Strona 1 z 1

Ogrodzenie panelowe

: 13 sie 2019, 13:00
autor: Lovely
Chcesz kupić ogrodzenia panelowe? A może chcesz zakupić ogrodzenia palisadowe lub ogrodzenia łupane? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź ofertę firmy tcsogrodzenia.com. Zajmuje się ona sprzedażą i montażem ogrodzeń.

Re: Ogrodzenie panelowe

: 17 sie 2019, 10:49
autor: Plandobrymam
Dobry pomysł ja też chce na takie ogrodzenie postawić. W nowoczesnych posesjach, przy nowo wybudowanych domach takie ogrodzenie bardzo dobrze powinno się sprawdzić, też nie ma co ukrywać, nie jest to najdroższy typ ogrodzenia, więc cena także jest sporym czynnikiem decydującym:D Tu myślę warto zajrzeć sobie na stronkę https://expert-ogrodzenia.pl/bramy-garazowe/ Oprócz solidnych bram garażowych będziecie mogli tu znaleźć właśnie różne ogrodzenia, w tym panelowe, palisadowe, ogrodzenia wiśniowski i wiele innych.

Re: Ogrodzenie panelowe

: 19 sie 2019, 11:28
autor: Loren
A takie ogrodzenie kratowe: https://www.mati-met.eu/ , od tego, konkretnego producenta?
Jest funkcjonalne, łatwe i szybkie w montażu oraz utrzymaniu, ale też fajnie wygląda wizualnie!
Znalazłam w sieci same pozytywne opinie o tym producencie, na stronie są tez rekomendacje.
Myślę, że nie ma co przesadzać z inwestycją w samo ogrodzenie, warto za to szukać solidnego wykonawcy,
który ma doświadczenie w tego typu realizacjach, produkuje świetne jakościowo panele, a zlecenia realizuje ekspresowo!

Re: Ogrodzenie panelowe

: 05 maja 2020, 9:27
autor: Żona
Moim zdaniem najlepsze do domu jest ogrodzenie betonowe. Firma http://ogrodzenia-betonowe.mazury.pl/, która działa w takich miastach jak Ełk, Suwałki, Giżycko, Gołdap, Olecko, Kętrzyn, Węgorzewo, Augustów czy też Mikołajki, oferuje takie właśnie wysokiej jakości ogrodzenia po całkiem niewygórowanych cenach :) Ogrodzenia betonowe są solidne i wytrzymałe, więc na pewno będziecie z nich zadowoleni ;)

Re: Ogrodzenie panelowe

: 19 maja 2020, 21:22
autor: Kolla
Mocne i solidnie wykonane ogrodzenie panelowe zamówiłam w firmie www.centrumogrodzen.pl. Mają bogatą ofertę i w razie potrzeby fachowo doradzą i podpowiedzą w wyborze. Udało mi się kupić produkt w konkurencyjnej cenie. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na takiego sprzedawcę.

Re: Ogrodzenie panelowe

: 02 lip 2020, 16:28
autor: zośka
Wiadomo, że ogrodzenie robi się na lata. Tym bardziej się cieszę, ponieważ dobre i solidne wybrałam. Samo ogrodzenie jest betonowe, ale do złudzenia kamień przypomina. Robi wrażenie. Do tego przęsła mam panelowe zamontowane pod kątem i wygląda to jak żaluzja. Niezależnie od warunków atmosferycznych nic się nie dzieje, to też ważne.

Re: Ogrodzenie panelowe

: 04 lip 2020, 11:29
autor: elfik12
@zośka, zaciekawiłaś mnie z tym wyglądem, że przypomina kamień naturalny. Musi ładnie wyglądać. Co to za ogrodzenie, z jakiej firmy?

Re: Ogrodzenie panelowe

: 05 lip 2020, 20:24
autor: zośka
elfik12 pisze: 04 lip 2020, 11:29 @zośka, zaciekawiłaś mnie z tym wyglądem, że przypomina kamień naturalny. Musi ładnie wyglądać. Co to za ogrodzenie, z jakiej firmy?
Rozumiem :) Już wszystko mówię. Ogrodzenie jest modułowe z firmy Joniec. Oferują takie w 3 wariantach. Zaletą i to dużą moim zdaniem oprócz wyglądu, jest też łatwość montażu.

Re: Ogrodzenie panelowe

: 19 lip 2020, 17:34
autor: Danicju
Trzeba wybrać coś praktycznego, więc i ogrodzenie, które wytrzyma z wami lata, ale także i takie, które będzie wam się podobać. Ja nie miałam z tym większych problemów na całe szczęści, proste, klasyczne ogrodzenia metalowe bardzo mi się spodobały. Te proponowane przez https://betto.pl/ogrodzenia/ogrodzenia-metalowe są również odporne na warunki atmosferyczne - deszcz, mróz, gorące słońce nie zrobi im nic złego. Szukając ogrodzenia warto wziąć pod uwagę ofertę tego producenta.

Re: Ogrodzenie panelowe

: 24 lip 2020, 13:24
autor: Adi3883
Ja również korzystałem ze wspomnianej już tu firmy www.centrumogrodzen.pl. Oferta super, a sprzedawca pomocny wyborze. Cenowo również byłem pozytywnie zaskoczony. Polecam.

Re: Ogrodzenie panelowe

: 24 lip 2020, 15:58
autor: celine25
Zaletą takich ogrodzeń jest bardzo łatwy montaż.

Re: Ogrodzenie panelowe

: 25 lip 2020, 19:19
autor: Wujo
Jeśli ogrodzenie panelowe, to tylko od https://palisada.pl/ogrodzenia-panelowe. Koniecznie sprawdźcie ich realizacje. Dawno nie spotkałam się z osobami, które przykładają tak dużą uwagę do detali i jakości wykonania. Cenowo nie znalazłam drugiej tak dobrej oferty. Polecam.

Re: Ogrodzenie panelowe

: 29 lip 2020, 18:50
autor: parma
My mamy ogrodzenie z bloczka dekoracyjnego Muro z Kost-Betu. Udało nam się dobrać bardzo ładny szary kolor "Marago", który idealnie pasuje do koloru naszego domu. Całość prezentuje się pięknie, kontrastując przy tym z naszą zieloną trawą z rolki. Jestem zadowolona z naszego ogrodu, nie mogę się doczekać aż zaproszę do nas gości na parapetówkę :) Wreszcie na swoim!