Strona 1 z 1

Gotowy projekt domu

: 23 paź 2019, 17:03
autor: arianna
gotowe projekty domów to bardzo dobre rozwiązanie. Sama szukam teraz ciekawego projektu domu i akurat tutaj http://www.mgprojekt.com.pl/ udało mi się znaleźć wiele gotowych projektów domów,które wręcz zachwycają. Jakie projekty wam się podobają?

Re: Gotowy projekt domu

: 17 lis 2019, 18:57
autor: amelka
Własny dom to spełnienie marzeń! My obecnie mieszkamy w bloku, ale niedawno kupiliśmy działkę. Mamy też już upatrzony projekt domu na https://www.domywstylu.pl/projekt-domu-szyszka_dr-s.php i chyba go zamówimy. Chcielibyśmy z meżem rozpocząć budowę na wiosne.

Re: Gotowy projekt domu

: 28 lis 2019, 19:08
autor: koneczka
My z mężem myślimy o projekcie domu z Projekty z Wizją. Wybór jest bardzo duży, więc na pewno znajdziemy tam coś dla siebie. Marzy nam się duży, nowoczesny dom z dużą ilością okien, aby w pomieszczeniu było jasno. Czy ktoś z was korzystał może z tego biura projektowego? Chętnie poznam wasze opinie przed zakupem.

Re: Gotowy projekt domu

: 06 gru 2019, 15:45
autor: anula
A czemu nie sprawdzicie jeszcze projekty gotowe oferowane przez firmę https://wybieramprojekt.pl/inspiracje/ ? Ja też jestem na etapie poszukiwań dla siebie projektu domu i tam najbardziej mnie zachwyciły propozycje. Ich domy są naprawdę niepowtarzalne.

Re: Gotowy projekt domu

: 11 gru 2019, 8:48
autor: liluna
Oczywiście pomysłów na podejście do wyboru projektów domów jest cała masa. Mi najbardziej spodobały się gotowe projekty domów na tej stronie https://www.archido.pl/ mają również w swojej ofercie, projekty garażów, można negocjować ceny, więc uważam że warto. Większość osób decyduje się na gotowy projekt domu. Zlecanie wykonania projektu indywidualnego dla większości z nas mija się z celem.