Strona 1 z 1

Pracownia MG Projekt

: 15 paź 2019, 18:05
autor: cukrowa
Jak pewnie sami wiecie, budowa domu to poważne przedsięwzięcie, a my się chcemy jego podjąć. Tylko szukamy rzetelnej pracowni z dobrymi opiniami. Będziemy budować dom gotowy. I znaleźliśmy pracownię MG Projekt http://www.mgprojekt.com.pl/ . Czy możecie nam wiecej o niej powiedzieć? Dobre rysunki oferują?

Re: Pracownia MG Projekt

: 22 paź 2019, 17:57
autor: abba
Ja tam nie mogę nic im zarzucić. Jak kupiłam projekt, to niczego zmieniać nie musiałam. A jeszcze była to Supernowość Tygodnia, więc i udało mi się dobry rabat upolować. No, ale bynajmniej ekipa nie miała problemów z budową wg tych projektów.

Re: Pracownia MG Projekt

: 26 paź 2019, 11:45
autor: olka
Nie korzystałam z usług tej pracowni, bo na razie nie myślę o zakładaniu rodziny, ale często sie natykam na informacje o nich w sieci,p . Wydaje mi się, że to dobra pracownia, zatrudniająca fachowców. Bo nie spotkałam się jeszcze z negatywną opinią. Ale to to musisz zrewidować już sama.

Re: Pracownia MG Projekt

: 10 lis 2019, 9:28
autor: małaaa
O widzę, że piszecie tutaj na temat pracowni MG Projekt, super. Kolega mi ich polecił i rzeczywiście mają świetne projekty. Znalazłam tam nawet idealny projekt domu dla siebie, zobaczcie sami - https://www.mgprojekt.com.pl/projekty-m ... rowy-waski . Jak go oceniacie?

Re: Pracownia MG Projekt

: 10 lip 2020, 10:31
autor: heidenreichcurt
Wybór odpowiedniego biura projektowego jest bardzo ważne.