Strona 1 z 1

Przygotowania do porodu

: 30 lip 2019, 17:29
autor: Domanaa
Chciałabym jak najlepiej przygotować sie do porodu ale też i po nim wiedzieć co mam robić. Zastanawiam sie nad skorzystaniem z pomocy takiej szkoły rodzenia http://centrum-mam.pl/ . Czytałam, ze ciągle się szkolą i mają tam bardzo wykwalifikowanych ludzi a po porodzie mogę korzystać z pomocy doradcy laktacyjnego. Wy chodziłyście do szkoły rodzenia ?

Re: Przygotowania do porodu

: 17 mar 2021, 8:26
autor: Żona
A do samej ciąży jak się przygotowywałyście? Ja ostatnio trafiłam na bardzo fajny kalendarz ciąży, w którym została ona opisana tydzień po tygodniu - https://www.mustela.pl/mustela-blog/18- ... darz-ciazy. Są tam informacje na temat objawów, jakie mogą się pojawić, na temat zmian w naszym ciele, czy też o badaniach, Jakie powinno się wykonać. Myślę, że każdą przyszłą mamę powinno to zainteresować :)

Re: Przygotowania do porodu

: 26 mar 2021, 20:58
autor: eureka
Ja sie niby przygotowywalam, a wszystko i tak potoczyło się swoim rytmem :) o dziwo, urodziłam bardzo szybko, Połozna super babeczka, mialam od niej mega wsparcie i duzo pozytywnej energii :) Maluszek zdrowy, piekny. Rodzilam w szpitalu Medicover, kazdej przyszlej mamie zycze takiej opieki