cecil-prudence.com - opinie

Remontujemy, urządzamy i dekorujemy. Porcja inspiracji dla każdego pasjonata architektury wnętrz.
graża

cecil-prudence.com - opinie

Post autor: graża »

Urządzam powoli swoje mieszkanko, niestety do świąt nie uda się przeprowadzić, ale w styczniu już na pewno. Szukam nieszablonowych, oryginalnych mebli i dodatków i przeglądając internet trafiłam na stronę https://cecil-prudence.com - znacie ich? Kupowaliście coś w tym sklepie? Mają piękne meble! Chętnie poznam Wasze opinie.
pańko

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: pańko »

Ja kupowałam meble na taras i jestem naprawdę zadowolona. Są stylowe, bardzo solidne i praktyczne. Na pewno zamówię jeszcze inne meble w tej firmie.
Muńko

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Muńko »

A ja zamawiałam meble dla kotów. Super legowisko, z różnymi wysokościami spania. Moje sierściuchy je uwielbiają. Dobre wykonanie i szybka realizacja zamówienia. Polecam.
orność

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: orność »

Oj ja mogę powiedzieć, że zamówiłam u nich drewniane skrzynki które posłużyły mi do stworzenia pięknej, świątecznej dekoracji w moim domu! Rewelacyjne. Ale na pewno sprawdzą się jako element dekoracyjny przez cały rok. Transakcja bardzo udana. Polecam.
Zyśka

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Zyśka »

Ja też korzystając z okazji zamówiłam w Cecil Prudence świecznik świąteczny. I jestem nim oczarowana. Tworzy niezapomniany, ciepły klimat w mieszkaniu. Jest bardzo oryginalny.
Pomarańcza

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Pomarańcza »

Ja zamówiłam kilka rzeczy z tego sklepu, mój ostatni zakup to patera na owoce. Mandarynki już leżakują :) Meble też są bardzo fajne, solidne i ładnie wykonane, bardzo dokładnie i z dbałością o szczegóły. Polecam.
Wiolćka

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Wiolćka »

jesienią zamówiłam od nich stolik do ogrodu. Udało mi się jeszcze kilka razy z niego skorzystać w pięknych okolicznościach przyrody napić się herbaty. Stolik jest rewelacyjny, uroczy, na pewno nie kupi się takiego nigdzie indziej.

stolik pod audio
Jodła

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Jodła »

No jeśli zależy Ci na oryginalnych i niepowtarzalnych dodatkach, to na pewno polecam Cecil Prudence, bo u nich znajdziesz stylowe dodatki do domu, takie, których nie będzie miał nikt inny. Ja jestem zachwycona.
Tryśka

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Tryśka »

Ja ostatnio oglądałam małe stoliki do ogrodu. Wiem, do sezonu jeszcze bardzo daleko, ale właśnie dlatego szukam pocieszenia. Jak mogę obejrzeć takie ładne meble ogrodowe to jakoś tak od razu jaśniej świeci słońce. Bardzo polecam. Kupowałam wcześniej meble do domu i byłam zachwycona.
Wareś

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Wareś »

Ja polubiłam ich meble dla psów, chciałam dla swojego psa mieć w domu takie miejsce w którym mógłby się schować, a nie chciałam tradycyjnej klatki kennelowej. Cecil - Prudence wyszedł mi naprzeciw. Bardzo solidnie wykonane meble. Szybka realizacja zamówienia. Polecam.

nsx100f
Eraź

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Eraź »

Ja znalazłam niesamowity świecznik City Lights. Bardzo stylowy, niesztampowy, oryginalny. Po prostu super. Dodał fajnego klimatu do mojego kącika czytelnika :) W ogóle mają duży wybór akcesoriów, dodatków, mebli. Polecam.
Dwójka

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Dwójka »

Wprawdzie nie mają wielkiego wyboru, ale trzeba przyznać, że ich meble do domu są naprawdę bardzo oryginalne. I jeśli komuś zależy na tym, żeby urządzić mieszkanie inaczej niż wszyscy, polecam zajrzeć.
Saraś

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Saraś »

Mają tez super meble dla kotów, futrzaki mogą się powspinać, mają fajne miejsce do spania, a także drapaki. Bezpieczne meble dla zwierzaków, dobrze wykonane, ładne i stylowe. Jestem zadowolona.
Słonko

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Słonko »

Zgadzam się, że mają bardzo fajne artykuły dla zwierząt. Kupiłam u nich ostatnio miski na jedzenie do powieszenia na uchwycie. Świetny produkt.
Kamilaż

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Kamilaż »

Sklep znam już od jakiegoś czasu, podoba mi się to, że meble i dodatki są niepowtarzalne, oryginalne. Kilka razy kupiłam. A kiedy jakiś czas temu okazało się, że pandemia zostanie z nami na dłużej, do w moim gabinecie pojawiła się stacja dezynfekująca, kupiona właśnie u nich. Chwalę sobie transakcję.
Łuche

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Łuche »

Polecam, pięknie, nietuzinkowe meble. Ale też akcesoria i meble dla zwierząt. Co jakiś czas zaglądam do nich i zawsze jestem pod wrażeniem.
Aguś

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Aguś »

Przechowywanie różnych szpargałów to zawsze był mój problem. Ale Cecil Prudence ma świetne patenty na takie problemy jak mój. Jestem zadowolona z zakupów. Fajne, stylowe i nietypowe. Zdecydowanie polecam.
Bożena

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Bożena »

Trafiłam do nich kiedy szukałam prezentu na parapetówkę znajomych. Okazało się, że patera na owoce, którą kupiłam w Cecil Prudence była strzałem w dziesiątkę. Jest piękna, nie tylko praktyczna.
Guśka

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Guśka »

Fajne stoliki do ogrodu, już nie mogę doczekać się wiosny i tego żeby w ogrodzie wypić kawę lub herbatę. To cudowne chwile, które doładowują moją energię, moje baterie. Super stoliki. Warto.

teleskop opticon constellation
słit

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: słit »

Widać, że te przedmioty nie są tradycyjne. Można powiedzieć, że to swego rodzaju dzieła sztuki. Nie jest to produkcja masowa. Bardzo lubię dodatki do mieszkania z Cecil Prudence

osp skomielna czarna
Awatar użytkownika
Hubert78
Posty: 478
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Hubert78 »

Na tej stronie internetowej https://epixpert.pl/produkt/test-na-obe ... 9-igm-igg/ możecie przeczytać bardzo dużo przydatnych artykułów na temat pandemii, jak na przykład właśnie o usługach wykonywania testu na obecność przeciwciał anty-covid 19
Aproś

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Aproś »

W Cecil Prudence mają nietypowe, bardzo oryginalne i stylowe meble do domu. Kupując u nich ma się pewność, że nie spotka się takich mebli u wszystkich znajomych, bo to nie masówka. Polska produkcja, polska marka. Zdecydowanie oznacza to solidność i dobrą jakość.
Ważtia

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Ważtia »

Mam kilka mebli i gadżetów z Cecil Prudence. Bardzo sobie chwalę oryginalne wzory, ale też jakość wykonania ich produktów. Widzieliście meble dla zwierząt ich produkcji? Świetne, stylowe! I bardzo praktyczne. Na pewno kupię. Polecam firmę Cecil Prudence :) .
Sośna

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Sośna »

To fakt, meble dla zwierząt to strzał w dziesiątkę, chociaż sama nie mam zwierzaka, kupiłam dla przyjaciółki :) Sama mam od nich różnego rodzaju akcesoria kuchenne, które naprawdę są bardzo oryginalne, a ja lubię takie niepowtarzalne przedmioty. To jest sklep, do którego warto zajrzeć.
Maryś

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Maryś »

Juz jakiś czas temu kupiłam na stronie Cecil Prudence stolik ogrodowy. Jest piękny. Nie tylko faktycznie uroczy z wyglądu, czy dobrze wykonany. Jest po prostu mega oryginalny i funkcjonalny, bardzo jestem z niego zadowolona i powiem szczerze, że robi wrażenie na wszystkich.
Kotuś

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Kotuś »

Mają naprawdę fajne pomysły jeśli chodzi o przechowywanie, można znaleźć mnóstwo oryginalnych rzeczy, warto sobie coś wybrać. Będziecie pewni że znajomi nie będą mieli podobnie urządzonych wnętrz. To fajne, że ktoś pomyślał o czymś innym niż wszystkie te masowe produkcje.
środa

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: środa »

Skorzystałam u nich z tej promocji -15% na pierwsze zakupy z kodem WITAJ :) opłacało się, bo od dawna zaglądałam na tę stronę i chciałam kupić kilka dodatków do mieszkania. Jestem zachwycona pięknymi wzorami, no i przede wszystkim jakością wykonania. Piękne meble do domu:)
Łapki

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Łapki »

Ja już powoli oglądam meble ogrodowe. Słońce coraz mocniej świeci, jest coraz cieplej więc już najwyższy czas pomyśleć o miejscu do relaksu na świeżym powietrzu. W Cecile Prudence znajdziecie naprawdę fajne, bardzo oryginalne meble. .
Maryń

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Maryń »

Ja się cieszę że można u nich znaleźć także meble dla zwierząt. Dla mnie moje koty to także członkowie rodziny, więc i swoje meble muszą mieć. Jestem zadowolona z ich jakości i tego jak są wykonane. Kociaki są zadowolone i bezpieczne, a o to chyba chodzi.
Błatnia

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Błatnia »

Moim zdaniem to są artystyczne wyroby. Tutaj nie liczy się ilość, tutaj liczy się wzór i oryginalność. Skorzystałam z możliwości i kupiłam sobie na ich stronie https://cecil-prudence.com kilka fajnych, naprawdę gustownych dodatków do domu. . .
Boćko

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Boćko »

Ja wybrałam sobie akcesoria do domu, takie jak patera na owoce. Widać że to jest ręczna robota, dokładna, dopracowana i dopieszczona. Mają naprawdę fajne, oryginalne rzeczy. Żadnej masówki, wszystko dokładnie przemyślane. Ja bardzo lubię Cecil Prudence.
Grań

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Grań »

Ja znalazłam coś takiego jak: Bezdotykowa stacja dezynfekująca do rąk i zakupiłam do siebie do pracy. Bardzo fajnie się sprawdza taka stacja. Nikt nie musi dotykać opakowania środka dezynfekcyjnego, wszystko można załatwić bezdotykowo. Bardzo fajna sprawa. Szczerze polecam.
Troń

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Troń »

Mają bardzo fajne małe stoliki do ogrodu a już najwyższa pora żeby rozejrzeć się za ogrodowymi meblami. Już nie mogę się doczekać lata! W Cecil Prudence mają naprawdę fajne, a co ważniejsze oryginalne meble. Ja jestem bardzo zadowolona z zakupów. Polecam, a Wy?
Awatar użytkownika
macieja_67
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2021, 2:50

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: macieja_67 »

Fajnie że firma CecilPrudence robi także meble dla zwierząt. Są super, pod względem wyglądu ale także solidności i funkcjonalności. Bardzo polecam, na pewno wybierzecie coś oryginalnego dla siebie lub swojego zwierzaka.
Awatar użytkownika
felicja
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2021, 9:29

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: felicja »

Mają naprawdę wyjątkowe meble do przedpokoju To meble których nie dostanie się wszędzie, są oryginalne i wyjątkowe. Dlatego lubię kupować w Cecil Prudence, wiem że moje mieszkanie nie będzie przypominać mieszkania znajomych.
Awatar użytkownika
Lambert64
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2020, 19:39

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Lambert64 »

Ja kupowałam urocze małe stoliki do ogrodu Lubię taki styl, a dzięki takim stolikom mój taras wygląda bajecznie, bardzo magicznie. Uwielbiam w nim przebywać latem. Polecam ten sklep, znajdziecie w nim coś co Was zachwyci.

patriotyczne ciuchy
Awatar użytkownika
Tybita-64
Posty: 1
Rejestracja: 15 gru 2020, 20:36

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Tybita-64 »

Ja w CecilPrudence znalazłam cudowny, drewniany świecznik City Lights Jest bardzo ładny, zupełnie inny niż te które można dostać w sklepach stacjonarnych, taki bardzo oryginalny i robi naprawdę fajny klimat w mieszkaniu.
Awatar użytkownika
Maryn
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2020, 11:13

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Maryn »

Ja do mojego gabinetu weterynaryjnego kupiłam: bezdotykowa stacja dezynfekcyjna to był naprawdę dobry zakup. Bardzo się sprawdza. Opiekunom zwierzaków łatwiej jest zdezynfekować ręce bezdotykowo. Fajny sklep :)

jak sformatowac komputer krok po kroku vista
Awatar użytkownika
Adam-99
Posty: 9
Rejestracja: 25 lut 2020, 18:32

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Adam-99 »

Podobają mi się takie rozwiązanie na przechowywanie jakie ma CecilPrudence. Proste, ładne, praktyczne. Dokładnie takie lubię. Widać że te meble robią pasjonaci, widać w nich serce. Doceniam to.
Awatar użytkownika
Modest-83
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2020, 5:38

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Modest-83 »

My do firmy kupiliśmy automatyczny pomiar temperatury ze stacją dezynfekcyjną, bardzo fajnie się sprawdza. Pomiar temperatury idzie szybko i sprawnie. Jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni.
Awatar użytkownika
selena_87
Posty: 3
Rejestracja: 25 kwie 2020, 21:18

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: selena_87 »

Bardzo fajne, oryginalne meble dla zwierząt. Naprawdę są super, bezpieczne dla futer, ładne, praktyczne. Jestem bardzo zadowolona że znalazłam ten sklep. Dzięki temu mam naprawdę super meble dla kociaków. Dla nich wszystko :)
Awatar użytkownika
rejna_77
Posty: 2
Rejestracja: 01 sie 2020, 8:25

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: rejna_77 »

W Cecil Prudence znajdziecie naprawdę fajne, oryginalne, bardzo stylowe meble do domu. Kupując u nich macie pewność że jest to praca ręczna, nie jest to masówka i że są to meble oryginalne. Dlatego ja uwielbiam tę firmę.
Awatar użytkownika
Natan-75
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2020, 10:00

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Natan-75 »

Ja kupiłem małe stoliki do ogrodu. To bardzo stylowe meble, które zmieniły mój ogród. Jest teraz bardziej elegancki, niesztampowy, inny. Polecam tę firmę. Rzetelna i uczciwa. I wiecie że płacicie za prawdziwą jakość.
Awatar użytkownika
Mirabela-76
Posty: 2
Rejestracja: 03 lis 2020, 1:25

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Mirabela-76 »

Bardzo fajna stacja dezynfekcyjna, warta swojej ceny. Wygodna, bezawaryjna i skuteczna. Jestem z niej bardzo zadowolona i na pewno wybrałabym ją po raz drugi. Zdecydowanie polecam sklep Cecil Prudence.
Awatar użytkownika
Tessa-64
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2020, 8:12

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Tessa-64 »

Fajne akcesoria do domu, ciekawe, nietypowe, bardzo oryginalne i nieszablonowe. Lubię takie akcesoria, lubię więc ten sklep. Rzetelna, uczciwa firma, z doskonałym podejściem do klienta. To się liczy i to się ceni.
Awatar użytkownika
ferdynanda91
Posty: 4
Rejestracja: 22 lis 2019, 16:42

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: ferdynanda91 »

Ale fajne meble dla psów, jak widać i dla czworonogów można zrobić coś eleganckiego i stylowego. Moje psiaki natychmiast pokochały swoje nowe domki, lubią w nich przebywać, lubią się w nich relaksować i chować ze smakołykami.
Awatar użytkownika
Lisa-89
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2021, 17:20

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Lisa-89 »

Znałam już wcześniej firmę Cecil Prudence, więc kiedy zobaczyłam że można kupić coś takiego jak stacja dezynfekcyjna z automatycznym pomiarem temperatury, to od razu zamówiłam sobie do mojego salonu. Warto było. Klientki są zadowolone, czują się bezpieczniej. Ja również jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
luna-81
Posty: 2
Rejestracja: 01 paź 2020, 22:30

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: luna-81 »

Jesli szukacie fajnych, nietypowych i ciekawych sposobów na przechowywanie to w CecilPrudence znajdziecie fajne rzeczy. Widać, że ktoś kto to wykonywał robił to z pasją. Bardzo solidna robota. Wysoka jakość.
Awatar użytkownika
Noemi1963
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2021, 4:55

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Noemi1963 »

Ja bardzo cenię ten sklep za meble dla kotów. Koty są wymagającymi stworzeniami, nie każdy drapak, meble wspinaczkowe czy legowiska im odpowiadają. A te pokochały od razu. Widzę że są bardzo zadowolone więc i ja jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Marceli_99
Posty: 2
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:39

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Marceli_99 »

Polecam meble do domu firmy Cecil Prudence, ale tez i meble dla zwierząt i meble do ogrodu. Na pewno znajdziecie coś co Wam się spodoba. Nie ma innej możliwości.
Łinka

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Łinka »

Wiecie co, ja zajrzałam do tego wątku przez przypadek, zupełny! Było to jakiś czas temu i nie znałam zupełnie sklepu Cecil Prudence - zajrzałam do nich i przepadłam, naprawdę! Przepiękne dodatki do domu, oryginalne i niepowtarzalne. Zamówiłam póki co tylko paterę na owoce, ale na pewno nie jest to moje ostatnie zamówienie.
Awatar użytkownika
Ksenia83
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2021, 3:45

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Ksenia83 »

Piękne, stylowe małe stoliki do ogrodu. Jeśli szukacie czegoś wyjątkowego to dobrze trafiliście. Meble nie są robione masowo, to ręczna produkcja, bardzo oryginalnych, solidnych mebli. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
Aida_99
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2020, 2:28

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Aida_99 »

Bardzo fajne meble dla kotów. Widać że są doskonale przemyślane i zaprojektowane. Bardzo stabilne, solidne i trwałe. Jestem bardzo zadowolona z zakupów w Cecil Prudence.
Awatar użytkownika
karolina62
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2020, 12:40

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: karolina62 »

Ja kupiłam u nich meble do domu. Jestem naprawdę zadowolona. Szukałam czegoś oryginalnego, czegoś czego nie znajdę w domu każdego znajomego i tak trafiłam do Cecil Prudence. Byłam zachwycona od pierwszego wejrzenia. I tak mi zostało :)
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2020, 18:44

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Angela »

Ja kupiłam coś takiego jak stacja dezynfekcyjna. Jest bezdotykowa, bardzo fajnie się sprawdza w salonie fryzjerskim. Jestem zadowolona. Myślę że w Cecil Prudence każdy znajdzie coś dla siebie. Naprawdę jest fajny wybór.
Awatar użytkownika
Adelajda
Posty: 2
Rejestracja: 08 lip 2020, 5:07

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Adelajda »

Fajne meble dla psów, takie z pomysłem, bardzo starannie, dokładnie wykonane. Służą nie tylko jako schronienie dla psiaka ale także jako ozdoba domu/mieszkania. Polecam firmę Cecil Prudence.
Awatar użytkownika
Linda88
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2021, 2:09

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Linda88 »

Ja już od dawna znałam firmę CecilPrudence, więk kiedy wpadła mi w oko stacja dezynfekcyjna dostępna u nich, w ciemno ją kupiłam. Wiedziałam ze się nie zawiodę. I oczywiście moje przekonanie znalazło potwierdzenie w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
milomira
Posty: 2
Rejestracja: 31 sie 2020, 23:04

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: milomira »

Bardzo fajne pomysły na przechowywanie. Widać że ktoś miał pomysł, fach w ręku i stworzył coś nietypowego, oryginalnego. Jestem bardzo zadowolona ze wszystkiego co u nich kupiłam. Naprawdę warto robić tu zakupy.
Awatar użytkownika
Henrieta1961
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2021, 20:08

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Henrieta1961 »

Tak, potwierdzam, meble dla zwierząt robione przez firmę CecilPrudence to prawdziwa ozdoba domu. Są i praktyczne i ładne. Moje koty uwielbiają meble kupione w tym sklepie. A dodam że to wybredne futrzaki. Jeśli szukacie czegoś ładnego i oryginalnego to polecam ten sklep.
Awatar użytkownika
Zygfryda
Posty: 2
Rejestracja: 31 paź 2020, 11:21

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Zygfryda »

Bardzo zgrabne, ładne, funkcjonalne małe stoliki do ogrodu. Zdecydowanie czuć tu rękę artysty, nie są to masowe stoliki dostępne w marketach. Bardzo polecam Cecil Prudence. Wejdźcie i znajdźcie coś dla siebie.
kiżka

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: kiżka »

Zamawiałam już u nich kiedyś kilka fajnych gadżetów do domu, ale ostatnio z ciekawości zajrzałam na stronę i okazało się, że mają rewelacyjną nowość, którą koniecznie musiałam mieć ;) Jest to naprawdę duża buda dla psa biało - brązowa, idealnie wpasowuje się w wystrój mojego mieszkania, a Dżeki też jest zachwycony nowym domkiem.
Awatar użytkownika
Dargomir-98
Posty: 1
Rejestracja: 01 sty 2021, 6:08

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Dargomir-98 »

Bardzo ich cenię za meble dla zwierząt, widać że są robione z sercem i pasją. Fajny wybór, meble są oryginalne i naprawdę wyjątkowe. Polecam serdecznie Cecil Prudence.
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2021, 14:02

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Paula »

Ciekawe, nietypowe, oryginalne meble do domu. Coś czego nie znajdziecie nigdzie indziej. możecie dzięki nim zbudować klimat swojego mieszkania, klimat magiczny i niezwykły. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
aleksander_95
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2021, 10:44

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: aleksander_95 »

Mogę pochwalić produkt od nich: stojąca bezdotykowa stacja dezynfekcyjna, super się sprawdza w takich miejscach gdzie ta dezynfekcja jest wskazana, a bezdotykowa obsługa jest naprawdę wygodna.
Awatar użytkownika
Borys1999
Posty: 2
Rejestracja: 14 cze 2020, 1:44

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Borys1999 »

Fajne meble do ogrodu, na przykład małe stoliki ogrodowe, można sobie w pięknych okolicznościach przyrody wypić kawę czy nawet zjeść jakiś deser :) Fajna robota, solidna i dokładna.
Awatar użytkownika
salomon
Posty: 2
Rejestracja: 08 gru 2019, 0:21

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: salomon »

Mają ciekawe pomysły na przechowywanie. Można kupić różne skrzynie, pojemniki i akcesoria do nich. Naprawdę fajne rozwiązania, takie mniej typowe, można zainspirować się żeby dom wyglądał naprawdę oryginalnie.
Awatar użytkownika
Hestia1979
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2021, 14:06

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Hestia1979 »

Bardzo fajne pomysły jeśli chodzi o przechowywanie. Bardzo gustowne, eleganckie rzeczy, dopieszczone w najdrobniejszych szczegółach. Bardzo fajne i oryginalne meble. Polecam.
Awatar użytkownika
Adam1988
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2021, 14:14

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Adam1988 »

Fajne, bardzo starannie wykonane meble dla psów. Psiaki mogą się schować w takim domku, miec swój własny, bardzo bezpieczny schowek. Dziękuję, że firma myśli także o naszych futrzastych przyjaciołach.
Awatar użytkownika
Ota
Posty: 2
Rejestracja: 04 cze 2020, 6:45

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Ota »

Bardzo fajne, stylowe meble do ogrodu. Te rzeczy sa naprawdę oryginalne, niepowtarzalne, widać ze to ręczna robota a nie masowa produkcja. Jestem zadowolona z każdego zakupu i na pewno będę polecać tę firmę dalej.
Awatar użytkownika
Kalina
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2021, 21:00

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Kalina »

Bardzo fajne akcesoria takie jak patera na owoce. Przyciąga wzrok i na pewno wygląda o wiele fajniej niż patery z marketu. Jestem wielkim zwolennikiem takich oryginalnych mebli i akcesoriów. Polecam Cecil Prudence.
Awatar użytkownika
Zoja-85
Posty: 2
Rejestracja: 11 paź 2020, 15:06

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Zoja-85 »

Podobają mi się ich meble do domu. Widać że nie znajdzie się takich nigdzie indziej. To naprawdę bardzo indywidualne projekty. Fajna firma, fajne meble, całkiem fajne ceny jak za ręczną robotę.
Awatar użytkownika
Emma-75
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2021, 4:38

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Emma-75 »

Bardzo fajne, stylowe meble dla psów. Można nimi nie tylko zrobić przyjemność psiakom ale także udekorować mieszkanie. Wyglądają naprawdę super. Ale są także bezpieczne dla zwierzaków. Dwa w jednym.
Awatar użytkownika
Albin
Posty: 2
Rejestracja: 19 mar 2020, 20:51

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Albin »

Lubię tę firmę, mają oryginalne meble do domu i ogrodu, ale także ciekawe rozwiązania jeśli chodzi o przechowywanie czy miejsca do spania i zabawy dla zwierząt. Dobra, solidna firma z tradycjami. Zdecydowanie godna polecenia.
Awatar użytkownika
Marceli
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2021, 15:53

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Marceli »

Jeśli chcecie mieć naprawdę oryginalne, stylowe meble do ogrodu to wybierzcie te tworzone przez firmę Cecil-Prudence. Będziecie zachwyceni, a Wasz ogród stanie się miejscem magicznym. Polecam.

dombank hipoteczny oddział w łodzi
Awatar użytkownika
Janusz-92
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2021, 10:36

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Janusz-92 »

Stylowe i oryginalne meble dla kotów czy psów. Warto się rozejrzeć u nich, jeśli chcecie dla swoich zwierzaków kupić coś, co będzie dla nich bezpieczne i funkcjonalna, a dla Was ładne :)
Awatar użytkownika
hubert_87
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2021, 17:05

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: hubert_87 »

Polecam CecilPrudence jeśli szukacie czegoś fajnego w kategorii meble do domu. U nich znajdziecie oryginalne, nietypowe rozwiązania. Bardzo solidnie stworzone meble. Stworzone - nie wyprodukowane. To ważne.
Awatar użytkownika
narcyza-71
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2020, 7:16

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: narcyza-71 »

Kupiłam u nich jakieś akcesoria do domu, jestem bardzo zadowolona. To ładne, bardzo fajnie wykonane rzeczy. Widać że dopieszczone i od początku do końca robione ręcznie.
Awatar użytkownika
Maryna84
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2020, 0:47

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Maryna84 »

Fajne dekoracje do domu. Takie niespotykane wszędzie. Oryginalne, nietypowe i po prostu ładne. Ja jestem bardzo zadowolona, bo wiem, że moim znajomi nie mają takich samych dekoracji i mój dom się wyróżnia.

domofon zmiana kodu
Awatar użytkownika
Miroda
Posty: 2
Rejestracja: 03 lip 2020, 2:03

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Miroda »

Mają naprawdę świetne pomysły jeśli chodzi o przechowywanie. Kupiłam kilka takich akcesoriów do przechowywania różnych drobiazgów i jestem bardzo zadowolona. To solidna, ręczna robota.
Awatar użytkownika
Benon81
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2021, 8:01

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Benon81 »

Ja trafiłem do nich gdy szukałem czegoś takiego jak meble do ogrodu. Nie chciałem takich mebli kupować w pierwszej lepszej sieciówce. Chciałem coś bardziej solidnego i po prostu ładnego. Znalazłem to w Cecil-Prudence.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 2
Rejestracja: 20 sty 2020, 8:34

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: magda »

Polecam Cecil Prudence i polecam ich meble do domu i do ogrodu. A nawet meble dla kotów. Bardzo fajne, stylowe, oryginalne a przede wszystkim solidne meble. Ręcznie robione. Super.
Awatar użytkownika
sobieslawa_76
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2021, 20:06

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: sobieslawa_76 »

Bardzo fajne meble dla kotów. Naprawdę przemyślane i bezpieczne dla zwierzaków. Widać że ktoś kto je tworzył zna koty, kocha koty, wie jakie są ich potrzeby. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
Ferdynanda_74
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2021, 14:57

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Ferdynanda_74 »

Tak, zdecydowanie mają fantastyczne meble dla zwierząt, warto pooglądać i wybrać coś dla swoich futrzaków. Zarówno miłośnicy kotów jak i psów znajdą tu coś dla siebie. Na pewno będziecie zadowoleni.
Awatar użytkownika
Machut_66
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2021, 19:49

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Machut_66 »

Zarówno meble dla kotów jak i dla psów w Cecil Prudence są godne uwagi. Przemyślane, bardzo dokładnie wykonane, dopracowane w każdym szczególe. Ja jestem zachwycony. Cieszę się że znalazłem ten sklep.
Awatar użytkownika
bianka_67
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2021, 0:16

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: bianka_67 »

Ja w Cecil Prudence znalazłam fajne meble dla psów, materace, domki. Super wykonanie, fajne pomysły, stabilne i bezpieczne miejsce do odpoczynku dla psa. Polecam tę firmę i ich produkty. Warto.
Awatar użytkownika
Cyryl1970
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2021, 20:55

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Cyryl1970 »

Bardzo fajne meble dla kotów. Naprawdę fajnie pomyślane, takie z klasa i stylem. Są nie tylko fajnym miejscem do spędzania czasu dla kotów, ale także są ozdobą mieszkania. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
Radomiła-98
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2021, 1:27

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Radomiła-98 »

Ja także kupowałam u nich meble dla zwierząt, fajnie że firma pomyślała o naszych futrzastych przyjaciołach. Lubię tę firmę, bo rzeczy wykonywane przez nich to ręczna robota. Ładne, stylowe i solidne meble.
Awatar użytkownika
Urban1976
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2021, 1:27

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Urban1976 »

My do domu kupiliśmy od nich meble dla psów a konkretnie coś takiego jak buda dla malutkiego psa. Chcieliśmy żeby nasza Rubi miała swoje miejsce do którego będzie mogła się schować ze smakołykami czy innymi własnymi sprawami :)
Awatar użytkownika
ludwika-69
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2021, 20:00

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: ludwika-69 »

Super super super meble dla zwierząt, zwłaszcza podoba mi się białe legowisko dla kota. Moim kotom także bardzo się spodobało, a to są bardzo wybredne futra. Ładnie wygląda, jest solidnie zrobione. Zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
kajusz_72
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2021, 6:20

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: kajusz_72 »

Bardzo fajny domek dla kota. Super wykonany, z pomysłem i precyzją. Mój Voldemort uwielbia spędzać tam czas. Myślę że dobrze wybrałem. Firma jest godna polecenia, robi naprawdę fajne meble dla zwierzaków.
Awatar użytkownika
idzi1986
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2021, 13:02

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: idzi1986 »

Mój psiak bardzo marznie, to kundelek ale z natury bardzo chudy. Więc teraz jak się zrobiło chłodniej to szukał ciepłego miejsca do spania. Kupiłam mu taki produkt: ocieplana buda dla psa - ładnie prezentuje się w mieszkaniu, a psiak poczuje się w niej dobrze :)
Awatar użytkownika
irina1980
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2021, 4:39

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: irina1980 »

Fajne meble dla zwierząt. Jestem naprawdę zadowolona. Mój psiak i dwa koty również są zadowolone. Meble są stabilne, solidne i bardzo ładne. Jestem naprawdę zadowolona z zakupów w tej firmie.
Awatar użytkownika
Estera-86
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2021, 3:03

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Estera-86 »

Ja kupiłam Białe legowisko dla kota - bardzo ładne, jest ozdobą mojego domu. A koty? Koty uwielbiają w nim spać. Zarówno w domkach jak i na samej górze. Polecam.
Awatar użytkownika
władysława-64
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2021, 19:44

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: władysława-64 »

To naprawdę fajny sklep z różnymi fajnymi rzeczami. Ostatnio kupiłam Domek dla kota - jest cudowny. Naprawdę genialnie wymyślony. Kociaki uwielbiają spędzać w nim czas. A ja jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
Karina_99
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2021, 17:35

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Karina_99 »

Mogę polecić Legowisko dla psa typu tron - bardzo ładne, stabilne. Psiak od razu je polubił. Ma swoje miejsce do którego nosi wszystkie zabawki. Polecam Cecil Prudence.
Awatar użytkownika
Grzegorz-78
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2021, 22:56

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Grzegorz-78 »

Jeśli szukacie naprawdę fajnych, oryginalnych rzeczy z działu meble dla zwierząt to serdecznie polecam Cecil Prudence. Świetna sprawa. Widać że to ręczna robota.
Awatar użytkownika
Faris_80
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2021, 7:44

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Faris_80 »

Lubię firmę Cecil Prudence, mają mnóstwo fajnych ciekawych, oryginalnych mebli i akcesoriów. Zwłaszcza podobają mi się meble dla zwierząt. Dobra jakość, solidna, ręczna robota.
Awatar użytkownika
Anioł_95
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2021, 7:10

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Anioł_95 »

Polecam tę firmę, są solidni. Mają ciekawe meble, także meble dla psów czy kotów. Fajne pomysły, oryginalne wykonanie, solidność i precyzja. Naprawdę polecam.
Awatar użytkownika
Cieslawa-90
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2021, 1:39

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Cieslawa-90 »

Chcecie kupić nietypowe, bardzo fajne meble dla kotów, które będą jednocześnie ozdobą mieszkania? Polecam tę firmę. Tu znajdziecie coś dla siebie i swoich kociaków.
Rubi

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Rubi »

Naprawdę warto kupić takie produkty, których nie ma połowa kraju. Ja jestem zwolennikiem oryginalnych i niepowtarzalnych dodatków. Bardzo lubię te z Cecil Prudence. I faktycznie, jeśli chodzi o meble dla zwierząt to wygrywają :) Polecam, zamówiłam posłanie dla mojego psiaka.
Awatar użytkownika
Zefiryna_68
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2021, 13:08

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Zefiryna_68 »

Cecil-prudence to producent, a raczej twórca super fajnych mebli do domu. Są oryginalne i ciekawe. Ale robią też meble dla zwierząt. Dla psiaków, kociaków mają naprawdę niezłe pomysły.
Awatar użytkownika
Maryla1972
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2021, 20:33

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Maryla1972 »

Jeśli szukacie czegoś fajnego dla swoich futrzastych przyjaciół, to polecam cecil-prudence. Ich meble dla kotów są naprawdę fajne. Kupiłam takie meble i moje kociaki je uwielbiają.
Awatar użytkownika
Edyta1972
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2021, 13:48

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Edyta1972 »

Bardzo fajna Buda dla średniego psa - ja kupiłam ją dla mojego kundla. Ma za sobą ciężkie przejścia i lubi schować się do bezpiecznego kąta. Ta buda jest jego ulubionym schronieniem. Polecam.
Awatar użytkownika
Jarowit_74
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2021, 11:49

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Jarowit_74 »

Ja kupiłem Łóżko - legowisko dla psa - bardzo fajne, wygodne legowisko. Super się sprawdza do zabierania na wakacje. No i całkiem nieźle wygląda w mieszkaniu, co dla estety jest ważne :)
Awatar użytkownika
Otton_78
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2021, 9:00

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Otton_78 »

Mi sie bardzo spodobało Legowisko dla kota w stylu retro - świetnie pasuje do mojego domu a kotu naprawdę odpowiada. Lubi w nim zasypiać. I to się liczy najbardziej. Polecam Cecil-Prudence.
Awatar użytkownika
antonin64
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2021, 17:09

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: antonin64 »

Jeśli lubicie mieć naprawdę ładnie i wyjątkowo w mieszkaniu postawcie na Cecil Prudence. Sami tworzą meble, także meble dla zwierząt. Można sprawić że mieszkanie będzie wyglądało wyjątkowo.
Awatar użytkownika
Kasandra-74
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2021, 1:12

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Kasandra-74 »

Chciałam dla mojego futrzaka kupić coś takiego jak domek dla psa - do mieszkania, tak żeby miał własny kąt. Zamiast klatki kennelowej która wydaje się taka bezduszna. Fajne budy znalazłam właśnie w Cecil Prudence.
Awatar użytkownika
Larisa1973
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2021, 21:12

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Larisa1973 »

Dla kotów tez się coś znajdzie w tej firmie. np. Białe legowisko dla kota. Piękne, stylowe, wyjątkowe. Moje kociaki polubiły je natychmiast. Bardzo Wam polecam meble dla zwierząt z tej firmy.
Awatar użytkownika
Lech-63
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2021, 14:29

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Lech-63 »

Mi się najbardziej podoba Piętrowe legowisko dla kota Villa Moderna - super sprawa. Zwłaszcza przy dwóch kotach. Wymieniają się który gdzie śpi w miarę sprawiedliwie :) Polecam Cecil Prudence.

mydła antybakteryjne
Awatar użytkownika
Lisa99
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2021, 14:22

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Lisa99 »

Fajne meble dla zwierząt, super że ktoś pomyślał o naszych małych przyjaciołach. Ładne, stylowe, solidne i bezpieczne meble. Zdecydowanie warto je kupić. Są ekstra.
Awatar użytkownika
samson
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2021, 0:29

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: samson »

Jeśli interesują Was piękne, stylowe, wyjątkowe meble dla zwierząt to polecam Cecil Prudence. Znajdzie się coś i dla psa i dla kota, a dodatkowo taki mebel będzie ozdobą mieszkania. To naprawdę meble warte polecenia.
Awatar użytkownika
daniela-75
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2021, 8:10

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: daniela-75 »

Na stronie Cecil Prudence znalazłam piękne Meble dla psów. Zamiast typowego legowiska dla moich kundli kupiłam fajne, ładne budy dla średnich psiaków. Mogą się w nich schować, mogą w nich trzymać swoje zabawki i chować smakołyków. Polecam.
Awatar użytkownika
aida-63
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2021, 9:43

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: aida-63 »

Kupiłam fajne brązowe legowisko dla kota - mój kot pokochał je od samego początku, a to jest u niego raczej niespotykane. Widać że mu sie podoba i lubi spędzać na nim lub w nim czas. Polecam serdecznie Cecil-Prudence.
Awatar użytkownika
iryda92
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2021, 16:33

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: iryda92 »

Ja kupiłam domek dla małego psa, bardzo fajnie wygląda w mieszkaniu i wprowadza jakiś taki porządek z miejscem dla psiaka. Zabawki można pochować w domku. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu.
Awatar użytkownika
tomiła_63
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2021, 10:39

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: tomiła_63 »

Fajny pomysł na meble dla zwierząt, są bardzo nowoczesne i stylowe, ja jestem zachwycona. Moje psiaki również polubiły swoje nowe domki, od razu pozanosiły tam zabawki. Fajnie że ktoś myśli o zwierzętach :)
Awatar użytkownika
Zuzanna-75
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2021, 9:57

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Zuzanna-75 »

Wybrałam Duży domek dla psa - mój pies, jest kundelkiem po schronisku, przeżył wiele złego. Chciałam żeby miał to co najlepsze. Taki domek na pewno sprawi że poczuje się bezpieczniej, będzie miał swój własny kąt. Fajnie że znalazłam ten sklep.
Awatar użytkownika
mateusz-74
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2021, 6:09

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: mateusz-74 »

Meble dla zwierząt z tej firmy, są bardzo solidnie wykonane. Widać że to ręczna robota. Są ładne i bezpieczne dla zwierzaków. Cieszę się że jest ta firma i że myśli o naszych małych podopiecznych. Polecam.
Awatar użytkownika
Lejla86
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2021, 12:28

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Lejla86 »

Polecam bardzo Łóżko - legowisko dla psa - bardzo fajne, pomysłowe legowisko. Wygląda ładnie i bardzo wygodnie. Materac jest bardzo dobrze uszyty, a łóżko ma nawet podłokietniki. Zdecydowanie polecam zakupy w tym sklepie.
Awatar użytkownika
Ilona-71
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2021, 15:48

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Ilona-71 »

Wybrałam Domek dla kota - naturalne drewno lakierowane - to był naprawdę doskonały wybór. Koty pokochały ten domek. Teraz wiem że muszę kupić drugi, bo każdy z kotów chce spać na górze. Fajny solidny mebel dla zwierzaków.

różowy pokój młodzieżowy
Awatar użytkownika
dargomira_76
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2021, 3:01

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: dargomira_76 »

Bardzo fajne meble dla psów, można wybrać coś naprawdę fajnego i stylowego, coś co pięknie udekoruje mieszkanie i będzie jednocześnie wygodnym miejscem dla spokojnego odpoczynku dla psiaka. Polecam bardzo.
Awatar użytkownika
January84
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2021, 6:25

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: January84 »

Jeśli szukacie do swojego mieszkania, fajnych, oryginalnych dodatków dla zwierząt domowych, to meble dla psów z tej firmy spełnią Wasze oczekiwania. Mają fajne pomysły, wykonanie jest naprawdę super, dopracowane w każdym szczególe. Bardzo polecam. Będziecie zadowoleni.
Awatar użytkownika
Mariola89
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2021, 6:58

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Mariola89 »

Znalazłam u nich naprawdę piękny Domek dla średniego psa - wygląda super i jest bardzo przyjazny i bezpieczny dla psiaka. On ma gdzie chować swoje największe skarby, ja mam ładny i praktyczny mebel w salonie. Gdy przychodzą goście do domu, pies ma gdzie się schować.
Awatar użytkownika
Sergiusz86
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2021, 9:01

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Sergiusz86 »

Ja ostatnio zamówiłem Miski na jedzenie w uchwycie dla kota. Moje koty lubią jeść na podwyższeniu i te miski spełniają ich wszystkie oczekiwania. Bardzo polecam te meble dla zwierząt. Widać, że ktoś naprawdę to świetnie przemyślał i zna naturę zwierzaków.
Awatar użytkownika
idzi79
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2021, 15:27

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: idzi79 »

Dla mnie to najpiękniejsze meble dla zwierząt jakie widziałam. Są naprawdę desingerskie, bardzo mi się podobają. Są nie tylko praktyczne i dobre dla zwierząt, ale też bardzo ładnie wyglądają, są prawdziwą ozdobą mieszkania. Jestem zadowolona że znalazłam ten sklep.
Awatar użytkownika
hektoria
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2021, 1:26

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: hektoria »

Bardzo się cieszę, że trafiłam na tę stronę. Mam od niedawna na stanie dwa kocięta, które przygarnęłam (ogromnie się cieszę, że zostały znalezione jeszcze przed tymi mrozami) - dlatego musiałam kupić dla nich całą wyprawkę. Kupiłam rewelacyjny domek i drapak dla kota właściwie ciągle w użyciu ;)
Awatar użytkownika
Ananiasz1992
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2021, 0:24

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Ananiasz1992 »

Lubię oryginalne, niepowtarzalne, nietuzinkowe dodatki do domu, a właśnie takie znajdziecie w Cecil-Prudence. Jako opiekunka zwierzaków, w sumie trzech psiaków i kota mogę stwierdzić, że ich meble dla zwierząt potrafią być piękną ozdobą do domu, polecam.
Awatar użytkownika
Jasława_74
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2021, 6:03

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Jasława_74 »

Tak, zdecydowanie zgadzam się z opinią powyżej, że te meble dla zwierzaków są nie tylko funkcjonalne, chociaż wiadomo, że to jest ich podstawowe zadanie, ale są po prostu ładne i dobrze prezentują się w mieszkaniu. Pasują do naszego, nowoczesnego wnętrza. Polecam domek dla psa, nasz maluch bardzo go lubi.
Awatar użytkownika
Tybilla71
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2021, 15:46

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Tybilla71 »

Przed świętami adoptowaliśmy z pobliskiego schroniska uroczego kundelka. Początkowo zamysł był taki, żeby przygarnąć malucha na okres największych mrozów, ale nie da się ukryć, że skradł nasze serca już po tygodniu, więc od razu pojechaliśmy podpisać umowę adopcyjną. No i dlatego trzeba było kupić dla niego całą wyprawkę. Znajoma poleciła nam Cecil Prudence wiedząc, że lubimy piękne dodatki do domu, a okazało się, że meble dla zwierząt również mogą się pięknie prezentować.
Awatar użytkownika
Mirod83
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2021, 3:14

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Mirod83 »

Cecil Prudence znam już od dłuższego czasu, kiedyś kupiliśmy pod nich dodatki do domu, meble - są przepiękne, widać włożone w nie serce, ja jestem pod wielkim wrażeniem. No i słyszałam, że teraz zajmują się przede wszystkim meblami dla pupili, więc zamówiłam u nich domek dla kota. Nasz sierściuch jest zachwycony.
Awatar użytkownika
Cezary-89
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2021, 13:48

Re: cecil-prudence.com - opinie

Post autor: Cezary-89 »

Polecam, szczególnie jeśli ktoś z Was lubi oryginalne dodatki do mieszkania czy domu. Ja jestem taką osobą, która nie lubi powtarzalności, lubię się wyróżniać, więc u nas nawet legowisko dla psa musi być oryginalne i dobrze komponować się z wnętrzem;)
ODPOWIEDZ