Strona 1 z 1

hosting dedykowany

: 22 lip 2019, 1:00
autor: abstynent
Kojarzycie może który dostawca oferuje najtańszy hosting dedykowany? W sieci jest wiele zestawień, jednakże trochę już nieaktualnych. Systematycznie zmieniają się ceny, a nie ukrywam, że ze względu na finanse chcę znaleźć rozwiązanie budżetowe. Co myślicie o https://www.sprintdatacenter.pl/najtans ... dedykowane? Jest to sprawdzony dostawca usług, jednakże nie mam na tyle doświadczenia, by móc ocenić ich ofertę w tej materii.

Re: hosting dedykowany

: 23 lip 2019, 19:07
autor: Filusia
Nie zawsze najtańszy oznacza najlepszy i wiem to po sobie bo już się tak raz sama wkopałam. Teraz mam hosting u https://www.nazwa.pl/ i jest wreszcie w porządku

Re: hosting dedykowany

: 27 sie 2019, 23:28
autor: arkopolo
oczywiscie ze tak, tez sie na tych taniochach przejechalem, a nazwa mnie nie zawiodla na szczescie jeszcze nigdy

Re: hosting dedykowany

: 27 wrz 2019, 15:59
autor: mayczak
Co do dobrego hostingu to ja polecę wam nazwa.pl, jestem ich klientem od kilku miesięcy i chwalę sobie. Mam wykupiony hosting, domenę oraz certyfikat bezpieczeństwa SSL. Obsługa jest na wysokim poziomie, pomoc techniczna szybko reaguje.

Re: hosting dedykowany

: 31 paź 2019, 20:41
autor: kozicazgor
mayczak a zaczynales z nazwa od poczatku czy przenosiles sie? bo ja sie przenosilam od innego dostawcy i mysle wlasnie o tych certyfikatach

Re: hosting dedykowany

: 04 lis 2019, 0:23
autor: Cadage
Wybrane serwery Cloud VPS na https://www.arubacloud.pl/vps/oferta-vi ... erver.aspx są teraz aż 70% taniej. Hostują swoje serwery w nowoczesnych centrach danych o standardzie Tier IV. Zniżki są na Linux ,ale też na Windows.