Strona 1 z 1

Biuro rachunkowe w internecie

: 12 lis 2019, 16:12
autor: markus
Czesc, ostatnio miałem ciekawy pomysł by zaczac prowadzenie biura rachunkowego w internecie. Co sądzicie o takim pomyśle? Ja sądzę, że to fajna sprawa bo może to poszerzyc grono klinetów. Fajnie może się do tego sprawdzic oprogramowanie https://mb24.pl . Ma ono wszystko co potrzebne do księgowości w takim biurze, ma funkcje takie jak kadry i płace, rozliczanie z ZUS i Ministerstwem Finansów i pozwala na automatyczne księgowanie dokumentów. Dodatkowo można je testowac za darmo.

Re: Biuro rachunkowe w internecie

: 24 mar 2020, 14:53
autor: berczak
Ogólnie to ja korzystam z usług biura rachunkowego https://www.masterbill.com.pl/oferta/ksiegowosc-tychy/ więc nie potrzebuję korzystać z tych internetowych choć i tak bym się mocno zastanawiał. Przez internet niby wygodnie, ale nie ma pewności o jakości usługi tak dalej. Dlatego ja polecam sprawdzić ofertę MasterBill.

Re: Biuro rachunkowe w internecie

: 17 kwie 2020, 12:43
autor: menidera
W Krakowie znajduje się bardzo dobre biuro rachunkowe, które zajmuje się doradztwem podatkowym oraz świadczeniem usług rachunkowych online. Jeżeli rozglądacie się za sprawdzonymi specjalistami to polecam wam skontaktować się z firmą http://www.fidus-podatki.pl/ Sam korzystam z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.

Re: Biuro rachunkowe w internecie

: 14 wrz 2020, 9:16
autor: Żona
Jeśli miałabym Wam polecić jakieś dobre i godne zaufania biuro rachunkowe, to byłaby to firma https://europim.pl/biuro-rachunkowe/. Jak widać można zlecić jej zarówno prowadzenie pełnej księgowości, jak i obsługę kadrowo-płacową oraz wysyłkę pitu rocznego. Na rynku działa już od 2007 roku, tak więc doświadczenia jej nie brakuje :) Polecam ;)

Re: Biuro rachunkowe w internecie

: 14 wrz 2020, 9:55
autor: mvandervort
Usługi księgowe świadczone drogą internetową to dobre rozwiązanie.

Re: Biuro rachunkowe w internecie

: 07 paź 2020, 22:32
autor: Rafałek
Ja pomoc znalazłem tutaj https://techtax.pl. Bardzo fachowa pomoc w dowolnego rodzaju sprawie. Jeśli chcemy, aby nasza firma się rozwijała, nie możemy sobie pozwolić na osobiste księgowanie naszych pieniędzy, ponieważ zajmie nam to za dużo czasu. Fachowość jest słowem kluczem, przez którego pryzmat wybrałem najlepsze dla mnie biuro.

Re: Biuro rachunkowe w internecie

: 29 sty 2021, 0:04
autor: KamiŚ12
Ja na szczęście do swojego biura księgowego mam niedaleko więc nie muszę korzystać z usług online ale jak miałem kwarantannę to nie było problemu z wysłaniem papierów droga internetową. Jeżeli ktoś jest z Warszawy i szuka dobrego biura księgowego to serdecznie polecam https://www.adamus.net.pl/kontakt.

Re: Biuro rachunkowe w internecie

: 12 lut 2021, 18:00
autor: BasiaCzyż
Ja uważam, że to bardzo ciekawe rozwiązanie. Sama od długiego czasu współpracuję z internetowym biurem rachunkowym: https://www.eksiegowosc-optimum.pl. Specjalizują się w usługach księgowych, konsultacjach ekonomicznych i obsłudze kadrowo-płacowej. Posiadają w tym zakresie wysokie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie.

Re: Biuro rachunkowe w internecie

: 05 mar 2021, 23:30
autor: mayczak
Szczerze? Podatki to czarna magia, dlatego szukam zawsze informacji online. Koniecznie zerknijcie sobie na stronę https://jpk.info.pl/pliki-jpk/podatek-cukrowy-cuk-1/ , na której znajdziecie sobie szczegółowe informacje dotyczące takiego podatku. Warto wiedzieć, co i jak.

Re: Biuro rachunkowe w internecie

: 01 lip 2021, 9:37
autor: Lamnaś
Negocjacje stawki także, gdy obroty wzrosną, przynajmniej w biurach w których właściciele nie mają ochoty dokładać. Zwyczajnie jeśli rosną znaczaco obroty, lub dzieje się coś innego np. wejście w ryzykowna nowa branżę, powoduje odpowiedzialność br na wyższe kwoty i wzrost ryzyka. Środki na wyższe OC i kwalifikacje pracowników nie biorą się znikąd, tylko że stawek ustalanych z klientami.

Jesli zastanawiacie się jak wybrać dla siebie odpowiednie biuro rachunkowe polecam wejść sobie na stronę:
https://bielsko.mamnewsa.pl/gospodarka/ ... -w-bielsku

Kilka faktow, na które trzeba zwrócić uwagę przy wyborze.

Re: Biuro rachunkowe w internecie

: 27 lip 2021, 18:43
autor: Łukasz1293
Aktualnie najlepszą formą uzyskania pomocy z dziedziny rachunkowości są porady podatkowe online. Możecie liczyć na profesjonalną pomoc z dziedziny rachunkowości bez konieczności wychodzenia z domu. Poprzez tą usługę można skorzystać z porady dotyczącej między innymi sposobu rozliczenia z urzędem skarbowym.

Re: Biuro rachunkowe w internecie

: 26 sie 2021, 20:07
autor: Bób
W sumie ja posiadam swoje biuro rachunkowe z którego usług korzystam i jestem zadowolony z efektów. Polecam również współpracę z firmą https://taxology.co/pl/ gdyż to właśnie dzięki nim same kwestie podatkowe w szczególności przy sprzedaży zagranicznej stają się o wiele prostsze.

Re: Biuro rachunkowe w internecie

: 28 wrz 2021, 16:36
autor: beśka
Jeśli chodzi o prowadzenie ksiąg rachunkowych i kompleksową obsługę księgową to sprawdzi wam się biuro rachunkowe w warszawie https://taxexpert24.pl/102-biuro-rachun ... rodmiescie Rzetelnie i terminowo działają, dzięki nim mam spokojną głowę, bo wiem, że wszystkim fachowo się zajmują. Punkt ode nie też za przyjazne stawki i dobry kontakt z klientem.

Re: Biuro rachunkowe w internecie

: 04 paź 2021, 9:04
autor: Włod35
Ja polecam właśnie biuro rachunkowe wybierać po prostu z polecenia, zawsze ktoś ma kogoś do polecenia. Ja też swój kontakt do https://www.adamus.net.pl/ dostałem od kolegi przedsiębiorcy. Współpraca bardzo udana, 0 problemów, kompleksowo rozliczają mnie i pracowników, udzielją natychmiast informacji jak są jakieś kłopoty

Re: Biuro rachunkowe w internecie

: 08 lis 2021, 19:19
autor: January
Niestety ja jeszcze z takich rozwiązań nigdy nie miałem okazji skorzystać i tak naprawdę jestem zdania, ze dość ważną sprawą jest to, aby wiedzieć jak prowadzić naszą firmę. W sumie większe przedsiębiorstwa również zwracają uwagę na na to aby dział kadr i płac prężnie działał i wcale mnie to nie dziwi. Jednak jak tylko przeczytałem artykuł ze strony https://mikroprzedsiebiorcaroku.pl/a/dk ... o-korzysci to już dziś wiem, że payroll może być faktycznie doskonałym rozwiązaniem.

Re: Biuro rachunkowe w internecie

: 03 sty 2022, 15:21
autor: Fłorka
Dobre biuro rachunkowe znajduję się w Warszawie na Lanciego i biuro prowadzi pani Jadwiga Adamus https://www.adamus.net.pl/kontakt . Biuro znalazłam całkiem przez przypadek w internecie i moim zdaniem trafiłam w dziesiątkę. Biuro oferuje kompleksowe usługi na najwyższym poziomie i w dobrej cenie. Z tego co widziałam na stronie to biuro działa również w Piasecznie na ulicy Hemara 29. Ogólnie to polecam zapoznać się z oferta biura na stronie bo wszystko jest dokładnie opisane.

Re: Biuro rachunkowe w Bydgoszczy

: 05 maja 2022, 23:36
autor: Biuro rachunkowe
Biura rachunkowe świadczą różnorodne usługi dla firm. Pomagają w podatkach, doradztwie podatkowym i usługach księgowych.Biuro rachunkowe to biuro świadczące usługi księgowe, takie jak doradztwo podatkowe i inne usługi księgowe dla firm. Biura te znajdują się zwykle w pobliżu danej firmy.

Celem biura rachunkowego jest upewnienie się, że firma posiada wszystkie niezbędne informacje o swojej sytuacji finansowej, aby mogła podejmować świadome decyzje dotyczące rozwoju firmy.