Pokoik dla malutkiego dziecka

Zastanawiasz się, jak urządzić pokój dla dziecka? Szukasz inspiracji na dodatki? Nie wiesz, gdzie kupić najlepsze meble do pokoju dziecięcego? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Klaudyna-79
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2021, 13:22

Pokoik dla malutkiego dziecka

Post autor: Klaudyna-79 »

Hej! Urządzamy właśnie pokoik naszego maluszka, powoli zamierzamy go przyzwyczajać do jego własnego lokum, chociaż zdaję sobie sprawę, że łatwo nie będzie. :) No ale ja nie o tym, przychodzę po poradę - jakie meble do pokoju dziecięcego kupić dla trzylatka? Jakie łóżko dla malucha w jego wieku będzie najwygodniejsze? Czy coś poza komodą też kupować? biurko na razie raczej nie jest potrzebne :)
Lalalala

Re: Pokoik dla malutkiego dziecka

Post autor: Lalalala »

Wiesz, może zdarzyć się tak, że maluszek nie będzie chciał spać przy zgaszonym świetle, stąd też warto zakupić lampy ze ściemniaczem. Wierz mi, to na prawdę pomocne :) ja swoją kupiłam tutaj https://mlamp.pl/pl/menu/lampy-ze-sciemniaczem-308 . Ogólnie, polecam zapoznać się z ich bogatą ofertą, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ceny mają bardzo dobre, więc nie przepłacisz. Jeśli będziesz miała jakieś pytania co do lamp, skontaktuj się z obsługą klienta, a fachowo Ci doradzą, tak jak mi :)
ODPOWIEDZ