Strona 1 z 1

Kleszcze

: 21 sie 2019, 15:35
autor: Nielubieludzi
W takich przypadkach warto zastosować różne środki, ktore będę kota wspomagały i nie bedą przyciągac od niego kleszczy. Widaomo, że jest ich duzo, dlatego pomyśl o stosowaniu takich http://zdrowyfutrzak.pl/pl/apteczka-futr...dla-kotow/ , kropelek. Według mnie są bardzo skuteczne.

Re: Kleszcze

: 12 wrz 2019, 11:54
autor: mrdaisy
Jeśli chodzi o kleszcze, to ryzyko zakażenia jest co roku coraz większe. Tutaj : https://futuramedica.pl/dr-optimus-biorezonance/ możecie skorzystać z profesjonalnej pomocy specjalistów, którzy sie tym zajmują. Na stronie możecie dowiedzieć sie wielu interesujących rzeczy na ten temat, myślę, że mogą się wam przydać, gdy kleszcz już was ugryzie.

Re: Kleszcze

: 20 lis 2019, 20:02
autor: kozicazgor
My mieszkamy w lesie wiec u nas kleszcze są czestym gościem. Kropelki niestety nie dzialaly a przetestowalam rozne. Dopiero obroza biobójcza z selecta HTC sie sprawdzila. Fajne jest w niej to ze ma odpowiednie zabezpieczenie i wypina sie w razie zahaczenia

Re: Kleszcze

: 08 cze 2020, 16:38
autor: irenee
Ja tam na pewno nie będę ryzykować z tymi kleszczami. Z tego co mi wiadomo to nawet 60% z nich może być zainfekowana. Jak mam w planach wypad sobie zrobić do lasów, na łąki- wszelkie miejsca, gdzie one mogą być to zabieram ze sobą odpowiednie środki ochronne. Tutaj http://www.usuwaniekleszczy.pl możecie znaleźć takie.

Re: Kleszcze

: 09 cze 2020, 19:37
autor: mjones
W takim razie jakie środki są najlepsze?

Re: Kleszcze

: 10 cze 2020, 15:26
autor: hills.francisca
Czy ktoś z Was dowiadywał się ile kosztuje badanie kleszcza? Badanie kleszcza jest wartościową propozycją wspierającą diagnostykę zakażenia chorób odkleszczowych. Dzięki badaniu możemy w stosunkowo krótkim czasie oszacować ryzyko zapadnięcia na jedną z chorób przenoszonych przez kleszcze. W sieci znalazłam to labolatorium https://zbadajkleszcza.pl/badanie-kleszcza-cena/.