Strona 1 z 1

Korzystanie ze szkoleń

: 20 lip 2019, 9:03
autor: Domanaa
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad korzystaniem z dodatkowych szkoleń by sama jeszcze bardziej się rozwijam. Widziałam, ze pojawia się wiele różnych miejsc do ktorych warto sie zgłosić. Z tego co czytałam tutaj https://wartoszkolic.pl/szkolenia/ , można znaleźć kilka zdecydowanie wartościowych szkoleń. Wy z jakich korzystacie?

Re: Korzystanie ze szkoleń

: 21 lip 2019, 16:15
autor: paskan
Szczerze powiedziawszy to nie zawsze mam czas na szkolenia, ale niebawem w moim mieście będzie te zorganizowane przez https://totalexpert.pl/szkolenie/katowice/ czyli ludzi, ktorzy znani sa w calym kraju wiec powinnam sie tam znalezc. Dbam o samorozwoj, ale wszystko wedle mozliwosci. Prowadzenie wlasnego biznesu zabiera mi sporo czasu... a za cos trzeba zyc.

Re: Korzystanie ze szkoleń

: 26 lip 2019, 11:03
autor: miluś
Niektóre szkolenia są wręcz obowiązkowe. Tak jest na przykład ze szkoleniem BHP. Na stronie https://www.sdps.com.pl/ znajdziecie ofertę firmy, która specjalizuje się w organizacji takich szkoleń. Warto rzucić na nie okiem.

Re: Korzystanie ze szkoleń

: 27 lip 2019, 8:53
autor: Żona
Jeśli interesują Was jakieś fajne szkolenia, dzięki którym będziecie mogli poszerzyć swoją wiedzę w różnych dziedzinach, to polecam zapoznać się z ofertą firmy szkoleniowej Kar Group na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/. Jak widać do wyboru jest tam kilkadziesiąt różnych szkoleń z rozmaitych dziedzin, więc sądzę, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie :)

Re: Korzystanie ze szkoleń

: 24 sie 2020, 21:45
autor: vovin
ano, szkolić się trzeba całe życie