Strona 1 z 1

Gadżety na wieczór Panieński

: 22 wrz 2019, 17:10
autor: andzia
Jakie gadżety na wieczór kawalerski i panieński najlepiej zakupić ? Widziałam ciekawe propozycje na https://pannaikawaler.pl , ale już sama nie wiem co wybrać. Może coś doradzicie konkretnego i fajnego? Może ktoś ma większe doświadczenie w tym temacie niż ja osobiście?

Re: Gadżety na wieczór Panieński

: 23 wrz 2019, 13:19
autor: graczol
Zalezy jakie zabawy planujecie haha

Re: Gadżety na wieczór Panieński

: 29 wrz 2020, 17:38
autor: anula
Jeśli planujecie wyjść na wieczór kawalerski do jakiegoś klubu, np tutaj https://hustlerclub.pl/wieczory-kawalerskie/ to nie widzę sensu zakupu żadnych dodatkowych gadżetów. Na miejscu będą czekać na was atrakcje, o których z pewnością nie zapomnicie i wybawicie się tak, jak nigdy dotąd :)

Re: Gadżety na wieczór Panieński

: 20 paź 2020, 21:36
autor: Miłoszewski
anula pisze: 29 wrz 2020, 17:38 Jeśli planujecie wyjść na wieczór kawalerski do jakiegoś klubu, np tutaj https://hustlerclub.pl/wieczory-kawalerskie/ to nie widzę sensu zakupu żadnych dodatkowych gadżetów. Na miejscu będą czekać na was atrakcje, o których z pewnością nie zapomnicie i wybawicie się tak, jak nigdy dotąd :)
I można to spokojnie połączyć z New Orleans. Ten sam właściciel ale trochę różne kluby. Hustler bardziej niegrzeczny. Możliwość przejechania między jednym a drugim :) A teraz maja promocję i wejścia do obu są bez opłat. Dodatkowo w New Orleans do każdego zakupionego open baru, jedno wybrane danie z karty gratis. Całkiem fajne promocje mają.

Re: Gadżety na wieczór Panieński

: 05 maja 2021, 21:05
autor: Śnieżka
Jak na razie żadne kluby nie wchodzą w grę, a wieczór kawalerski odbyć się powinien. Przecież to ostatni dzień "wolności" Pana Młodego. Doskonała okazja do spotkania w męskim gronie. Proponuję poszukać inspiracji na stronie https://www.blueapart.pl/blog/62/jak-zo ... nad-morzem