Strona 1 z 1

Osuszanie budynków

: 18 wrz 2019, 15:44
autor: koneczka
Ostatnio szukaliśmy kogoś kto by osuszył nam piwnicę jak nam ją zalało. Udało mi się wtedy znaleźć firmę, która specjalizuje się w osuszanie budynku. Dobrze, że są na rynku profesjonalne firmy, które tego typu usługi mają w swojej ofercie. Ciekawa jestem, czy wam też się zdarzyło skorzystać z usług takiej firmy?

Re: Osuszanie budynków

: 01 paź 2019, 23:27
autor: stefcia
Jak potrzebujesz kogoś od osuszania piwnicy to firma osuszająca warszawa Optimal powinna być strzałem w dziesiątke. Prowadzą swoją działalność już wiele lat wiec mają doświadczenie, po za tym jest to firma która zna się na potrzebach klientów i specjalnie dla nich wprowadzili darmowe oględziny, dzięki czemu nie musisz liczyć dodatkowych kosztów.

Re: Osuszanie budynków

: 07 paź 2019, 9:31
autor: lipka75
w moim przypadku skoro raz już zalało piwnice to znaczy, że będzie ją zalewać co roku... dlatego uważam, że lepiej postawić na zakup osuszacza powietrza, zamiast go wynajmować :) tym bardziej, że taki osuszacz przydaje się również w domu, np. do suszenia prania :) dlatego z własnego doświadczenia polecę wam ten osuszacz

Re: Osuszanie budynków

: 13 lis 2019, 11:55
autor: Jarek
Piwnicy nie wystarczy tylko osuszyć. Trzeba jeszcze znaleźć i wyeliminować przyczynę zalania, czyli drogę którą woda dostaje się do środka. Jeśli jest to wina źle wykonanej izolacji, należy ją jak najszybciej naprawić, aby problem nie nawracał.

Re: Osuszanie budynków

: 05 gru 2019, 20:13
autor: roletka
Jeżeli ktoś z was miał problem z zalaniem (przez powódź na przykład) to zachęcam do sprawdzenia oferty warszawskiej firmy: www.optimal-osuszanie.pl, gdzie znajdziecie naprawdę profesjonalistów w swojej branży. Mają profesjonalny sprzęt, a co najważniejsze odpowiednią wiedzę. Jak dla mnie to świetna opcja, polecam wam sprawdzić :).

Re: Osuszanie budynków

: 17 kwie 2020, 12:52
autor: menidera
Wszystkim osobom rozglądającym się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się osuszaniem budynków na terenie Łodzi, polecam zgłosić się do http://fhu-tokarski.pl/ Sama korzystałam z ich usług i mogę powiedzieć że warto się z nimi skontaktować. Firma ta zajmuje się też ozonowaniem budynków. Warto się na to zdecydować po osuszeniu budynku.

Re: Osuszanie budynków

: 09 lip 2020, 12:07
autor: Karol221
Jeśli chodzi o Osuszanie budynków łódź to mogę polecić solidną , terminową i niedrogą firmę. Działają już dobrych kilka lat na rynku, osuszają domy, mieszkania budynki, biura. Ich doświadczenie i zaangażowanie pozwala klientom zminimalizować straty, czas i nerwy. Ceny mają bardzo przystępne.

Re: Osuszanie budynków

: 27 sie 2020, 16:31
autor: Robert7979
koneczka pisze: 18 wrz 2019, 15:44 Ostatnio szukaliśmy kogoś kto by osuszył nam piwnicę jak nam ją zalało. Udało mi się wtedy znaleźć firmę, która specjalizuje się w osuszanie budynku. Dobrze, że są na rynku profesjonalne firmy, które tego typu usługi mają w swojej ofercie. Ciekawa jestem, czy wam też się zdarzyło skorzystać z usług takiej firmy?
Wypożycz urządzenie tego typu - https://remont.biz.pl/osuszanie-i-usuwa ... a-wynajem/

Re: Osuszanie budynków

: 11 wrz 2020, 13:01
autor: alniria
Jeżeli mieszkacie w Warszawie i rozglądacie się za porządną firmą, która zajmuje się osuszaniem domów i mieszkań to polecam wam skontaktować się z http://osuszamypozalaniu.pl/ Oni działają bardzo sprawnie i mają całkiem niezłe ceny. Sam ostatnio korzystałem z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.

Re: Osuszanie budynków

: 30 sty 2021, 19:33
autor: ŚĆŚ
Jeśli chodzi o osuszanie budynków czy osuszanie mieszkań po zalaniu w Warszawie to polecam zdecydowanie skorzystać z pomocy firmy, która się w tym specjalizuje. Firm zajmujących się osuszaniem jest wiele, zwykle oferują korzystne ceny.

Re: Osuszanie budynków

: 02 mar 2021, 23:28
autor: ważniak
koneczka pisze: 18 wrz 2019, 15:44 Ostatnio szukaliśmy kogoś kto by osuszył nam piwnicę jak nam ją zalało. Udało mi się wtedy znaleźć firmę, która specjalizuje się w tym. Dobrze, że są na rynku profesjonalne firmy, które tego typu usługi mają w swojej ofercie. Ciekawa jestem, czy wam też się zdarzyło skorzystać z usług takiej firmy?
Dokładnie. Dobrze, że są takie firmy. Możemy do nich zadzwonić po pomoc, albo wynając osuszacz. Ja na http://www.tubabrzegu.pl/blogi/czytaj/1 ... je-wykonac czytałem artykuł o osuszaniu budynków. Kończymy budowę na pewnym etapie i musimy wynająć ekipę, która osuszy nam ściany żebyśmy mogli dalej z działać z wykończeniem domu.

Re: Osuszanie budynków

: 12 maja 2021, 6:14
autor: Łukasz
Osuszanie się sprawdza jeśli chodzi o jednorazowe zalanie pomieszczeń. Jeśli natomiast wilgoć mimo osuszania wraca, to znaczy, że trzeba szukać przyczyny zawilgocenia ścian, a samo osuszanie niewiele pomoże. Najlepszym rozwiązaniem jest w takiej sytuacji skorzystać z pomocy ekspertów z firmy Eko Projekt - http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/, która zajmuje się wykonywaniem ekspertyz budowlanych. Takie badanie pozwala ustalić źródło wilgoci, a eksperci z firmy przedstawia także jakie prace trzeba wykonać oraz ich kosztorys by pozbyć się problemu skutecznie i na stałe.

Re: Osuszanie budynków

: 16 cze 2021, 9:42
autor: miłosz
Od siebie mogę polecić jedną z najlepszych firm jaka zajmuje się osuszaniem budynków. Jest nią https://dezynfeusz.pl/osuszanie-budynkow-wroclaw/ . Tutaj możecie liczyć na szybką i fachową pomoc. Pracownicy tej firmy przyjeżdżają bardzo szybko do zlecenia z nowoczesnym sprzętem. Już raz korzystałem z ich usług i byłem naprawdę zadowolony z tej współpracy.

Re: Osuszanie budynków

: 09 wrz 2021, 8:28
autor: beśka
Osuszanie budynków, szczególnie po zalaniu to naprawdę ważna i potrzebna kwestia. Nie jest tajemnicą, jakie konsekwencje złego czy niedokładnego osuszania będą dla nas nieprzyjemne i długotrwałe. Dlatego też ja nie chciałem robić tego na własną rękę. Zacząłem szukać firmy z doświadczeniem w tym zakresie. Tą, na której usługi zdecydowałem się ostatecznie znalazłem na https://www.osuszanie-slim-pol.pl

Re: Osuszanie budynków

: 15 wrz 2021, 19:35
autor: pitaja
Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. http://uslugiwysokosciowe.waw.pl/malowa ... -elewacji/