Strona 1 z 1

konstrukcja dachu

: 18 paź 2019, 16:55
autor: Nielubieludzi
A co z konstrukcją dachową ? Bo ja osobiście rozważam wiązary w technologii płytek kolczastych, które produkuje firma WPW Invest > http://wpwinvest.pl/technologia/zalety-technologii
. Firma ta dysponuje dźwigiem kołowym, który wykorzystywany jest do montażu dachu tego typu. Przyjeżdża on na budowę wraz z konstrukcją, dzięki czemu nie zachodzi potrzeba zapewnienia dodatkowego, specjalistycznego sprzętu w tym celu.

Re: konstrukcja dachu

: 23 paź 2019, 16:37
autor: arianna
Zdecydowanie się z Toba zgadzam bo konstrukcja dachowa jest niezwykle ważna. Najlepiej jest wybrac do tego konkretnych specjalistów, moim zdaniem są to https://mgdachy.pl/producent-wiazarow-dachowych. Wykonaja dla Ciebie konkretny projekt i zajmą się też dokładnym wykonaniem. Powinnaś byc zadowolona

Re: konstrukcja dachu

: 23 paź 2019, 17:43
autor: abba
No ja też mogę powiedzieć, że MG Dachy to fachowcy, ale i to, że za darmo dowiozą gotowe prefabrykaty w miejsce budowy. Poczytaj sobie o tym https://mgdachy.pl/wycena-konstrukcji/ . No i jako jedyni mają darmową wycenę konstrukcji. Nikt inny tego nie oferuje.

Re: konstrukcja dachu

: 24 wrz 2020, 2:03
autor: dannika
szukam dobrych dekarzy z okolic Łodzi

Re: konstrukcja dachu

: 27 lut 2021, 12:06
autor: Larś
U nas projektem oraz montażem dachu z prefabrykatów zajęła się firma Binder Projekt z Włocławka - http://www.binder-projekt.wloclawek.pl/ (przyjmują zlecenia z całej Polski). Polecił nam ją znajomy, któremu wcześniej wykonała dach i jesteśmy zadowoleni. Bardzo porządna firma, z doświadczeniem, solidnymi pracownikami, którzy chętnie służą pomocą i wszystko dobrze tłumaczą. Prace wykonali terminowo i wszystko zgodnie z umową.

Re: konstrukcja dachu

: 03 mar 2021, 12:58
autor: kubił
Konstrukcja dachu jest bardzo ważna, sam wiem jak wygląda budowa dachu. Korzystałem z usług https://mgdachy.pl/cena-wiezby-dachowej/ i powiem Wam, że profesjonalne podejście do klienta jest dużym atutem tej firmy. Cena nie jest duża, a efekt jest zadziwiający. Polecam Wam wszystkim, którzy zastanawiają się nad dachem.

Re: konstrukcja dachu

: 09 mar 2021, 11:47
autor: Obęs
Natomiast szukając skutecznej hydroizolacji dla fundamentów i dachów to zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez Icopal i dokładnie chodzi mi tutaj o Papy w Technologii Szybki Profil® SBS. Jednocześnie licząc na Imienne Gwarancje Jakości Icopal do 45 lat.

Re: konstrukcja dachu

: 29 kwie 2021, 13:46
autor: Doroń
Bardzo dobrze, ze poprzednik poruszył temat hydroizolacji o której nie powinniście zapominać ponieważ jednak kluczowa jest jakość wykonania, bezpieczeństwo i jednocześnie wieloletnia gwarancja. Mam nadzieję, ze i u Wasz Icopal się sprawdzi bo rzeczywiście na tle standardów wykonania trudno mieć tutaj jakiekolwiek zastrzeżenia.