Strona 1 z 1

najlepsza firma spedycyjna

: 13 lut 2019, 12:05
autor: Felicia
Gorąco polecam firmę spedycyjną http://rras.pl/ . Oferuje ona rozwiązania logistyczne w kontekście transportu a w tym również usługi takie jak magazynowanie, obsługa celna, ubezpieczenie cargo ładunku.

Re: najlepsza firma spedycyjna

: 15 lut 2019, 13:21
autor: kermia
Dobrze wiedzieć, zapoznam się z ich ofertą.

Re: najlepsza firma spedycyjna

: 17 kwie 2019, 21:58
autor: Franek74
Ja miałem okazję współpracować z prawdziwymi fachowcami w temacie firmą Net-Cargo z Gdyni. Mają własną agencję celną. Oferują zintegrowane usługi w ramach: transportu lądowego i morskiego. Obsługują transport ładunków o nietypowych wymiarach. Współpracę oceniam na szóstkę z plusem.

Re: najlepsza firma spedycyjna

: 04 gru 2019, 9:29
autor: freddy
Ja w temacie sprawdzonych agencji celnych, mogę wam polecić nawiązanie współpracy z firmą https://notom.pl/ Sam od dawna importuję towary spoza Unii Europejskiej i korzystam z ich usług. Można na nich w pełni polegać.

Re: najlepsza firma spedycyjna

: 08 sty 2020, 21:17
autor: anula
Najlepiej zlecić to profesjonalistom jak spedycja https://izntrade.com/#section-3 która ma wieloletnie doświadczenie w tej branży. Dowiozą wszystko na czas i bez uszkodzeń a wszystko w atrakcyjnej stawce. Nie powierzaj swoich towarów byle komu bo może się okazać że produkty dojadą zniszczone a tego wolisz uniknąć. Nie zawsze tanie znaczy lepsze i tak jest w przypadku transportu.

Re: najlepsza firma spedycyjna

: 17 sty 2020, 8:54
autor: soltar
Znalezienie porządnej firmy spedycyjnej jest ważne dla każdej firmy. Ja sam zawsze korzystam z usług http://vomax.eu/ i mogę polecić ich również wam. Zajmują się transportem i spedycją i mają w tym całkiem spore doświadczenie.

Re: najlepsza firma spedycyjna

: 16 sie 2020, 22:22
autor: Ela012
Jeśli chodzi o prowadzenie własnego magazynu zawsze trzeba dokładnie zapoznać się z warunkami w jakich dany artykuły muszą być przechowywane oraz zapewnić odpowiednie procedury działania magazynu. Logistyka magazynowa - https://logit.com.pl/logistyka-magazynowa-logit stanowi najważniejszy element prowadzenia magazynu, dlatego też czasami warto pokusić się o fachowe doradztwo w tym zakresie. Wtedy dowiecie się wszystkich niezbędnych szczegółów.

Re: najlepsza firma spedycyjna

: 15 lut 2021, 11:33
autor: pawełek
Zarówno usługi transportowe jak i doradztwo oferuje ta firma logistyczna - https://www.toplogistic.pl/. W ofercie można znaleźć zarówno usługi transportu krajowego oraz międzynarodowego, obsługę celną oraz profesjonalne doradztwo logistyczne. Dzięki temu nie trzeba się już o nic martwić, a usługi są wykonywane kompleksowo.