Strona 1 z 1

nawóz do kwiatów

: 28 paź 2019, 23:04
autor: JakubNowakowski
Czesc,

znacie jakies dobre sklepy online gdzie kupie nawoz do roslinek doniczkowych?

Re: nawóz do kwiatów

: 28 paź 2019, 23:06
autor: PiotrKol
Czesc,

ja moge Ci polecic firme Agrecol - tutaj masz ich sklep https://agrecol.pl. Kupuje tutaj sporo nawozow, poniewaz mam wiele kwiatow i musze przyznac, ze jestem z nich bardzo zadowolony. Najwiecej kupuje ich do storczykow. Musze przyznac, ze kwitna swietnie :) Polecam sprawdzic :)

Re: nawóz do kwiatów

: 21 lis 2019, 17:14
autor: dropp
Bardzo duży wybór różnego rodzaju nawozów znajdziecie w https://www.inco.pl/dzialalnosci/nawozy-ogrodnicze . To bardzo ważne, aby odpowiednio nawozić rośliny, gdyż do prawidłowego wzrostu są im potrzebne związki odżywcze. Sama gleba i woda to za mało

Re: nawóz do kwiatów

: 27 lis 2019, 10:42
autor: freddy
Wszystkim osobom z województwa śląskiego, które rozglądają się za porządnymi nawozami do roślin polecam zajrzeć na stronę http://ogrodslaski.pl/ Jest to świetne centrum ogrodnicze, które ma porządne nawozy do roślin ogrodowych i domowych.

Re: nawóz do kwiatów

: 27 lis 2019, 12:45
autor: alizacy
Jeśli chodzi o sklepy to wybór jest naprawdę duży, prędzej kieruj się marką nawozu i tutaj polecę http://www.substral.pl/ a potem po prostu poszukaj gdzie możesz taniej kupić. Nie polecam korzystać z niesprawdzonych produktów czy marek, gdyż mogą one doprowadzić do tego, że rośliny nie będą tak dobrze rosły jak powinny

Re: nawóz do kwiatów

: 18 gru 2019, 13:54
autor: Andrzej1
Dzisiaj to już raczej standard, więc nie ma się nad czym zastanawiać. Jak dla mnie, powinniście podejść do tematu w sposób racjonalny i wykorzystać potencjał, jaki daje wykorzystanie odpowiednich nawozów. Na przykładzie takich elementów jak https://www.dr-green.pl/nawozy-dolistne dobrze widać, jak może to pomóc przy Waszych roślinach. Sami się o tym przekonajcie!