Strona 1 z 1

pomoc architekta

: 29 sty 2019, 11:12
autor: arianna
Czy przy budowie domu lub urządzaniu czy to mieszkania czy domu korzystaliście z pomocy architekta ? My chcemy się w tym roku budować, ale te wszystkie gotowe projekty jakoś całkowicie mi nie odpowiadają. Zdecydowanie bardziej wole skupić się na pomocy architekt Poznań http://www.palladium.com.pl/ . Widziałam, ze projektują też wnętrza wiec wszystko było by gotowe za jednym razem.

Re: pomoc architekta

: 09 lut 2019, 14:00
autor: Ela012
Jeśli chcemy żeby wnętrze było urządzone według najnowszyh trendów i z wykorzystaniem fajnych udogodnień, to na pewno pomoc architekta będzie nieoceniona (np. http://pixels.com.pl/). Profesjonalista, który na co dzień zajmuje się wykonywaniem projektów wie co się sprawdza w praktyce i jak łączyć ze sobą poszczególne elementy i dekoracje. W ten sposób wnętrze będzie piękne i spójne.

Re: pomoc architekta

: 05 lip 2019, 22:38
autor: trevor
Nie każdy z nas posiada umiejętności aranżowania wnętrza od A do Z lub też nie dysponuje odpowiednią ilością czasu potrzebnego na szukanie inspiracji, materiałów oraz na dopasowywanie do siebie mebli, kolorów ścian czy dodatków. Dlatego nie raz pomoc architekta wnętrz jest naprawdę nieoceniona. Zatrudniając taką firmę jak np. Abrys z Lubonia (tu przykłady aranżacji - https://www.abrys.net/) można być spokojnym o to, że mieszkanie będzie wyglądało jak żywcem wzięte z katalogu wnętrzarskiego. Architektci cały czas dokształcają się w kwestii urądzania wnętrza, śledzą na bieżąco zmieniające się trendy w modzie dzięki czemu ich projekty zapewniają, że mieszkanie będzie innowacyjne, nowoczesne ale i przede wszystkim funkcjonalne i komfortowe w użytkowaniu.

Re: pomoc architekta

: 15 lip 2019, 20:08
autor: Savil
To jest kwestia w której Ci nie pomożemy. Tylko Ty możesz znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Re: pomoc architekta

: 30 lip 2019, 22:17
autor: Jasmine
Moim zdaniem nie zawsze pomoc architekta przy urządzaniu mieszkania jest potrzebna. Zupełnie inaczej natomiast wygląda ta kwestia, jeżeli bierzemy pod uwagę budowę domu. Na szczęście w takich pracowniach jak MG Projekt znajdziemy wiele ciekawych propozycji domów, a dodatkowo mamy możliwość skorzystania także z fajnych konkursów, jak chociażby https://www.mgprojekt.com.pl/konkurs-fotograficzny-2019 , w ramach których możemy wygrać atrakcyjne nagrody:).

Re: pomoc architekta

: 11 paź 2019, 9:11
autor: Malina
Podczas projektowania wnętrza pomoc architekta często jest nieoceniona. Tak naprawdę samodzielnie ciężko jest zaprojektować wnętrze tak, by całość byłą spójna i funkcjonalna. Jeśli nie macie pomysłu na wystrój swojego mieszkania to zerknijcie tu. To strona biura projektowego prowadzonego przez panią Joannę Kłusak. Pani Joanna do każdego klienta podchodzi indywidualnie, bada jego potrzeby względem aranżacji i dobiera najciekawsze rozwiązania. Ponadto pomaga w wyborze materiałów wykończeniowych oraz dodatków do wnętrza. Może tez polecić zaufanych fachowców, którzy wykończą mieszkanie zgodnie z projektem.

Re: pomoc architekta

: 15 gru 2019, 22:20
autor: alizacy
Ja osobiście nie wyobrażam sobie stawiać domu czy go urządzać bez pomocy architekta. Nie mam żadnej wiedzy w tym temacie, ani umiejętności, nie wspominając już o czasie. Jeśli jesteście w podobnej do mnie sytuacji to tu https://kael.eu/architektura macie sprawdzony namiar na dobrych architektów, którzy działają na terenie warszawy