Strona 1 z 1

Najlepsze AGD do zabudowy

: 08 lis 2019, 1:18
autor: radomir-76
Cześć! Chcę kupić eleganckie i dobre jakościowo AGD do zabudowy. Znacie jakieś sklepy w Warszawie, gdzie zakupię sprzęty tego typu? Znajomy polecał mi http://studioagd.pl/ - podobno jest tam bardzo duży wybór.

Re: Najlepsze AGD do zabudowy

: 27 lis 2019, 5:29
autor: Bogdan_89
Jeśli szukasz eleganckiego sprzętu kuchennego do zabudowy, to warto zrobić zakupy w sklepie Studio AGD. Na wszystkie sprzęty udzielana jest wieloletnie gwarancja, co jest dodatkowym atutem tego sklepu.

Re: Najlepsze AGD do zabudowy

: 30 lis 2019, 11:47
autor: Ela012
Teraz chyba większość osób decyduje się, żeby swoje wszystkie sprzęty schować pod zabudową, ponieważ wygląda to naprawdę estetycznie i schludnie. Ostatnio czytałam nawet jak zabudować zmywarkę żeby było fachowo i bezpiecznie. U nas to nie było wcale takie proste, ponieważ mieliśmy mały problem z dostępem do gniazdka elektrycznego :D Ale udało się i wszystko wygląda tak jak należy.

Re: Najlepsze AGD do zabudowy

: 11 gru 2019, 23:35
autor: alizacy
Znaczy w zasadzie chyba każde agd można zabudować, albo chociaż większość. Jeśli chodzi o lodówki to poszukajcie sobie tutaj https://www.ceneo.pl/Lodowki/p:Sharp.htm , chyba przez ten serwis najłatwiej przejrzeć asortyment który jest dostępny w sieci, przy okazji można sobie poczytać opinie osób, które kupiły dany sprzęt

Re: Najlepsze AGD do zabudowy

: 17 gru 2019, 18:38
autor: Andrzej1
Pewnie, że tak. Przecież jeśli chcecie wykorzystać nowoczesne AGD, to powinniście znaleźć takie sklepy, w których będzie to najbardziej opłacalne. Moim zdaniem, powinniście zajrzeć do http://eldom.eu i samemu przekonać się, jak ciekawe sprzęty dzisiaj zakupicie online. Sam tak robię i bardzo sobie to chwalę. Wam polecam to samo.

Re: Najlepsze AGD do zabudowy

: 28 sty 2020, 13:57
autor: kamilaskal
Cześć mam do was pytanie. Czy uważacie, że warto kupować używane części do perkolatorów ? Tak jakoś zacząłem się nad tym zastanawiać ostatnio. Od neidawna prowadzę punkt gastronomiczny więc chciałbym wiedzieć takie rzeczy. Dlatego też w szelkie komentarze i rady będę przeze mnie mile widziane.

Re: Najlepsze AGD do zabudowy

: 02 maja 2021, 20:45
autor: lopiśa
radomir-76 pisze: 08 lis 2019, 1:18 Cześć! Chcę kupić eleganckie i dobre jakościowo AGD do zabudowy. Znacie jakieś sklepy w Warszawie, gdzie zakupię sprzęty tego typu? Znajomy polecał mi http://studioagd.pl/ - podobno jest tam bardzo duży wybór.
Cały sprzęt mam od Electroluxa i uważam, że to najlepsza opcja bo i super wygląda i super działa, zobacz na serię Black Mat mega wygląda w zabudowie również.