Strona 1 z 1

magazynowy namiot

: 25 lis 2019, 19:42
autor: Domanaa
od jakiegoś czasu rozważam pomysł postawienia magazynu. Zastanawiam się tylko jak to wszystko odpowiednio zorganizować i za co się tak na prawdę zabrać. Wstępnie znalazłam tutaj http://pronamiot.pl/index.php/jak-zorganizowac-magazyn/ kilka bardzo dobrych informacji. Moze wy też podpowiecie mi za co sie zabrac?

Re: magazynowy namiot

: 25 lis 2019, 21:21
autor: praktyk89
Namiot będzie dobry ale nie dla każdego biznesu, niekiedy trzeba po prostu postawić hale. Bardzo dobre konstrukcje stawia Solid Hale http://solidhale.pl/ to Polska firma, która zna się na robocie jak mało kto. Hale mogą być postawione w bardzo krótkich terminach i spełniać wszystkie wymagania każdego klienta. Warto zaufać partnerowi który ma doświadczenie i odpowiednią wiedzę.

Re: magazynowy namiot

: 29 lip 2020, 6:20
autor: miśka28
Domanaa pisze: 25 lis 2019, 19:42 od jakiegoś czasu rozważam pomysł postawienia magazynu. Zastanawiam się tylko jak to wszystko odpowiednio zorganizować i za co się tak na prawdę zabrać.
Zacznij od rodzaju. Możesz wybrać halę murowaną, stalową oraz namiot. My się zdecydowaliśmy na halę namiotową, którą zamówiliśmy od Neodynamik https://neodynamik.pl/. To trwała konstrukcja, przystosowana do przechowywania wielu produktów przez cały rok. Dużym plusem jest także czas wykonania takiej hali. Kilka tygodni i stoi gotowa do użytku.

Re: magazynowy namiot

: 29 lip 2020, 14:22
autor: ireinger
Czy można taki namiot wynająć od kogoś na event firmowy?

Re: magazynowy namiot

: 14 wrz 2020, 9:04
autor: Żona
Jeśli planujecie otworzyć własny magazyn, to koniecznie zapoznajcie się z ofertą firmy amRACK na stronie internetowej amrack.pl. Jak widać, w ofercie możecie tam znaleźć przede wszystkim najróżniejsze rodzaje regałów magazynowych - paletowe, półkowe, wyjezdne, mobilne i wiele innych ;) Jestem przekonana, współpraca z tą firmą będzie dla Was korzystna ;)

Re: magazynowy namiot

: 18 lis 2020, 16:49
autor: można
Zarówno można powiedzieć, że namiot wystawowy jest namiotem magazynowym i odwrotnie. Bo jednak w magazynie łatwo zorganizować na przykład wystawę dla klienta. A z kolei mały namiot wystawowy może tworzyć magazyn otwarty. A ogólnie to wam mogę powiedzieć, że jeden i drugi rodzaj namiorów wynajmie wam firma MP Tent .

Re: magazynowy namiot

: 18 sty 2021, 21:34
autor: Giula
Można i oczywiście na taki magazyn postawić, dobrze sobie wszystko przemyślcie, bo rodzajów magazynów jest bardzo dużo oczywiście. Pomyślcie od razu i o wyposażeniu do magazynu. Tu na stronie http://ogrodzeniamagazynowe.pl znaleźć można ogrodzenia magazynowe, te wykorzystacie do przeróżnych rzeczy w każdym magazynie.

Re: magazynowy namiot

: 04 maja 2021, 10:05
autor: Bestia
Do przechowywania różnych rzeczy bardzo dobrze sprawdzają sie też worki tego typu - https://skladuj24.pl/grupa/worki-big-bag. Mają dużą pojemność, są bardzo wytrzymałe i mogą być wtórnie wykorzystywane. Wyposażenie magazynowe ułatwia pracę, więc warto na nie stawiać.