Strona 1 z 1

Czy hobby można zamienić na dochód?

: 24 paź 2021, 22:46
autor: nićjec
W dzisiejszych czasach aktualne są artykuły o tym, jak zarabiać pieniądze w czasie kryzysu finansowego. Jedną ze wskazówek było przekształcenie hobby w dochód. Lubię czytać, uprawiać jogę ...
Jak hobby może zmienić się w zarabianie pieniędzy? Co powinienem zrobić ?

Re: Czy hobby można zamienić na dochód?

: 31 paź 2021, 21:38
autor: kenia
Moim hobby od zawsze były gry komputerowe, ale teraz gram tylko w League of Legends, od około trzech miesięcy. Gra jest świetna i dużo się w niej dzieje. Szukam ciągle poradników by poprawić swoją grę. Na stronie https://www.lolporadnik.pl/irelia-tanczaca-z-ostrzami znalazłam poradnik do swojego main championa i teraz jak już wiem jak prawidłowo grać swoją postacią częściej dominuję górną aleję i wygrywam więcej gier. Co do samego hobby, w tej grze istnieje coś takiego jak elo-boosting i jak się potrafi dobrze grać to można bez problemu zarobić.

Re: Czy hobby można zamienić na dochód?

: 18 lut 2022, 12:09
autor: MscislawDabrowski
Moim hobby zawsze były gry komputerowe, ale w League of Legends gram dopiero od około trzech miesięcy. Chciałbym opowiedzieć o grach kasynowych Novomatic. Tutaj może pomóc https://polskiekasynaonline.net/providers/novomatic/. Dostępne są wersje demonstracyjne wszystkich automatów tego dewelopera. Pozwala to kręcić bębnami bez konieczności wydawania prawdziwych pieniędzy. W ten sposób możesz przetestować strategie i sprawdzić, czy gra jest dla Ciebie odpowiednia.