Samodzielne kładzenie płytek

Kącik dla majsterkowiczów. Dzielimy się poradami z dziedziny remontów i urządzania przestrzeni. Szukasz najłatwiejszych w utrzymaniu płytek do łazienki? Chcesz naprawić pralkę? Pomożemy.
Awatar użytkownika
Erazm
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2021, 12:42

Samodzielne kładzenie płytek

Post autor: Erazm »

Tak zacząłem się ostatnio zastanawiać, czy nie położyć w domu płytek samodzielnie - niestety koszt remontu przerósł nasze oczekiwania i wiadomo, że teraz oszczędza się na czym jest tylko możliwość. Super, że znalazłem chociaż outlet płytek ceramicznych, bo tutaj uda się już zaoszczędzić naprawdę sporo. Jeśli ktoś z Was byłby zainteresowany, to chodzi o Cerdesign.
Konrad5

Re: Samodzielne kładzenie płytek

Post autor: Konrad5 »

Pokusiłem się o położenie samodzielnie płytek elastycznych z klinkieru od Elastolith. Płytki te są bardzo proste w obróbce, a klej od razu jest ich fugą. Praca z nimi była dziecinnie prosta. Efekt jaki uzyskałem jest zadowalający. Płytki świetnie imitują ścianę ceglaną, a dzięki temu że są ręcznie robione wszystko wygląda bardzo naturalnie. Na rynku jest już duży ich wybór i możliwość wyboru kolorystyki z dostępnej palety barw. Taka samodzielna praca daje mega satysfakcji.
ODPOWIEDZ