Fronty skandynawskie

Remontujemy, urządzamy i dekorujemy. Porcja inspiracji dla każdego pasjonata architektury wnętrz.
Awatar użytkownika
bob domownik
Posty: 8
Rejestracja: 25 mar 2019, 13:47

Fronty skandynawskie

Post autor: bob domownik »

Zamierzamy z żoną zmienić wystrój domu - remont generalny. Żona wymarzyła sobie styl skandynawski, to jej marzenie. Poszukując odpowiednich rozwiązań trafiłem na fronty skandynawskie - fronty-skandynawskie.pl i zamierzam skorzystać z tej ofert.
Sprawdziłem dokładnie, fronty najwyższej jakości, wykonane z solidnych, trwałych materiałów, estetyczne i efektowne. Produkowane przez polskiego producenta, bez problemu można zamówić na wymiar.
Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 26
Rejestracja: 10 sty 2019, 14:52

Re: Fronty skandynawskie

Post autor: Jagoda »

Mnie osobiście styl skandynawski bardzo się podoba :) Fronty spoko ;)
Awatar użytkownika
kenia
Posty: 89
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:40

Re: Fronty skandynawskie

Post autor: kenia »

Jak dla mnie fronty skandynawskie bardzo spoko :) Również bardzo podoba mi się ten styl, my kobiety chyba tak mamy :D Jeśli przejdziecie już do wystroju wnętrz to pamiętajcie o odpowiednim oświetleniu, gdyż naprawdę nadaje ono genialny klimat lub własnie może go popsuć. Mój kuzyn kompletnie nie trafił z oświetleniem, co mimo stylu skandynawskiego nadało mu ciężkości i niemiłej atmosfery. Warto więc o tym najpierw poczytać, wiem, że znajoma z pracy chwaliła sobie ten artykuł kiedy wybierała lampy do swojego domu własnie w tym stylu https://kupujlampy.pl/blog/jakie-lampy- ... dynawskim/. A muszę powiedzieć, że wspaniale je urządziła i każde w nim pomieszczenie wygląda na większe niż jest w rzeczywistości :D Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
ciasteczko
Posty: 4
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:15

Re: Fronty skandynawskie

Post autor: ciasteczko »

Jeśli chodzi o meble skandynawskie, to bardzo polecam regał na książki niski. Wygląda pięknie w każdym pomieszczeniu, a designem nawiązuje właśnie do skandynawskiego stylu. Sam sklep też jest godny polecenia - dostawa była szybka, a obsługa klienta na wysokim poziomie!
Awatar użytkownika
Domanaa
Posty: 110
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:14

Re: Fronty skandynawskie

Post autor: Domanaa »

Zdecydowanie bardziej podobają mi się takie fronty skandynawskie niż, te zwykłe dostepne w sklepach. Wydaje mi się, ze jak juz robimy coś takiego na zamówienie to warto tutaj http://fronty-skandynawskie.pl/ pomyśleć i zamówieniu takich frontów. Mają krótkie terminy jeżeli chodzi o realizacje a jakoś naprawdę jest dobra.

herbata lipton english breakfast
Awatar użytkownika
mycha
Posty: 186
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:01

Re: Fronty skandynawskie

Post autor: mycha »

Skandynawski styl jest modny od lat. Właśnie dlatego, jeśli zdecydujecie się na takie rozwiązanie, to należy stawiać na jakość. W ten sposób takie meble będą bowiem służyć przez lata. Tutaj https://meblarnia.com.pl/p/1576/942/bia ... style.html jest ciekawa komoda, w którą warto zainwestować. Drewniana, solidnie wykonana i przede wszystkim pięknie się prezentuje. Do niej można również dokupić pozostałe meble w skandynawskim stylu.
Awatar użytkownika
remik8
Posty: 20
Rejestracja: 11 lip 2019, 10:49

Re: Fronty skandynawskie

Post autor: remik8 »

W różnych stylach można dzisiaj urządzić swoje mieszkanie. Trzeba mieć pomysł i wtedy uda się wszystko dobrze zaplanować. W salonie https://www.vieridivani.pl/ można znaleźć sporo mebli. Ekskluzywne będą pasowały do nowoczesnych wnętrz. O dodatki trzeba zadbać na koniec.
Awatar użytkownika
paskan
Posty: 222
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:43

Re: Fronty skandynawskie

Post autor: paskan »

Z tego co rozumiem dobrze Twoje preferencje to wydaje mi się, że powinieneś sprawdzić sklep z komodami ModecaMeble głównie dlatego, że mają w swojej ofercie tak dużo mebli, że bez dużego wysiłku znajdziesz coś dla siebie. Bardzo podoba mi się też fakt, że teraz idą święta więc pojawiają się świąteczne promocje i u nich również tego nie brakuje. Ja jestem świeżo po remoncie jednak kto wie, kto wie... jak znajdę coś fajnego to możliwe, że czeka mnie kolejny zakup :D
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 150
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:46

Re: Fronty skandynawskie

Post autor: Andrzej1 »

Czemu nie? Przecież dzisiaj jesteście w stanie o wiele skuteczniej poradzić sobie z odpowiednim wyposażeniem Waszego mieszkania. Czemu nie mielibyście znaleźć dla siebie specjalnej półki, na której będziecie trzymali specjalne rzeczy, które mają dla Was kluczowe znaczenie. Pomyślcie nad tym dobrze.
ODPOWIEDZ