Strona 1 z 1

Gdzie najlepiej kupić chemię budowlaną?

: 28 sie 2019, 21:07
autor: Walentyna
Co radzicie?
Gdzie najlepiej kupić taką chemię budowlaną?
Tutaj https://icmarket.pl/chemia-budowlana/ro ... ujace.html znalazłam duży wybór.
Dowiedziałam się, że Ic Market to zresztą część większej grupy sklepów.
Ktoś tam kupował?

Re: Gdzie najlepiej kupić chemię budowlaną?

: 21 lis 2019, 12:31
autor: Pitros
W przypadku posadzek betonowych, ceramicznych, czy kamiennych oraz dbaniu o marmur śmiało mogę polecić, abyście zwrócili uwagę na http://mk-diament.pl/oferta/chemia/proszki-polerskie/ gdzie znajdziecie szeroki wybór wysokiej jakości rozwiązań w tym zakresie. Pozwalają na dokładne i sprawne wyczyszczenie danych powierzchni i stworzenie ponownie świetnego efektu tak aby każdy z późniejszych użytkowników był zadowolony przez kolejne miesiące, czy lata.

Re: Gdzie najlepiej kupić chemię budowlaną?

: 06 gru 2019, 10:25
autor: freddy
Ja chemię budowlaną kupuję prosto od producenta. Dzięki temu mam produkty tego typu w najlepszych cenach. Polecam wam zapoznać się z ofertą firmy https://teais.pl/, jeżeli zależy wam na porządnej i niedrogiej chemii budowlanej.

Re: Gdzie najlepiej kupić chemię budowlaną?

: 07 gru 2019, 16:07
autor: Hubert78
Witajcie. Jeżeli interesuje was analiza materialow to zapraszam do kontaktu. W mojej firmie prowadzimy badania roznych materialow za pomocą tych urządzeń https://www.metrohm.com/pl-pl Jeśli jesteście zainteresowani tematem to zapraszam do kontaktu na priv :)

Re: Gdzie najlepiej kupić chemię budowlaną?

: 16 mar 2020, 15:47
autor: berczak
Bardzo dziękuję za wszelkie polecenia udało mi się znaleźć to, czego szukałem. Przy okazji tez chcę zapytać o ofertę https://www.automatyka24.pl/pl/katalog/ ... eczy-lepki a konkretniej o to który z przepływomierzy tu dostępnych Waszym zdaniem jest najlepszej jakości i dlaczego?

Re: Gdzie najlepiej kupić chemię budowlaną?

: 12 maja 2020, 10:19
autor: menidera
Trzeba rozejrzeć się za porządną firmą, która zajmuje się sprzedażą chemii budowlanej. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą https://silikonowe.com.pl/ Jest to sprawdzony sklep internetowy, który ma całkiem niezłe ceny.