mam fazę na rośliny, więc liściaste wzory )
Nie mam ulubionego sklepu - albo kupuję stacjonarnie jak akurat coś trafię (np. mam po jednej z castoramy i obi) albo w necie - najczęściej po google grafika szukam (a jak już coś mi się spodoba, to przeglądam co jeszcze ten sklep ma )

Ostatnio znalazłam dobre kupony rabatowe w tym sklepie
https://coupondojo.com/pl/kupony-rabatowe/9design
Warto zobaczyć :)
Danuśka

Re: Gdzie kupić pościel satynową?

Post autor: Danuśka »

Myślę że skoro otworzyli galerie handlowe to tam skieruj swe kroki. Ja w weekend wybieram się na zakupy do JYSK Franowo bo mają być spore przeceny i liczne wyprzedaże więc chcę się obkupić. Mam nadzieję że zakupy będą udane i dostanę to o czym marzę.
Kaneśka

Re: Gdzie kupić pościel satynową?

Post autor: Kaneśka »

I jak wybraliście już pościel do swojego łóżka? Jeśli jeszcze nie, to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez https://loomframe.com/ ponieważ udało im się zestawić wyjątkowe propozycje pościeli które cieszą zarówno stylem, wykończeniem, ale też przyjemnością w dotyku. No i opcji kolorystycznych również u nich nie brakuje. Pozdrawiam serdecznie i dajcie znać na co się zdecydowaliście!
ODPOWIEDZ