Firma

Remontujemy, urządzamy i dekorujemy. Porcja inspiracji dla każdego pasjonata architektury wnętrz.
Awatar użytkownika
Domanaa
Posty: 110
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:14

Firma

Post autor: Domanaa »

Chce otworzyć firmę w której tworzone będą nowoczesne meble do mieszkań.Trochę orientowałem się na rynku i już wiem, na czym sie skupić.Niestety wszystkich elementów mebli sam nie wypordukuje. Wstępnie znalazłem tutaj https://volpato.pl/ firmę, która w swojej ofercie takie dodatki do mebli ma. Sądzicie, ze do nowoczesnych mebli się sprawdzą?
Awatar użytkownika
miśka28
Posty: 24
Rejestracja: 05 mar 2020, 22:34

Re: Firma

Post autor: miśka28 »

Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o tej firmie. Lepiej zacząć współpracę ze sprawdzonym producentem. Od elementów dobrej jakości przecież zależy twój sukces. Zapewne będą ci potrzebne stelaże oraz podstawy metalowe, sprężyny faliste i na sam koniec elementy dekoracyjne. Wszystkie te produkty znajdziesz w Prosper Metal. To sprawdzony producent, który wykona elementy na zamówienie według rysunków technicznych.
Awatar użytkownika
Balerina
Posty: 27
Rejestracja: 15 mar 2020, 21:12

Re: Firma

Post autor: Balerina »

Dobrze jest pracować we własnej firmie i to jest świetny pomysł aby coś swojego otworzyć .Ale musimy pamiętać iz istotne jest aby mieć swojego prawnika , który poprowadzi nasze sprawy firmowe,podatkowe. Bardzo dobrzy sa prawnicy z Kancelarii Ożóg Tomczykowski. Sama czesto korzystam z ich pomocy przy ważniejszych sprawach prowadzonych w mojej firmie.
ODPOWIEDZ