Strona 1 z 1

Brama wjazdowa

: 02 sie 2019, 14:29
autor: toli5
Jestem właśnie na etapie wyboru bramy i kilka osób zasugerowało mi tę firmę https://marciniakogrodzenia.pl/. Chciałbym poradzić się was w tej kwestii, bo nie bardzo wiem jaką firmę wybrać. Jaką Wy polecacie ? Korzystaliście z usług tej firmy ?

Re: Brama wjazdowa

: 12 wrz 2019, 23:26
autor: homej
Różne bramy są dostępne teraz i jak tylko trzeba ją wymienić czy to wjazdową czy w garażu to warto czytać o tym artykuły, by wiedzieć jaka będzie najlepsza. Bramy segmentowe http://segmentowebramy.pl/ są dość dobre i polecane przez wiele osób.

Re: Brama wjazdowa

: 09 paź 2019, 8:51
autor: Elrond
Jeśli chodzi o bramy albo o same napędy do bram, to ja z czystym sumieniem polecam www.piter-zaklad.pl Brama od nich służy mi już kilka lat, działa bez zarzutu, nigdy nie miałem z nią problemów. Poza tym usługa wykonana sprawnie, a pracownicy doradzili mi najlepsze rozwiązanie, dostosowane do moich oczekiwań i wymagań.

Re: Brama wjazdowa

: 28 lis 2019, 9:42
autor: milena
Brama wjazdowa to ważny element. Musi był przede wszystkim dobrze wykonana i dopasowana do całego otoczenia. Także do stylistyki budynku. Dlatego warto zdecydować się na dobrego wykonawcę, który weźmie wszystkie te elementy pod uwagę. Ja polecam firmę http://veldo.pl/. Mają przystępne ceny za usługę i można dam im gotowy projekt lub zlecić im zaprojektowanie. Mi ich pomysły przypadły do gustu.

Re: Brama wjazdowa

: 09 gru 2019, 11:09
autor: kamillos
Najważniejsze w automatycznej bramie wjazdowej na posesję jest niezawodność! A także skuteczne rozwiązanie gwarantujące otwarcie bramy w przypadku awarii! Nie chcemy przecież nie móc się dostać na swoją własną działkę :) W kwestii konkretnego rozwiązania warto przyjrzeć się Maxgate Wifi - najnowsze rozwiązania m.in. sterowanie za pomocą aplikacji. Dystrybutorem tej marki jest JB partner

Re: Brama wjazdowa

: 08 sty 2020, 9:31
autor: soltar
Dobrą firmą, która zajmuje się sprzedażą bram wjazdowych i garażowych jest http://www.mistalbramy.pl/ Jeżeli mieszkacie w okolicach Poznania i zależy wam na porządnej bramie z działającą automatyką to powinniście się z nimi skontaktować.

Re: Brama wjazdowa

: 27 sty 2020, 11:42
autor: Andrzej1
Nad czym się tu zastanawiać? Przecież jeśli chcecie poprawić standard Waszego domu, to jak najbardziej warto rozważyć wykorzystanie tego typu bram. Sam ostatnio sprawdzałem https://grupaogrodzeniowa.pl/bramy-przesuwne/ i jestem pod wrażeniem tego, jaki może dać to efekt w Waszym domu. Kwestia decyzji o zakupie.

Re: Brama wjazdowa

: 11 lut 2020, 12:52
autor: Malina
Jeśli chodzi o bramy garażowe to moim zdaniem fajnie sprawdza się brama rolowana. Ja akurat nie miałam za wiele miejsca przed garażem dlatego zdecydowałam się na montaż właśnie takiej bram,y rolowanej. U mnie bramę robiła firma https://mtbram.pl/bramy-rolowane-krakow/ . Mają spory wybór bram, robią je z dobrych materiałów i w przystępnych cenach.

Re: Brama wjazdowa

: 04 mar 2020, 9:28
autor: menidera
Wszystkim osobom mieszkającym na terenie województwa podkarpackiego, które rozglądają się za jak najlepszą bramą wjazdową, polecam zajrzeć na stronę https://www.bramex.pl/ Firma ta posiada ciekawą ofertę świetnie się prezentujących bram wjazdowych.

Re: Brama wjazdowa

: 17 mar 2020, 9:28
autor: freddy
Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się wykonywaniem bram wjazdowych. Ja osobiście polecam wam zapoznać się z ofertą https://www.kowal-art.pl/ Oni mają ciekawą ofertę. Firma ta zajmuje się też sprzedażą automatyki do bram.

Re: Brama wjazdowa

: 15 cze 2020, 21:42
autor: renfri
Jeśli chodzi o solidnej jakości ogrodzenia i automatykę do bram to sprawdzi wam się firma Gałecki https://www.xn--gaecki-4db.pl/ Specjalizują się w zakładaniu i instalowaniu bram automatycznych przesuwnych oraz skrzydłowych. Firma jest mega solidna i ma dobre ceny, my jesteśmy w 100 % zadowoleni z jakości ogrodzenia i bramy od nich.

Re: Brama wjazdowa

: 07 lip 2020, 13:05
autor: zośka
Jak brama to furtka i ogrodzenie do tego. Taka całość żeby była. Dlatego ja zdecydowałam się na firmę Joniec https://www.joniec.pl/ . W jednym miejscu wszystko dobrałam. Ogrodzenie modułowe Roma Horizon z panelowymi przęsłami. Do tego brama i furtka panelowa. Odległości między panelami można regulować, zależy jaką chce się mieć przezierność. Naprawdę super wyszło, całość cieszy oko.

Re: Brama wjazdowa

: 24 lip 2020, 6:36
autor: Kolla
Zarówno bramę, jak i ogrodzenie zamawialiśmy w firmie http://unissoll.pl/. Trwały i mocny produkt w dobrej cenie. Przyzwoita obsługa. Współpraca zasługuje na uznanie.

Re: Brama wjazdowa

: 29 lip 2020, 20:30
autor: basik
Z tego co wiem automatyką bram zajmuje się ta firma http://www.bram-serwis.pl/pl/ Możesz też zlecić jej projekt bramy oraz jego realizację . My z mężem właśnie zastanawiamy się nad bramą automatyczną. póki co mamy drewniany płotek, który postawiliśmy podczas budowy.

Re: Brama wjazdowa

: 23 sie 2020, 22:51
autor: Wujo
Na Twoim miejscu skupiłbym się na funkcjonalności takiej bramy. Postaw na niezawodną automatykę i koniecznie zadbaj o pilot do bramy wjazdowej, aby móc nią swobodnie sterować. Nie ma przecież niczego irytującego od wychodzenia kilka razy z auta, zanim wyjedzie się spod domu. Z renomowanych firm polecam https://sukcesgroup.pl/sklep/pl/tenpilot/484-piloty.

Re: Brama wjazdowa

: 12 sty 2021, 9:37
autor: róbrymis
Jeżeli mieszkacie na terenie województwa opolskiego i rozglądacie się za porządną firmą, która zajmuje się wykonywaniem bram wjazdowych i ogrodzeń to polecam wam zgłosić się do https://piter-zaklad.pl/ Jest to sprawdzona firma z Głuchołazów, która ma całkiem niezłe ceny i spore doświadczenie w wykonywaniu bram ogrodzeniowych.

Re: Brama wjazdowa

: 21 sty 2021, 2:27
autor: Ryś
toli5 pisze: 02 sie 2019, 14:29 Jestem właśnie na etapie wyboru bramy i kilka osób zasugerowało mi tę firmę https://marciniakogrodzenia.pl/. Chciałbym poradzić się was w tej kwestii, bo nie bardzo wiem jaką firmę wybrać. Jaką Wy polecacie ? Korzystaliście z usług tej firmy ?
Najlepiej zapytać w firmie https://dwd.pl/ – tam pomogli nam dobrać bramę idealnie, pasującą do tego, czego oczekiwaliśmy. Później skorzystaliśmy z ich usług także przy wyborze bramy w firmie. Zaoszczędziliśmy w ten sposób mnóstwo czasu :)

Re: Brama wjazdowa

: 06 wrz 2021, 23:54
autor: albioń
Hej. U mnie na posesje się wjeżdża metalową bramą spawaną i sobie zachwalam taki rodzaj. Jest tania, mocna, prosta w designie. Zrobiła mi ją na zamówienie firma Creativ-Stal z Wielkopolski https://www.creativ-stal.pl/uslugi/bramy Ja akurat pochodzę okolicy Grodziska Wielkopolskiego, to mieli do mnie rzut beretem. Panowie okazali się terminowi, a bramę i metalowe ogrodzenie spasowali idealnie. Podwórko teraz ślicznie się prezentuje. Ja ich polecam.

Re: Brama wjazdowa

: 07 paź 2021, 17:36
autor: Hubert78
Jeśli poszukujecie ciekawych i praktycznych produktów do bram, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://dbamyobramy.pl/ . Nie da się ukryć, że jest to ciekawe praktyczne miejsce na zakupy. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie. Prawda jest taka, że nie ma jednego idealnego rozwiązania, które wszędzie się sprawdzi. Trzeba dobierać produktu do swoich potrzeb.