Strona 1 z 1

Studia

: 20 lip 2019, 8:23
autor: Domanaa
sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek zarządzanie projektami :http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyj ... 79,54,4269
mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.

Re: Studia

: 21 lip 2019, 15:12
autor: paskan
Moim zdaniem kierunek studiów powinno się wybierać zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Dla mnie to ogrodnictwo ponieważ w mojej rodzinie mamy taką pasję i bardzo mi z tym dobrze. Teraz zagłębiam się w temat https://www.swiat-konopi.pl/00-skunk.html czyli feminizowanych nasion marihuany oraz tematów związanych z uprawą i pielęgnacją. Wiem, że ta roślina pomogła i nadal pomaga wielu milionom ludzi na świecie!

Re: Studia

: 20 sie 2019, 15:25
autor: Żona
A czy ktoś z Was studiuje lub studiował taki kierunek jak lingwistyka? Na stronie http://www.wse.krakow.pl/pl/studia/stud ... la-biznesu czytałam sobie trochę o nim, jak się okazuje lingwistykę można studiować między innymi w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie. Program tego kierunku bardzo mi odpowiada, zawsze lubiłam uczyć się języków obcych. Czy możecie mi napisać, jak jest na takich studiach? Czy poziom jest bardzo wysoki?

Re: Studia

: 22 sie 2019, 17:00
autor: Loren
A czy są tu może osoby, które studiują we Wrocławiu i mogłyby mi doradzić w sprawie mieszkania lub akademika dla mojej siostry, która zaczyna studia w październiku?
Namierzyłyśmy już ten akademik las.com.pl/ i fajnie, że mają opcję wynajmu mikroapartamentów z własną łazienką.
Ceny też są w porządku, miesięczna oplata za taki standard bardzo nam odpowiada. Czy z Ołbina, gdzie jest akademik jest w porządku transport na Politechnikę?

Re: Studia

: 27 sie 2019, 19:13
autor: openera
Ja jak już to orientuję się w sprawie warszawskich uczelni i mogę polecić tę - Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie . Oferuje bardzo ciekawe, przyszłościowe kierunki na wydziałach ekologii oraz zarządzania. Zwłaszcza ciekawie wygląda informatyka i specjalizacja w programowaniu aplikacji

Re: Studia

: 15 paź 2019, 12:03
autor: mayczak
openera pisze: 27 sie 2019, 19:13 Ja jak już to orientuję się w sprawie warszawskich uczelni i mogę polecić tę - Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie . Oferuje bardzo ciekawe, przyszłościowe kierunki na wydziałach ekologii oraz zarządzania. Zwłaszcza ciekawie wygląda informatyka i specjalizacja w programowaniu aplikacji
Jak Warszawa to tylko studia na https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/l ... -zarzadcza. Ja studiuję tam kierunek finanse i rachunkowość ze specjalnością rachunkowość finansowa i zarządcza. Mega ciekawy! Dużo praktycznych umiejętności. Od zawsze wiedziałam, że mój umysł ścisły pokocha rachunkowość! To była świetna decyzja z tym kierunkiem, a uczelnia bardzo przyjazna. Wykładowcy pomocni. Nigdy nie spotkałam się z brakiem empatii albo opryskliwością. Atmosfera jest genialna!

Re: Studia

: 29 paź 2019, 16:18
autor: Ela012
Studia są bardzo fajnym czasem w życiu i warto je przeżyć jak najwydajniej i najciekawiej. W tym celu zamiast mieszkać na stancji lepiej jest wybrać mieszkanie dla studenta Kraków. W takich miejscach bardziej odczuwa się studia, można poznać więcej osób i nawiązać więcej przyjaźni i znajomości. Do tego również dochodzi wspólna nauka czy imprezowanie :D

Re: Studia

: 09 lis 2019, 19:37
autor: Marlena457
Wybór studiów to bardzo poważna decyzja, która z pewnością będzie miała wpływ na przyszłość młodego człowieka. Według mnie niemalejącą popularnością cieszą się studia prawnicze. Jeśli ktoś decydowałby się na tę ścieżkę kształcenia, to polecam Wyższą Szkołę Prawa we Wrocławiu - https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/ ... ie-studia/. Zapewnia ona profesjonalne przygotowanie do wybranego zawodu. Oferuje ciekawe specjalności, a także organizuje liczne praktyki zawodowe i staże, co według mnie jest dużą zaletą tej uczelni. :)

Re: Studia

: 06 gru 2019, 12:03
autor: Koral
No tak, studia są ważnym elementem rozwoju. Ja studiowałem fizjoterapię. Polecam każdemu, bardzo przyszłościowy i rozwojowy kierunek. Do tego naprawdę ciekawy. A podczas studiów i teraz do pracy zaopatruję się na https://fizjomix.pl/ Mają tam duży wybór niezbędnych produktów. Np. taśmy tapingowe czy podręczniki dla terapeutów. Naprawdę polecam, sam korzystam :) Mnóstwo przydatnej i solidnej wiedzy, popartej badaniami. Jeśli chcecie się kształcić i szkolić w tym kierunku, taki podręcznik to fantastyczna sprawa. A mają ich oczywiście znacznie więcej :)

Re: Studia

: 11 gru 2019, 5:39
autor: agawosia33
ooo Koral to witaj w klubie :) Ja jestem właśnie na fizjo i powiem Ci szczerze, ze jestem zachwycona :) gdzie studiowałeś ? bo ja jestem na II roku na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie :) fajny poziom, mnóstwo praktyki, ciekawi wykładowcy. też mi się wydaje, że dla tego typu specjalistów praca zawsze się znajdzie :)

Re: Studia

: 27 sty 2020, 19:07
autor: Karol221
Wybór studiów jest bardzo trudnym wyborem. Ja bardzo długo się zastanawiałem jakie wybrac i w końcu zdecydowałem się na architekturę. Oprócz zdobytej wiedzy znalazłem też sobie hobby ponieważ po zakńczeniu studiów postanowiłem że będę kolekcjonować naklejki na legitymację a zamawiam je na stronie https://naklejkinalegitymacje.com Polecam

Re: Studia

: 31 sty 2020, 21:06
autor: newbie
Jeśli interesują ciebie studia ekonomiczne, to możesz wybrać zarządzanie hr Takie działy zawsze znajdują się w trochę większych firmach. Zresztą dobry kadrowiec przyda się w każdej firmie.

Re: Studia

: 06 lut 2020, 9:02
autor: bohater_domu
Podobny kierunek do zarządzania w hrze jest psychologia w zarządzaniu, przygotowuje bardziej do stanowisk managerskich, do zarządzania zespołami itp. https://vizja.pl/studia-wyzsze/psycholo ... ,wk12.html

Re: Studia

: 08 lut 2020, 22:04
autor: Andrzej1
Jasne, że tak. W końcu dzisiaj jesteście w stanie znacznie rozsądniej zorganizować tego typu kwestie. Zamiast tracić długie lata na studiach, powinniście raczej wybrać uczelnię, w której będziecie w stanie połączyć efektywną naukę ze zdobywaniem praktycznych umiejętności. Na pewno warto zajrzeć do Centrum Kształcenia Podyplomowego i Rozwoju Biznesu i tam sprawdzić ich kierunki. Na mnie robi to spore wrażenie.

Re: Studia

: 05 mar 2020, 11:34
autor: Nokori
Ja uwielbiam żeglarstwo https://nautix.pl/dzwony-zeglarskie

Re: Studia

: 14 mar 2020, 18:32
autor: malkolm
Ja studiowałem zarządzanie na WSGE http://wsge.edu.pl/index.php/prawo-urzednicze w Józefowie, to bardzo dobra uczelnia. Po zarządzaniu nie będziecie mieć problemów ze znalezieniem pracy, to od lat popularny, zdecydowanie wart uwagi kierunek. Ja szybko po skończeniu studiów znalazłem pracę w zawodzie.

Re: Studia

: 20 mar 2020, 19:25
autor: Kitty
Psychologia generalnie jest bardzo ciekawym kierunkiem studiowania, więc taka psychologia w zarządzaniu tym bardziej. Uczy jak zarządzać ludźmi, jak ich doceniać, motywować, nagradzać. Miła robota w przyszłości:)

Re: Studia

: 24 mar 2020, 17:57
autor: finka125
Wybór studiów to podstawa w pięciu się na sam szczyt kariery. Ważne jest również wybranie konkretnej uczelni, która spełni Twoje oczekiwania. Sprawdź ofertę http://www.pswbp.pl/ czyli uczelni wyższej z Białej Podlaski, która jest otwarta na nowoczesne rozwiązania, przy jednoczesnym stawianiu na wysoką jakość przekazywanych treści.

Re: Studia

: 18 sie 2020, 14:28
autor: malutka_alutka
A w ogóle - jak wyglądają studia psychologiczne? Czy jest trudno się dostać, a potem utrzymać? Jestem bardzo ciekawa, co macie na ten temat do powiedzienia.

Re: Studia

: 25 sie 2020, 18:24
autor: schummjordon
Studia należy dobierać pod kątem własnych zainteresowań.

Re: Studia

: 30 sie 2020, 22:55
autor: malutka_alutka
Co do studiów - czy istnieje może jeszcze szansa na to, że rekrutacja na studia wsb nlu nadal trwa? Albo jest dodatkowa jakaś? To moje marzenie, a przegapiłam parę terminów!

Re: Studia

: 31 sie 2020, 12:52
autor: runolfsson.dejuan
Studia są ważnym etapem w życiu każdego, to czas nauki ale też poznawania nowych ludzi.

Re: Studia

: 01 wrz 2020, 12:46
autor: Sakura221
Był czas gdy myślałam o psychologii. Nie poszłam, ale zdarza mi się czytać czasami portale internetowe typu http://www.psychologiczne.warszawa.pl/. Często można znaleźć na takich stronach ciekawe artykuły.

Re: Studia

: 17 wrz 2020, 16:16
autor: vovin
Ja z kolei doradzić mogę zarządzanie, to niezmiennie wart uwagi kierunek, po nim praca zawsze jest. Studia kończyłem w Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie pod Warszawą. Tu macie stronę uczelni: https://wsge.edu.pl/pl/studia-i-stopnia Bardzo dobrze mi się tam studiowało, to świetna uczelnia, z dobrą kadrą i wysokim poziomem nauczania. Mają dużo ciekawych kierunków, poczytajcie sobie na stronie.

Re: Studia

: 17 wrz 2020, 18:01
autor: vizzka
Gdybyście zdecydowali się na studia medyczne to polecam Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie https://mum.edu.pl/. Sama jestem tu na fizjoterapii i uważam, ze uczelnia reprezentuje bardzo wysoki poziom, czesne jak na warszawskie warunki też bardzo rozsądne. Ciekawe zajęcia, mnóstwo zajęć praktycznych.