Strona 1 z 1

Szukam wysokiej jakości zestawu kluczy

: 08 lis 2019, 23:01
autor: Jaceks
Witam,
Szukam większego zestawu różnych kluczy w tym oczywiście wersji nasadowych. Czy macie może dla mnie jakieś przydatne wskazówki na co warto zwrócić uwagę w tym zakresie oraz w jakim sklepie można liczyć na dobre ceny?
Pozdrawiam!

Re: Szukam wysokiej jakości zestawu kluczy

: 12 lis 2019, 21:37
autor: Domek
No to możesz odwiedzić ofertę sklepu https://www.narzedziak.pl/group/promocje w którym znajdziesz szeroką gamę propozycji w zakresie zestawów kluczy nasadowych i nie tylko. Akurat trwają niezłe przeceny, także może skorzystasz ;)

Re: Szukam wysokiej jakości zestawu kluczy

: 18 lis 2019, 16:38
autor: Pitros
Domek pisze: 12 lis 2019, 21:37 No to możesz odwiedzić ofertę sklepu https://www.narzedziak.pl/group/promocje w którym znajdziesz szeroką gamę propozycji w zakresie zestawów kluczy nasadowych i nie tylko. Akurat trwają niezłe przeceny, także może skorzystasz ;)
Podzielam pozytywną opinię poprzednika i też uważam, że jeśli chodzi o zakup narzędzi, akcesoriów itd. do firmy to warto zwrócić uwagę na narzedziak.pl gdzie jest praktycznie wszystko no i jeszcze spore obniżki cen jak trafisz w dobrym momencie. Ja ostatnio jakoś domawiałem zestaw kluczy Yato Klucze nasadowe 1/4" 42 szt. YT-14481 wraz z imbusami bo nigdy nie wiadomo kiedy będą potrzebne a i tak zazwyczaj zaskakują.

Re: Szukam wysokiej jakości zestawu kluczy

: 20 lis 2019, 20:03
autor: Pilcia
Dobrze wiedzieć ;) W naszej firmie ja odpowiadam za wyposażenie oraz sprzęt, więc jak tylko znajdę trochę czasu to na pewno sprawdzę dostępne opcje co mają i popytam chłopaków czego im brakuje.

Re: Szukam wysokiej jakości zestawu kluczy

: 20 lis 2019, 20:17
autor: ArkadiuSz
Również robiliśmy już nie raz u nich większe zamówienia i jednak widać, że podchodzą do zadań profesjonalnie bo wszystko dobre zapakowane, zgodne z zamówieniem i też w dobrej cenie. Dobre zestawy narzędziowe, rozwiązania zarówno do budownictwa, remontów i warsztatów. Warto przejrzeć, może akurat znajdziecie to co potrzebne a rozsądne pieniądze :)